Bell, HYPOAllergenic, Aqua Jelly Make-up (Podkład nawilżająco-matujący o konsystencji galaretki)

Lekki, chłodzący, delikatnie matujący podkład o konsystencji galaretki. Pozostawia przyjemne uczucie lekkości. Idealnie stapia się ze skórą, a dzięki zawartości witaminy E, nawilża ją i poprawia jej elastyczność.
Przebadany pod kontrolą lekarza dermatologa. Wyrównuje jej koloryt i sprawia, że wygląda ona zdrowo i naturalnie.
Dostępny w trzech odcieniach: 01 Light Porcelain, 02 Light Sandbeige, 03 Creamy Natural.

fluidy
Krycie
lekkie
z pompką

Nie na wielkie wyjścia!

+ nakładany gąbką bardzo dobrze wygląda na skórze
+ nie zapycha
+ przyjemna konsystencja
+ odcień 02 jak dla mnie idealny
+ nie ciemnieje

- skóra szybko się błyszczy
- tendencja do schodzenia z problematycznych części twarzy
- z niektórymi pudrami się warzy

nie, nie, nie

zachęcona opiniami kupiłam produkt za ok. 30zł w Rossmanie. Niby nie dużo, ale szkoda mi tych pieniędzy na taki bubel. Mam cerę dosyć tłustą i oczekuję od podkładu minimalnego matu, którego ten podkład na pewno nie zapewnia. Po około 2h moja buzia wyglądała okropnie, jakby mokra, nawet puder matujący za dużo nie pomógł. Gama kolorystyczna też nie powala na kolana, najjaśniejszy odcień nie wygląda dobrze na bladej osobie. O trwałości nie wspomnnę, bo jej nie ma. Może na suchej skórze sprawdzi się bardziej, na tłustej ewidentnie nie. Użyłam go może 2 razy, ląduje w koszu.

Godny polecenia dla młodej skóry

Używam podkładu dopiero parę dni, ale jestem w stanie już wydać na jego temat opinię.

Podkład jest bardzo lekki, słabo kryjący z przyjemną konsystencją. Czy nawilża? Nie jest ideałem, ale nie podkreśla suchych skórek. Czy matuje? Tak, ale lepiej użyć pudru dla utrwalenia efektu.

Niestety zawiodłam się kolorami, są dostępne tylko 3. Nr 1 jest bardzo jasny, nr 2 jest lekko różowy ale jasny i nr 3 jest mniej więcej jak 2N Vanilla z Loreal True Match. Na lato, do opalonej skóry czy po prostu ciemniejszej karnacji nie mamy już wyboru niestety...

Według mnie się źle go dozuje 1 pompka w moim przypadku to za mało, a 2 trochę już mi przeszkadzają. Nie ma możliwości wyciśnięcia połowy pompki.

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Średniaczek

Podkład idealny na co dzień. Nie wyróżnia się niczym szczególnym - ani kryciem, ani trwałością. Nie jest też mega bublem - nie ciemnieje, nie warzy się po 5 minutach od nałożenia, a twarz nie świeci się jak latarnia. Gama kolorystyczna raczej uboga. Dobrze, że przynajmniej jasna. Zapach brzydki i chemiczny, na szczęście nie jest tak intensywny jak w podkładach MAC.
Konsystencja galaretki to zwykły chwyt marketingowy. Podkład ma normalną konsystencję, tyle że nie leje się jak woda.

Bardzo fajny, delikatny, codzienny podkład do twarzy w rozsądnej cenie

Tego podkładu w odcieniu 02 używam od początku czerwca. Produkt ma naprawdę delikatną, przyjemną konsystencję. Aplikuję go gąbeczką - gdy mam mało czasu lub pędzlem sephory do podkładu.
Aqua Jelly Make-up podczas aplikacji przyjemnie chłodzi skórę - przyjemne wrażenie odświeżenia. Podkład nie tworzy smug i idealnie "zlewa" mi się z odcieniem mojej cery - jest praktycznie niewidoczny i 100% niewyczuwalny. Mam wrażenie, ze nakładam na buzię krem a nie podkład. Aqua Jelly od Bell wsiąka w nią niczym krem do twarzy pozostawiając jedynie subtalną, upiększającą twarz woalkę.
Produkt od Bell delikatnie wyrównuje koloryt, nadaje matowo - satynowe wykończenie, nie ściera się w ciągu dnia, nie oksyduje, przyjemnie nawilża i dobrze współpracuje z innymi kolorowymi kosmetykami do twarzy.

Przyjemny podkład

Podkład jest lekki, dobrze się go nakłada, nie powoduje dyskomfortu. Ma słabe krycie, ale za to na skórze wygląda naturalnie i nie tworzy efektu maski. Raczej tonuje i wyrównuje koloryt skóry niż kryje niedoskonałości. Ponieważ nie potrzebuję mocnego krycia, lekka konsystencja jest dla mnie plusem. Mam jasną cerę i używam najjaśniejszego odcienia, który świetnie stapia się z moją skórą. Niestety podkład słabo matuje skórę. Przy cerze mieszanej, po 2-3 godzinach zaczynam się świecić. Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne.

Idealny na codzień.

Mam cerę suchą, bez większych problemów. Podkład jest bardzo lekki, ma fajne krycie, nie jest za mocne ani za lekkie, idealne do codziennego użytku. Mi bez problemu utrzymuje się cały dzień, ale to może być zasługa mojej cery, ponieważ nie zdarza mi się świecić. Skóra po całym dniu noszenia nie jest zmęczona, jak to bywa w przypadku niektórych podkładów. Super dla bladych osób, odcień 01 jest doskonale dopasowany. Polecam!

Nie sprawdził się.

Nie jestem fanką Bell, nie spodziewałam się dużo po drogeryjnym podkładzie, ale tak czy siak z powodu wielu baaaardzo pozytywnych recenzji postanowiłam, że nie zaszkodzi spróbować za tę cenę. Szukałam wtedy czegoś bardzo lekkiego na lato, więc lekkie krycie było dla mnie plusem, nawet przy mojej cerze trądzikowej, bo nie mam problemu z prześwitującymi niespodziankami (są i już!), a do tego po zobaczeniu w drogerii koloru na żywo, byłam zachwycona numerem 02, pasował idealnie do mojej cery i nie oksydował.
Niestety bardzo się rozczarowałam, podkład po nałożeniu rzeczywiście był super przyjemny, delikatny, świeży, jednak kiedy zaczął zastygać poczułam na twarzy maskę, a użyłam tylko 1,5 pompki. Działo się z nim coś dziwnego, jednocześnie się świecił i był suchy, stwierdziłam że dam mu kilka minut żeby zastygł do końca, efekt ten sam, w dodatku zaczął pękać w miejscu zmarszczek mimicznych. Po przypudrowaniu każdy por stawał się widoczny (podkład w miejscu porów tak jakby schodził?), w dodatku wystarczyło że tylko mocniej użyłam pędzla i podkład ścierał się. Nie wytrzymywał na twarzy dłużej niż 4h. To samo na różnych kremach, bazach, z różnymi pudrami. Testowałam go długo i namiętnie bo mimo wszystko nie robił mojej cerze krzywdy co często się zdarza. Niestety nie sięgnę po niego już raczej, szczególnie że w tej cenie jest dużo lepszych podkładów drogeryjnych :(

Najlepszy podkład z Bell!

Moja cera jest dość wymagająca. Mam bardzo mocno przetłuszczająca się strefę T i przesuszone policzki, przebarwienia i wypryski. Nie lubię wydawać zbyt dużo na jeden kosmetyk kiedy nie jestem jego pewna. Postanowiłam kupić ten i naprawdę jestem w szoku, bo inne podkłady z tej firmy, które niby miałe niezłe recenzje były dla mnie bublami.

Idealny na lato

Podkładu używałam prawie całe lato i zdecydowanie polecam. Lekkie krycie i naturalne wykończenie. Nie zauważyłam żeby kolor ciemniał.
Ciężko dobrać idealny kolor, ponieważ dostępne są tylko trzy odcienie, ja przy opalonej skórze kupiłam najciemniejszy odcień 03 i i tak muszę go lekko przyciemniać pudrem brązującym, z którym na szczęście dobrze pracuje.
Przyjemna, lekka konsystencja, trochę lepka, ale mimo to puder ani konturowanie nie zostawia plam.
Delikatne krycie, nie próbowałam budować nim nic mocniejszego, bo latem nie potrzebowałam takiego efektu, ale wydaje mi się, że można nim stworzyć średnie krycie.
Generalnie uważam, że podkład powinien być trochę tańszy, ale polecam.

CUDO

Podkład używam już miesiąc i jest jak dla mnie najlepszy! Dla mojej suchej cery i niewymagającej dużego krycia to czysty ideał. Cena powalająca, bo tylko około 30 zł. Na skórze wygląda przepięknie. Dla tego podkładu odstawiłam nawet swoje droższe podkłady, nie mogę przestać używać tego .

śliczny!!

Podkład o odcieniu "02 Light Sand Beige" idealnie dopasowuje się do odcienia mojej cery, jest przepiękny, nie czuć go na twarzy.
Jestem po prostu zdumiona i totalnie zakochana w tym podkładzie, nie spodziewałam się, że będzie AŻ TAK dobry. Zdecydowanie jeden z najlepszych, które miałam do tej pory.