Remover (Zmywacz do paznokci)

Remover (Zmywacz do paznokci)

bez acetonu
w butelce
50-100ml

Bardzo dobry

Wydajny, dobrze zmywa lakiery(nawet te ciemne), a do tego bezacetonowy. I dosyć spora buteleczka(100ml). Wszystko w cenie 4,60 zł, bo tyle za niego zapłaciłam w małej drogeryjce.

Producent twierdzi że jest to zmywacz wzmacniający płytkę paznokcia(a takiego jeszcze nie spotkałam, w końcu to zmywacz), zużyłam już 2 buteleczkę i stan paznokci jaki był taki jest. Mamy więc pewność, że mimo że nie wzmocni, to na pewno nie osłabi pazurków.

Zapach z jednej strony typowy jak w zmywaczach, z drugiej strony nie jest tak intensywny i gryzący, został czymś złagodzony.Na drugi plan wysuwa się jakaś kwiatowa woń,trudna do sprecyzowania.

Minus za to, że na moich paznokciach pozostawia biały nalot. No i dostępność-raczej nie dostaniemy go w Rossmanie ani Naturze, raczej w małych sklepach osiedlowych/kosmetycznych typu mydło/powidło.

Wart polecenia!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Absolut!

Zmywacz niby podobny do innych,ale.....
Jedynym minusem tego produktu to bardzo mala prawdopodobnosc spotkania w duzych sieciach handlowych.
Zapach znosny,nie oslabia paznokci.Zmywa do konca nawet bardzo ciemne lakiery,zostawiajac plytke gladka i elastyczna

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opoakowania

jeden z lepszych

Jeden z lepszych zmywaczy, jakie miałam, choć i tak nie przebija mojego faworyta - Essence. Tamten ma nad nim przewagę i zapachową i cenową. Niby kosztują podobnie, ale Essence jest większy, więc wychodzi taniej.

Ale wracając do Mollona. Dobrze zmywa lakier, nie śmierdzi jakoś strasznie, jest dość wydajny, a do tego nie bieli i nie matowi płytki i skórek, co często się zmywaczom zdarza, a czego nie toleruję.

Kupię znowu, jeśli nie dostanę Essence, bo ostatnio jest problem z jego dostępnością :o

Ilość zużytych opakowań: