Clearasil Ultra, Tonik

Clearasil Ultra, Tonik

Aktywne składniki szybko wnikają w głąb skóry i działają złuszczająco. Tonik usuwa nadmiar tłuszczu oraz bakterie powodujące trądzik. Rewolucyjna formuła przeciwtrądzikowa sprawia, że dzięki tonikowi stan skóry wyraźnie się poprawia w zaledwie 3 dni.

Cena: 17zł / 200 ml

Nie polecam

Zdecydowanie nie polecam tego produktu.
Bardzo podrażnił moją skórę, wysuszył ją,
Po użyciu tego toniku, moja twarz była nieprzyjemnie ściągnięta.
Co gorsze kosmetyk spowodował mi wysyp pryszczy.
Odradzam zakup.

Używam tego produktu od: dwóch lat

a mnie on bardzo pomógł

Używałam go bardzo dawno temu, kiedy miałam jeszcze duże problemy z trądzikiem. Była to moja tajna broń i oczywiście ani razu mnie nie zawiodła!

Owszem, wysusza on skórę, ale nie jest to tonik do codziennego użytkowania (co także pisze na opakowaniu produktu), ja używałam go czasami nawet punktowo - bardzo dobrze, a nawet wprost idealnie, wysuszał wypryski i rzeczywiście znikały one po trzech dniach. Nie poleciłabym tego jednak dla osób ze skórą suchą, gdyż może to ich po prostu podrażnić. Jeśli dobrze pamiętam, ma on w swoim składzie nawet alkohol, co mówi samo za siebie - nie można przesadzać z jego używaniem.

Podsumowując, jak najbardziej polecam dla osób o mieszanej i tłustej cerze.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Dla mojej cery - wręcz idealny; ładnie przysusza wszelkie niedoskonałości, ale nie wysusza i nie podrażnia skóry. Korzystny (naprawdę widoczny) efekt już po 4-5 dniach stosowania. Nie jest lepki, dość szybko wchłania się w skórę. Zapach ok. Wydajny, cena niewygórowana. Najlepszy tonik z dolnej półki jaki kiedykolwiek miałam. Mało tego, jakiś czas temu dość długo borykałam się z trądzikiem na brodzie - próbowałam dosłownie wszystkiego (super drogich specyfików - bezskutecznie)- zdesperowana kupiłam wlaśnie ten tonik i uporczywe wypryski zniknęły!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Niewidoczna kreska na powiece

Nigdy więcej!

Zdecydowanie nie polecam,
Do zakupu skusiła mnie etykieta ("3 dni") i żałuję że wogóle to kupiłam. Ten wysuszający "kosmetyk" za prawie 20 zł całkowicie wysuszył i podrażnił mi skórę. W swoim składzie ma min. alkohol ale mam wrażenie że to jego główny składnik. Pachnie odpychająco, jest wręcz drażniący. W walce z trądzikiem nie pomógł wcale, wprost przeciwnie pogorszył stan skóry. Strasznie piecze po przetarciu twarzy, wywołuje łzy. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: 5 dni
Ilość zużytych opakowań: 1/5 jednego

Bardzo słaby

Po regularnym używaniu [2tygodnie] nie zauważyłam nawet najmniejszej różnicy w wyglądzie mojej cery. Może po przemyciu było delikatne uczucie odświeżenia, ale zmian zewnętrznych żadnych. Stanowczo nie polecam! =/

Używam tego produktu od: pół roku, choć już tego zaprzestałam
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (leży w szufladzie i zagraca :D )

NIGDY wiecej :/

Miałam problemy z krostkami, głównie na czole, na brodzie

Chcialam je zwalczyc, kupilam tonik "3dni" i po kilku dniach jakies tam rezultaty były, ściągał pory, trądzik się zlagodził niby wszystko ładnie pięknie... cera praktycznie czysta...

ALE po stosowaniu go przez kilka tygodni okropnie mnie wypryszczyło, i to na CALEJ twarzy. Trądzik powrócił z potrójną siłą :/
po odstawieniu tonika musiało minąć duuużo czasu zanim moja cera wróciła do normalnego stanu ...

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Raczej nie polecam.

+ No może trochę zmniejsza trądzik, a raczej łagodzi, ale na pewno nie są to 3 dni:/
+ Dobrze oczyszcza skórę
+/- Skóra dobrze ściągnięta, nawet aż za bardzo!
- Ostry, duszący zapach
- Moja skóra po nim strasznie się świeci
- Po użyciu skóra lekko piecze i jest wyraźnie zaczerwieniona (to pewnie przez alkohol).

Jakby to określić, tonik bardzo ostry, być może jestem na niego uczulona lub nie mam aż takiego trądziku, dlatego te reakcje.
Uważam, że jest strasznie mocny, raczej nie polecam. No chyba że do papieru ściernego albo do mycia szyb:D

Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

niezły

Tonik bardzo skuteczny. Podczas stosowania prawie zawsze gładka cera bez wyprysków. Niestety czekałam dłużej niż 3 dni na jakiekolwiek efekty. Poza tym zawiera alkohol, który lekko podrażnia skórę i w niewielkim stopniu wysusza.

Używam tego produktu od:już nie

Super!!

Tonik mam zaledwie od 2 dni a już zobaczyłam poprawę
mam mniej pryszczy, nie wysusza mi skóry,
walczę z moim trądzikiem i wreszcie znalazłam to co mi
jest potrzebne

Używam tego produktu od:2-3 dni(zawsze rano i wieczorem)
Ilość zużytych opakowań:troszkę no ile można zużyć przez parę dni

Straszny

Kupując go nie spodziewałam się piorunujących efektów. Miałam nadzieję na dobrze oczyszczający tonik do mojej mieszanej cery z problemami.
Oto moje wrażenia:

- paskudny zapach, jeszcze nie miałam tak śmierdzącego kosmetyku, brrrr
- ściągał skórę
- wysuszał

Nie liczyłam na to, że w trzy dni zlikwiduje to z czym walczę odkąd pamiętam. Dlatego byłam taka cierpliwa, że wytrzymałam z nim trzy tygodnie!

Po tych trzech tygodniach zauważyłam (a raczej mój chłopak zauważył) niespodziewane, piorunujące efekty! PRZEBARWIENIA w okolicy nosa!

Co mnie podkusiło żeby kupić to coś :(Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań:4/5 jednego

Skuteczny

Jego zapach przypomina mi płyn do mycia szyb, ale mi to nie przeszkadza, lubie ten zapach.
Tonik mi pomógł. Wiadomo że nie usunie całkowicie trądziku, ale efekty walki z nim są zauważalne. Myśle że producent nie powinien umieszczać napisu: "3 dni" bo ludzie oczekują wówczas oszałamiających efektów po 3 dniach, a one nie zawsze są. Może 3 dni dla danego pryszcza, ale napewno nie do całkowitego usunięcia trądziku. Podczas stosowania zauważyłem złuszczanie się naskórka, jednak myślę, że wynikało to z niestosowania kremu nawilzającego. Ogólnie uważam produkt za skuteczny... odczułem to na własnej skórze;)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu( kupuje toniki na zmiane - raz ten, a raz jakiś inny)

Nie dziekuje

Osobiscie...uczulona wrecz jestem na zapach..mhm..taki jak doslownie jest w plynie do czyszczenia szyb w samochodzie..a tonik? dokladnie tak samo pachnie !! poprostu pierwszy odrzut w bok..ale zagryzlam zeby i twardo przez ok.5 dni testowalam go...ani syfow..ani poprawy...za to znienawidzenie do zapachu roslo..teraz stoi na szafce i sie kurzy...za pewne uzyje go ,zeby sie nie zmarnowal jak bede miec super mega katar...ehh szkoda kaski..
Pozdrawiam!

Używam tego produktu od: a z pare dni
Ilość zużytych opakowań: