Color Care, Szampon ochronny do włosów farbowanych/przyciemnianych

Color Care, Szampon ochronny do włosów farbowanych/przyciemnianych

Dzięki łagodnej formule wygładza włókna włosów, chroniąc ich jedwabistą gładkość i blask. W 1/4 składa się z mleczka nawilżającego, pomaga utrzymać intensywny kolor. Po oczyszczeniu włosy stają się miękkie i puszyste. Zawiera filtr UV.

nie dla mnie

Kupilam ten szampon kiedy farbowalam wlosy na braz jednak nie mialam z nimi klopotu, byly zdrowe. Szampon ten nie robil z moimi wlosami nic oprocz ich obciazenia, a za to skreslam dany kosmetyk do wlosow natychmiastowo. Wlosy byly ciezkie i bardzo szybko nieswieze. Dla mnie wszytstkie kosmetyki Dove sa niedobre, a szczegolnie te do wlosow.

Używam tego produktu od: ok 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Taki sobie;/

Ten również ładnie pachnie, dobrze się pieni, ale właśnie te szampony z Dove wg mnie za bardzo wysuaszają włosy, ja mam owszem przetłuszczające, ale wolałabym, aby skóra głowy była dobrze oczyszczona a włosy takie delikatne a nie przypominające siano.
Pół gwiazdki mu odejmuje bo inny niebieski bardziej mi się spodobał

Używam tego produktu od: miesiąca (kupiłam go 2 miesiące temu)

Bradzo dobry

Chroni kolor to fakt, nie zmywa farby:) włosy po umyciu są nawilżone i miłe w dotyku i ładnie pachną:D polecam;) cena też nie jest wygórowana a jakość dobra. Tylko mało wydajny, ale to malutki minus!

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Eris film 2

Zawsze do niego wracam

Polecam posiadaczkom sztywnych, suchych, grubych i twardych włosów. Myślę, że do innych rodzajów włosa sprawdzi się znacznie gorzej. Zauważyłam, że szampon ten:
* świetnie nawilża
* zmiękcza
* ułatwia rozczesywanie.

Minusem może być zapach - dla Dove zawsze ten sam. Ja i tak używam po nim odżywkę i to ona nadaje moim włosom zapach.

Dla mnie najlepszy spośród tych dostępnych w drogeriach.

Używam tego produktu od: nie pamiętam jakiego czasu 3-4 lata
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Świetny!!

Świetny produkt, świetnie pachnie, dobrze nawilża, nie obciąża, sprawia że farba na moich włosach siedzi nie 3 tygodnie a półtora miesiąca i dalej jest nie wyblakła i nie wymyta. Stosując szampon nie musze codziennie nakładać odżywki bo i tak czuje nawilżenie dzięki samemu szamponowi.
Jedyną wadą jest cena, nie drogi wczkolwiek butelka 250ml mogłaby być troche tańsza. Pół gwiazdki odjełam za cene :P

Średni

Plusy - ładny zapach i konsystencja, nie plącze, odżywia włosy.

Minusy - przy cienkich włosach po dłuższym stosowaniu obciąża i skleja włos i już nie ma takiego połysku jak na początku.

Stosowałam bardzo długo ok. 10 miesięcy - przez pierwsze dwa miesiące byłam zachwycona ale potem było coraz gorzej.

Jeden z lepszych

Pierwszy szampon, który kupiłam kilka razy z rzędu (zazwyczaj za każdym razem kupuję inny) i na pewno zostanie w mojej łazience na dłuuugo. Używam go razem z odżywką i efekty są fenomenalne.

+ chroni kolor, na pewno mniej się spłukuje niż po choćby szamponie Loreal czerwonym
+ po użyciu włosy są nawilżone i odżywione, łatwo je rozczesać nawet bez użycia odżywki; są takie puszyste, "sypkie" i wygładzone
+ znacznie poprawiła się kondycja moich włosów
+ nie przyspiesza przetłuszczenia się włosów
+ piękny zapach, który utrzymuje się do następnego mycia
+ ułatwia codzienną stylizację
+ nie obciąża
+ ładne i poręczne opakowanie
+ tani i w miarę wydajny

Jedyny minus jaki zauważyłam to taki, że przy dłuższym używaniu może przesuszyć skórę głowę.

Ilość zużytych opakowań: 10?

między bdb a KWC.

Do szamponów Dove wracam zawsze i jestem pewna ich jakości - testowałam też inne wersje.
Ale do rzeczy - oceniam wersję do włosów przyciemnianych:
- szampon dobrze się pieni
- oczyszcza, rzecz jasna - dziwne by było gdyby tego nie robił ;-)
- i nawet jeśli to tylko złudne wrażenie pielęgnacji przez silikony, to jestem z niej zadowolona, bo z łatwością rozczesuję włosy i wciąż są lekkie
- nie daje wrażenia tłustych włosów, po umyciu są gładkie i "sypkie"
- piękny zapach
- wydajny
- gdy używam go zamiennie z innymi, nawet droższymi - Dove i tak wypada lepiej.

co do ochrony koloru - nie widzę możliwości by szampon jakoś spektakularnie utrzymał i przedłużył kolor włosów - na pewno nie płowieją z nim bardziej ;-)

polecam, warto spróbować też odżywki z tej serii.

Używam tego produktu od: min.2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Mój KWC! :)

Ten szampon jest świetny! Najlepszy jaki do tej pory miałam. Wraz z odżywką tej samej serii tworzą jedną świetną całość.

Plusy:
+ Dobrze się pieni.
+ Pięknie pachnie.
+ Nie jest drogi.
+ Włosy po nim są gładkie i łatwe do układania.
+ Chroni kolor.
+ Odbudowuje.

Minusów nie znalazłam :).

Szampon jest cacy xD. Polecam, nawet tym którzy nie mają farbowanych włosów. Mój brat go używa i na jego niefarbowanych włosach też działa świetnie i odbudowuje :D.

Dobry

Lubię i ufam firmie Dove i praktycznie wszystkie ich kosmetyki są świetne. Szampon kupiłam bo miałam przesuszone włosy dodatkowo farbowane.
Plusy:
-nawilża
-wygładza
-włosy się nie puszą i ładnie układają
-chroni kolor
-nabłyszcza
Minusy:
Jeden duży minus OBCIĄŻA włosy:( Włosy wyglądają na nieświeże,przyklepane. Choć pod ręką są świeże i czyste.
Bardzo mi to przeszkadza więc niewiem czy kupię go ponownie.
Choć włosy poprawiły się o 100%:)
I mam dylemat:)

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

SwieTny!!!!!!!!!!

nigdy jeszcze nie mialam tak dobrego szamponu a odzywka z tej serii jest rowniez swietna. szampon przeslicznie pachnie dobrze sie pieni zapach sie dlugo utrzymuje nie obciaza wlosow wlosy nie placza sie sa lekkie miekkie gladnie i ogolnie cudowne

POLECAM!!!

Używam tego produktu od:kilka tyg.

swietny.

koloru moze i az tak bardzo nie przedluza, ale wlasciwosci wygladzajace i odbudowujace ma znakomite! ta seria do wlosow farbowanych sprawia ze wlosy sa bardziej lsiace i miekkie (oraz mniej sie rozdwajaja) niz sama podobna seria tyle ze do zniszoczonych wlosow (granatowe opakowanie).

Używam tego produktu od: kliku miesiacy