Bell, HYPOAllergenic, Aqua Jelly Make-up (Podkład nawilżająco-matujący o konsystencji galaretki)

Lekki, chłodzący, delikatnie matujący podkład o konsystencji galaretki. Pozostawia przyjemne uczucie lekkości. Idealnie stapia się ze skórą, a dzięki zawartości witaminy E, nawilża ją i poprawia jej elastyczność.
Przebadany pod kontrolą lekarza dermatologa. Wyrównuje jej koloryt i sprawia, że wygląda ona zdrowo i naturalnie.
Dostępny w trzech odcieniach: 01 Light Porcelain, 02 Light Sandbeige, 03 Creamy Natural.

Krycie
lekkie
z pompką
fluidy

Bardzo dobry

Delikatne krycie, fantastyczna lekko kremowa konsystencja. Piękne kolory nawilża długo się utrzymuje, nie wzmaga świecenia. Wygląda naturalnie, higieniczne opakowanie z pompką

Najlepszy

Zużyłam już 4 opakowania tego podkładu (najjaśniejszego używam w zimie, a o jeden ton ciemniejszy kupuję na lato) i jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Konsystencja bardzo dobrze rozprowadza sie na twarzy, ma średnie krycie które można budować (wielki plus!). W końcu jakiś jasny i tani podkład ma w sobie żółte tony, których od dawna poszukiwałam. Nie ściera się i przy odpowiednim zmatowieniu utrzymuje sie cały dzień, zakrywa wszystko to co trzeba ukryć, ale nie mam przy tym efektu maski. Mam cerę trądzikową i ten podkład mnie nie zapycha.
Na ten moment jest to mój ulubiony podkład z niższej półki.

Suuuper

Mam cerę sucha i sprawdza się wyśmienicie. Czuje nawilżenie a zarazem utrzymuje mat. Jest trwały. Kolor 01 troszkę różowy ale 02 nawet troszkę jaśniejszy ale zdecydowanie bardziej żółty. Nie wchodzi w zmarszczki mimiczne. Jego konsystencja jest bardziej żelowa niż jak galaretka. TO MÓJ ULUBIONY PODKŁAD!

Idealny

Idealny podkład na wakacje. Delikatna formuła sprawia że twarz jest ożywiona i promienna. Z całego serca mogę polecić dla osób które szukają podkładu o żółtych tonach. Dla mnie jest strzałem w 10.

Dla bladziochów

Jeden z niewielu podkładów dla bladziochów który wpada w żółte tony a nie różowe co jest mega plusem! Myślę, że wiele osób ucieszy ta informacja bo większość podkładów które są jasne- są różowe. Podkład nie ciemnieje, więc kolejny duży plus. Krycie ma średnie. Jest to taki lekki podkład raczej dla osób, które nie mają problemów z cerą. Konsystencja hmm...galaretki? Fajna, dobrze się rozprowadza na twarzy. Bezzapachowy! Utrzymuje się kilka godzin ale bez rewelacji. Trzeba go poprawiać w ciągu dnia. Opakowanie jest bardzo eleganckie, wygląda na droższe. Wygodna pompka. Cena jest przystępna. Podsumowując, fajny produkt dla osób, które nie oczekują zbyt wiele od podkładu. Ja przy mojej cerze naczynkowej potrzebuję jednak czegoś bardziej kryjącego.

Podkład tak, glalaretka nie

Produkt cieszy się od początku uznaniem Wizazanek, a ja jako osoba, która kocha testować zwłaszcza produkty do makijazu i tak zwlekałam z jego zakupem. Produkt zachwycił mnie, ale moim zdaniem nie jest on dla kazdego bo to za co ja go ubóstwiam, moze komuś przeszkadzać.

OPAKOWANKE
Bardzo minimalistyczne, skromne, eleganckie prezentuje się drogo. Ja mam zastrzezenia do pompki( nie wiem, czy ogolny zamysł, czy ja trafiałam na taki egzemplarz) ale nie da się dozować ilości, przez lekkie i niepełne naciskanie. Pompka wypluwa zawsze taką samą ilość i przez to wiele proceduktu się marnuje.

Ja tam nie zauwazylam zadnego podobieństwa do tytułowego "jelly" dla mnie konsystencja klasycznego podkładu.

Odcienie
To chyba jedyna gama, w której latem najciemniejszy odcień moze być za jasny :D jednak odcienie są wreszcie dla Polek, piękne, jasne, neutralne w kierunku ciepłych. Ja na lato zaopatrzyłam się w nr 3 dość jasny, ale buzi nie opalam, więc pasuje :)

Działanie
Podkład o kryciu słabym w kierunku średniego, które jednak mozna budować. (ale nie do efektu Estee na pewno :)). pomimo, iz ma konsystencję podkładu, to jest bajecznie lekki. Przepięknie się stapia, wtapia. Jako zwolenniczka takiego efektu i kremów Bb chyba daję mu 1 miejsce na podium, jeśli chodzi o zapewnienie naturalnego efektu. Wykońenie cudnie naturalne, po prostu druga skóra, ani paski mat, ani glow. Podkład ma nawilzać i tutaj nie zanotowałam ani nawilzania ani przesuszania. Generalnie w zaden Sposób nie szkodzi cerze. Jeśli skóra nie jest wypielęgnowana moze podkreślić skórki. Podkład dobrze współpracuje z kolorówką, bazami i kremami.
Idealnie sprawdza mi się aplikacja palcami.

Wydajność
Jak juz wspomniałam Pompka wydaje za duzo produktu i zawsze coś wycieram o chusteczkę. Poza tym jako, ze słabo Kryje troszkę więcej się go nakłada.

Skład
Hypoallergenic- podkład bezzapachowy, skład przemyślany a ja jestem podekscytowana, ze nie kładę na twarz na Ci dzień tablicy Mendelejewa:)

Ogólnie sprawdził mi się na co dzień, Kiedy chcę wyglądać ładnie, świeżo, naturalnie. Nie szkodzi cerze. Spełnia moje oczekiwania więc na pewno to nie moje Ostatnie opakowanie. Jako maniaczka działań przeciwstarzeniowych, na pewno zauwazyłam brak filtra, ale nawet faktor do 20 Spf nie odwiódł By mnie od aplikacji kremu z filtrem:)

podkład idealny

Widziałam kilka filmów na youtube z jego recenzjami, widząc że ma żółty odcień wiedziałam, że to jest podkład dla mnie. Jego krecie określiłabym jako średnie. Nie mam cery która wymaga mocnego krycia, więc dla mnie jest idealny.

Niespodzianka

Kupiłam ten podkład podczas słynnej Rossmannowskiej promocji na pordukty do makijażu. Wziełam ten podkład, stwierdzając, ze mogę zaryzykować ok. 15 zł podkład jest w estetycznym opakowaniu z pompką, dozowanie jest odpowiednie. Mam kolor nr 1 , jest on jasny i troszkę to na mnie widać, jednak po czasie dopasowuje się do kolorytu mojej cery. produkt jest wydajny, lekki, nawilżający. Podkład jest bardziej dla mnie jak krem BB ponieważ nie jest kryjący i nie robi efektu maski. Jak dla mnie jest bardzo dobrą opcją na codzienny makijaż do pracy.

Propozycja na lato i dla ceniących naturalność

Kolejny, fantastyczny produkt polskiej firmy. Dobre, nie utleniające się kolory na skórze "Slowianek" (mam dwa odcienie 01 i 02). Lekki, nie kryjący szpachlą, a jedynie ujednolicający koloryt cery podkład. Przyjemne się aplikuje gąbką jak i palcami - tak tak jeden z nielicznych podkładów z którymi tak postępuję , zwłaszcza na wakacyjnych wyjazdach. Bardzo podobny w konsystencji do kremu BB. Faktycznie nie tylko matuje, ale również nawilża, nie powoduje i nie podkreśla suchości, skorek itp. Najchętniej, ze względu na te walory używam go latem. Ponadto, dobrze zachowuje się w wysokiej temperaturze, nie warzy się nie spływa.

Super

Ten podkład to moje odkrycie tego roku. Już rok temu się na niego czaiłam, ale jakoś odpuściłam sobie, co za błąd. Podkład jest świetny jak dla mnie. Mam skórę suchą, bez niedoskonałości, ale za to z czerwonym nosem i ten podkład to mój ideał. Nie ma dużego krycia, ale w ostateczności można je zbudować, niemniej jednak koloryt wyrównuje bardzo ładnie. Po użyciu skóra jest rozświetlona i jakby mokra. Konsystencja nie przypomina galaretki, bardziej taki pół mus pół zwykły podkład. Jest dosyć wydajny i ma super opakowanie z pompką. Produkt dobrze rozprowadza się na twarzy, nie zostawia żadnych plam. No ogólnie byłby hit, gdyby nie to, że niestety nawet najciemniejszy kolor jest dla mnie za jasny latem.

Nawilżenie i krycie

Kupiłam z ciekawości i nie zawiodłam się. Podkład mia fajną konsystencję, ładnie się rozprowadza, kryje i nawilża. Buzia wygląda naturalnie i gładko. Daje bardzo ładny efekt. Polecam!

Lekki i naturalny na co dzień

Dla mnie konsystencją ten podkład nie przypomina żelu, bardziej krem. Jest wydajny. Pozostawia twarz bez uczucia ciężkości, wyglądającą naturalnie i lekko. Kiedy mam go na twarzy wręcz czuję, jak moja skóra swobodnie oddycha :) Krycie ma lekkie w kierunku średniego, dla mnie takie akurat, bo dzięki temu koloryt jest wyrównany, a jednocześnie nie mam machy na twarzy. Daje zdrowy glow. Myślę, że jest super na lato. Ja mam cerę mieszaną i oczywiście się po nim świecę, ale cery normalne i suche powinny być bardzo zadowolone. Ja lubię go, gdy chcę wyglądać naturalnie. Polecam.