Tonik Poranna Świeżość

Tonik Poranna Świeżość

Bezalkoholowy tonik łagodnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawarty w nim wyciąg z rumianku działa regenerująco na cerę.

Cena: 8 zł

Wielkie zero

Skusiła mnie do zakupu cena i pojemność.To są zalety , natomiast trzeba dodac, że jedyne, no i jeszcze zapach , reszta...nie ma reszty..zgadzam się z innymi recenzjami..Takie nic

co to jest ?!?!

Zgadzam się z dziewczynami. Podejrzewałam, że to jakaś poperfumowana woda. Szkoda pieniędzy. Żadna przyjemność używania, żadnych efektów. Zgadzam się z Mgiełką: dobrze, że nie szkodził. I to ma być tonik?

Ilość zużytych opakowań: zmęczone 1

brrrr okropny

Bardzo czesto jest w promocjach-duza pojemnosc za niska cene.Hmm dzialenie jak zwykla woda z niewielkim dodatkiem jakis substancji-w sumie nic nie robi,nie koi,nie nawilza.Srednio oczyszcza.

Makijaż Maybelline

Bez efektów

Tylko ładnie pachnie. Żadnych, nawet minimalnych działań nie zauważyłam. Nie można tego nazwać nawet średnią krajową. Szkoda pieniędzy.

Nijaki

Jest po prostu nijaki. Równie dobrze mogłabym przemyć twarz wacikiem namoczonym w czystej wodzie. Różnią się chyba tylko zapachem. Na pewno więcej nie kupię. Po namyśle dodaję jeszcze jedną gwiazdkę. Za to że nie szkodzi ;)

nie nawilża

Nie nawilża, nie odświeża. Czy ja trafiłam na jakieś ferelne opakowanie? Przyjemnie pachnie i to jedyna zaleta, ale przecież mało istotna.