Synchroline, Synchroline, Synchrorose Cleansing Milk (Mleczko oczyszczające) (stara wersja)

Mleczko przeznaczone dla cery wrażliwej ze skłonnościami do zaczerwienień. Delikatnie i głęboko oczyszcza skórę przy uwzględnieniu skórnej równowagi hydrolipidowej. Wskazane do oczyszczania skóry zaczerwienionej, z trądzikiem różowatym, przy teleangiektazjach.
W skład wchodzą: sylimarina (0,2%), kwas hialuronowy (0,025%), izomerazy sacharydowe (0,35%), acetyloglukozamina (0,025%), dimetikon.

Cena: 37,90zł/ 250ml

... to jest to właśnie! ....

Szkoda, że w sklepach/aptekach tak trudno dostać preparaty tej firmy.

Kupiłam go przez aptekę internetową, bo po pierwsze, wyszło taniej, po drugie to moim zdaniem wygodna forma zakupów.

Ale do rzeczy, mam cerę naczynkową, mieszaną, raczej suchą, ale nie przesuszoną, no i bardzo wrażliwą, a moje naczynka zwłaszcza na nosie są moją największą zmorą.

Znalazłam na wizażu informacje o tej serii kosmetyków, zastanawiałam ię trochę, bo ta cena i w ogóle, ale w końcu w przypływie frustracji szarpnełam się na zakup zestawu, Mleczka, Toniku i Kremu Intensive, bo Synchrorose Fast używałam juz wcześniej, stosowany samodzielnie sabo zdał egzamin.

To mleczko jest lekkie, w sam raz dla skóry z lekką tendencją do tłuszczenia w strefie T. Bardzo dobrze zmywa makijaż i zanieszczyszczenia, co jest rzeczywiście wyrażnie odczuwalne po zastosowaniu tego kosmetyku. A przy tym jest taki delikatny :D Nawet jeśli zmywam nim oczy, to nic wielkiego sie nie dzieje.

Używam go po prostu jak żelu do mycia twarzy, nanoszę nieco preparatu na rękę, rozprowadzam dłońmi po twarzy, a następnie zmywam wodą. Taka metoda jest bardziej skuteczna i delikatna aniżeli mechaniczne pocieranie skóry wacikiem :)

Jest bardzo wydajny, mam go miesiąc, a przy podświetleniu butelki widzę, że jest go tam 3/4.
Miesięcznie ten preparat kosztuje w takim układzie niecałe 10 zł, więc można nawet powiedzieć że jest bardzo tani :)

Po zmyciu bardzo delikatnie ściąga skórę w suchych partiach, lecz po zastosowaniu tonika uczucie to znika błyskawicznie.

Pachnie jakby gruszkami :)

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania