Rejuven, Vital Eye (Krem pod oczy z koenzymem Q10)

Rejuven, Vital Eye (Krem pod oczy z koenzymem Q10)

Krem pod oczy z Q10 PLUS ENERGY COMPLEX zawierającym bardzo skuteczny koenzym Q10, witaminę E oraz morskie cząsteczki skutecznie kumulujące energię w Twojej skórze. Rezultat: skóra staje się wyjątkowo nawilżona, elastyczna, pełna blasku i młodości. Krem zmniejsza i likwiduje zmarszczki i przebarwienia

Cena: 30USD/ 15ml

Ziaja za grubą kase

Recenzje będzie krótka bo też i nie ma się nad czym rozwodzić...Krem owszem, nawilża i nie podrażnia, nie robi właściwie żadnej krzywdy ani też pozytywnych efektów, nie rozjaśnia, nie wygładza no nic z tych rzeczy. Miałam kiedyś krem Ziaji z serii aptecznej i spisywał się tak samo. Za te pieniądze oczekuje jednak czegoś więcej niż nawilżenia na poziomie kremu za 15 złotych.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

Bardzo dobry krem wygładzająco - nawilżający

Testowałam naprawdę wszystkie kremy pod oczy i ten jest do tej pory najlepszy i godny polecenia

+ wygładza
+ nie podrażnia
+ hypoalergiczny
+ gęsty , wydajny
+ delikatny lekko waniliowy zapach
+ NIE TESTOWANY NA ZWIERZĘTACH
+ nawilża

stosuję razem z mastercream i serum pod oczy także juveny

żaden krem nie zlikwiduje nam zmarszczek - polecam laser pod oczy , ciemne okulary z filtrem...........ale czy można zrezygnować z uśmiechu i innych emocji???

Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobry, świetnie nawilża

Oczy są moją piętą achillesową ;) Mam sporo zmarszczek, zarówno mimicznych, jak i spowodowanych wysuszeniem skóry wokół oczu, zatem potrzebuję naprawdę dobrego kremu. Od tego właśnie specyfiku pokochałam Juvenę! Krem doskonale nawilża, zdecydowanie spowalnia pojawianie się nowych bruzd, a te już istniejące delikatnie (nie oszukujmy się, że krem usunie istniejące już zmarszczki:) ) spłyca. Lekko rozświetla, acz cieni faktycznie nie niweluje, za to drobny minus. Krem ten jest sporo lepszy od Shiseido czy Clinique.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3.

azjatycka pielęgnacja

Całkiem sympatyczny

Krem jest dobry dla młodej cery. Miał za zadanie dobrze nawilżyć okolice oczu i właśnie to robi. Poza tym nie szkodzi, nie szczypie, nie powoduje uczulenia, z czym już się zdążyłam spotkać. Poza tym jest wydajny i niedrogi. Kupiłam trochę próbek na allegro i wyszło naprawdę tanio. Jednak cieni pod oczami to on nie zlikwiduje.
Ja teraz stopniowo likwiduję kremy na rzecz naturalnych olejów, które bardzo dobrze nawilżają okolice oczu i nie zawierają chemicznych składników.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie próbek (równowartość kremu 15 ml)

The Best

Jest to pierwszy produkt do skory oczu z ktorego jestem naprawde zadowolona. Mam cere mieszana ale skora wokol oczat juz od jakiegos roku byla bardzo suchutenka (mam 25 lat). Po wielu kremach dostawalam czerwone plamki, swiecilam sie jak po smalcu albo nie widzialam zadnych efektow, a ten mnie milutko zaskoczyl:
- konsystencja lekka,
- nie swieci sie absolutnie,
- szybciutko wchlania pozostawiajac ledwo wyczuwalny film no i
- nawilza, nawilza, nawilza!
- No i wydajny tez jest: wystarczy odrobinka na oczka!
Moja skorka wokol oczu jest teraz dobrze odzywiona i wyglada na wypoczeta, choc musze przyznac ze cienie nie zniknely calkiem, sa mniej widoczne. Dla mnie tak czy tak swietny kremik!

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/4 sloiczka