Eau Dynamisante, Gel Moussant

Eau Dynamisante, Gel Moussant

Perfumowany żel do kąpieli. Delikatnie oczyszcza skórę (formuła zbliżona do mydeł dermatologicznych), zapewniając jej długotrwałe uczucie komfortu. Neutralizuje wysuszające działanie twardej wody. Wygładza naskórek i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, delikatnie jš perfumując. Stymuluje, tonizuje, energizuje, poprawia samopoczucie. Przeznaczony dla całej rdziny.

Zawira wyciąg z kokosa, wyciąg z aloesu, wyciąg z korzenia żeń-szenia, olejki eteryczne (cytryna, paczula, tymianek, rozmaryn, petit grain)

Cena: ok. 90zł/ 150ml

Łaaaaaaaaaaaaaaał:)

Mistrz!
Uwielbiam linie do aromaterapii Clarinsa (wiem, wiem, nudna juz jestem z tym chwaleniem Clarinsa;)). Zel jest bardzo wydajny, swietnie sie pieni, zapach dlugo zostaje na skorze i faktycznie pobudza. Produkt wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

znakomity

Doskonały żel:) Bardzo gęsta konsystencja sprawia, iż nawet niewielka ilość wystarczy do "wyszorowania" ciała. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia, znakomicie nawilża skórę i lekko perfumuje. Zawarte w nim olejki faktycznie dodają energii (po nieprzespanej nocy błyskawicznie postawił mnie na nogi) i poprawiają samopoczucie. Pierwszy znany mi specyfik aromaterapeutyczny, który faktycznie działa :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3