Stila, Sun (Puder brązujący do twarzy)

Stila, Sun (Puder brązujący do twarzy)

Puder brązujący do twarzy. Nadaje efekt naturalnej opalenizny. Bez świecących drobinek, daje matowy efekt na twarzy. Dostępny w 2 odcieniach - Sun 1 i Sun 2. W puderniczce z lusterkiem.

lubię go używać

Puder brązujący stila ma w odcieniu shade 01, który to producent przeznacza dla blondynek i jaśniejszych cer. Jeśli chodzi o kolor to jest bardzo ładny, brązowy a nie marchewkowy przynajmniej na mojej cerze.
plusy:
- ładny efekt opalenizny, naturalnej, brązowej
- w opakowaniu posiada delikatne drobinki, na skórze nie widoczne, ale przez to wykończenie jest takie satynowe a nie płaski mat
- nie wysusza skóry ani nie powoduje wysypu pryszczy
- długo utrzymuje się na skórze, mnie trzymał się cały dzień gdy nałożyłam go na podkład o przedłużonej trwałości ( inaczej go nie stosowałam)
- opakowanie dość stabilne, z dużym lusterkiem, spadł mi kilka razy i nic się z nim nie stało,
minusy:
- pyli przy nakładaniu go pędzlem
- jest dość nie wydajny, używałam ponad 2 miesiące a już mam resztkę, więc jak na produkt za taką cenę wg mnie mocno nie wydajny,

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

Dla mnie ok:)

Kupiłam jak trafiła się okazja;) Nie byłam nigdy fanką Stili. Wolałam dołożyć trochę i kupić coś ze sprawdzonej marki. Naczytałam się trochę opinii o tym brązerze i już miałam zrezygnować, ale ciekawość wygrała! Mam odcień 01, używam go na całą twarz. Dla mnie bardzo ładny odcień:) może i niektórzy znajdą coś z żółci w nim, ale jakoś na twarzy tego nie widać. Bardzo łatwy w aplikacji, długo się trzyma i lekko kryje;) Ze swojej strony mogę szczerze polecić:)

Używam tego produktu od:ponad miesiąc?
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

nie polecam

Długo zastanawiałam się jak ocenić ten produkt. Opakowanie ładne, z dużym lusterkiem. Kolor 1 zamienia niestety moją bladą twarz w marchewkę. Nietrwały, znika z twarzy bardzo szybko. Używam tylko jako różu. Rozczarowałam się , bo przed zakupem naczytałam się na zagranicznych forach dość pozytywnych recenzji. Szczerze, uważam że zwykły Rimmel jest dużo lepszy.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego