Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Lush, Lip Service, Lip Balm (Balsam do ust)

Lush, Lip Service, Lip Balm (Balsam do ust)

Balsam ze zmiękczającym i wygładzającym skórę masłem kakaowym, masłem shea, oliwą z oliwek i olejem z nasion moreli. Ten balsam doda blasku bez efektu sklejania warg, a wyciąg z pomarańczy sprawi, iż będa bardzo apetyczne. Może być także używany do zmiękczania skóry łokci i pięt, skórek wokół paznokci oraz wszędzie tam, gdzie skóra wymaga dodatkowej regenracji i ochrony.

balsam do ust
zapachowa
w słoiczku
10 – 50ml

Świetny, ale ten zapach... fu!

Ten balsam zamówiłem na Allegro, gdyż nie był drogi (zapłaciłem za niego 7 złotych). Urzekł mnie ładnym, metalowym opakowaniem i dobrymi recenzjami na stronie producenta.
Balsam jest twardy, to raczej masełko, ale twardsze nawet od tych z The Body Shop. Dla mnie to żaden problem, przynajmniej nie zabrudzi opakowania od środka (znaczy się zakrętki).
Balsam świetnie nawilża, przy czym w ogóle nie natłuszcza ust. Są one po nim miekkie, sprężyste i wyglądają po prostu zdrowo. Nie zbiera się w załamaniach skóry, co dość często się zdarza innym tego typu produktom. Usta na długo pozostają dobrze nawilżone i odżywione. Wystarczy niewielka ilość, a usta są chronione delikatną warstwą kosmetyku i nie błyszczą się (co mi, facetowi, bardzo przeszkadza). Plus za niesklejanie ust.
Niestety - dość dziwny zapach. Nie wiem co to za zapach, jest bliżej niesprecyzowany, po prostu dziwny. Może kiedyś przyzwyczaję się... a wtedy kupię kolejne opakowanie. ;)
Za tę cenę jednak można to przeboleć - zapach nie utrzymuje się na wargach, smaku tez nie ma (jest słodki i tylko tyle).
Opakowanie: pięć.
Działanie: pięć.
Zapach: trzy.Używam tego produktu od: kilka dni.
Ilość zużytych opakowań: pierwszy słoiczek zaczęty.