Jardins du Monde, Deo bille anti-transpirant Aloe Vera des Caraibes (Dezodorant w kulce `Aloes karaibski`)

Daje prawdziwe uczucie świeżości. Pozostawia na skórze delikatny zapach. Formuła bezalkoholowa, nie podrażnia skóry.

dla mnie tragedia

Zapach ładny ale..
dla mojej skóry,(normalnej) która nigdy nie miała problemu z alergiami, uczuleniami i podraznieniami (lubiłam eksperymentować z kosmetykami) .. ,masakra
juz po pierwszym użyciu wystąpiły u mnie czerwone plamy, pieczenie i swędzenie!! YR bardzo lubię i używałam niejednego kosmetyku i niejednego dezedorantu ale w/w to dla mnie tragedia.

Używam tego produktu od:zaczelam 1 i przeszedl dalej
Ilość zużytych opakowań: uzycie 1 raz

Dobry.

Lubię ładnie pachnące antyperspiranty i ten z YR bardzo mi odpowiada. Nie wiem, czy zapobiega poceniu, bo raz - dwa razy w tygodniu używam dezodorantu aptecznego i to on mi pomaga. A YR stosuję na co dzień. I tutaj się sprawdza. Zapach słodki, przyjemny, długo schnie ale potem już nie brudzi ubrań. Nie podrażnia skóry. Myślę jednak, że na wielkie upały będzie troszkę za słaby. Używam tego produktu od: z rok.
Ilość zużytych opakowań: dwa.

?agodny, mi?y, koj?cy

Przede wszystkim ?wietny zapach! Nie przepadam za zielonosciami i wszelkimi innymi aleosami, ale zapach tego deo jest naprawde udany i nie ?wie?akowaty. Uwaga, po na?o?eniu chwil? go czu?, mo?e si? lepi? i ogólnie "by? mokro" pod pach?, mimo to u?ywa?am go przez d?u?szy czas. Dobrze chroni (przez d?ugi czas!), do tego jest wydajny. Fajne opakowanie.
Polecam.

U?ywam tego produktu od: 2000
Ilo?? zu?ytych opakowa?: kilka

WŁOSY lokówka

Świetny dezodorant. Dobrze chroni (choć nie wiem czy w stresującej sytuacji też by sobie tak dobrze poradził). Używając go nie czułam zapachu potu.
Sam w sobie ma ładny, słodki zapach, który jest delikatny i nie drażni. Pewnie kupię go ponownie (lub drugi z tej serii o zapachu cytryny).

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: e

prawie jak ideał :)

Piękny zapach... mmm... i nie podrażnia. Dość skuteczny, choć nie stuprocentowo. Jest to pierwszy roll-on, którego nie ukryłam głęboko w szafce - opakowanie ma sympatyczne i cieszące oko, choć proste i nie udziwnione. Dość wydajny, a pod koniec można go "postawić na głowie" i wydobyć resztę produktu. Bardzo bardzo lubię!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

przyjemny

Jego główną zaletą jest bardzo przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na skórze, nie kłócąc się jednocześnie z perfumami. Ponadto jest niezwykle delikatny (być może to zasługa tego aloesu w składzie). Z powodzeniem go stosuję tuż po depilacji.
Co do ochrony przed potem, to spisuje się nieźle, ale nie rewelacyjnie. Na pewno nie nadaje się na upalne lato, ale na mniej gorące pory roku jest w sam raz.
Po zastosowaniu go trzeba odczekać kilka minut zanim przystąpi się do nakładadnia ubrań, inaczej przyozdobią je piękne białe ślady.

po prostu świetny

Zastanawiałam się czy dać 4 czy 5 gwiazdek, wiadomo że żaden antyperspirant nie zlikwiduje całkowicie pocenia, ale ponieważ antyperspirantom z serii Fraicheur Vegetale dałam 4 gwiazdki, aloesowemu i cytrynowemu daję piątkę ;-) bo jeszcze lepiej chronią przed nadmiernym poceniem. Są to najskuteczniejsze antyperspiranty jakie kiedykolwiek miałam. Plus także za zapach - łagodny, delikatny aloesik. Niestety tak jak dezodoranty Fraicheur Vegetale zostawiają białe ślady, ale chyba mniej widoczne. Podsumowując: POLECAM!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Nie chroni:(

Na mnie niestety ten dezodorant nie działa:(
Zamówiłam w ciemno zapach (padłam ofiarą wysyłkowgo YR i walkio gartisy;)), nie miałam pojęcia zielonego jak pachnie aloes karaibski, jednak jest prześliczny! Dla mnie jakby cytruski - cytryna, pomarańcza- przełamane kokosem:) Szkoda, że na mnie utrzymuje się góra 2- 3 godziny, a później wogóle go nie czuć. Jednak w tym przypadku jest nawet gorszy od Dove, gdyż po ulotnieniu się zapachu, czuć niestety zapach potu;( Bez Antidralu nie radzi sobie również z plamami od potu:(
Cena po promocji do wytrzymania, jednak już go na pewno nie kupie, z dwojga złego wolę Dove a najbardziej to LSS:D
Na plus oprócz prześlicznego zapachu mogę dołożyć jeszcze, że nie piecze po depilacji. No i estetyczne opakowania:)
Tyle. Dziekuję;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Świetny!

Moj ulubiony!!! Jest delikatniutki, nie podrażna skóry, nawet po depilacji, żadnego nieprzyjemnego uczucia... Jest bardzo skuteczny, pozostawia białe ślady, ale niewielkie i łatwo je usunąć.. Ma śliczny świeżutki zapaszek, nawet pod koniec dnia delikatnie go czuć na skórze,.... Same miłe odczucia! wygodna skromna buteleczka... Polecam!!!

Używam tego produktu od:oj... dawna...
Ilość zużytych opakowań:2/3