Isana, Nagellack Entferner (Bezacetonowy zmywacz do paznokci) (stara wersja)

Isana, Nagellack Entferner (Bezacetonowy zmywacz do paznokci) (stara wersja)

Zmywacz do paznokci bez zawartości acetonu. Zawiera cenny olejek oraz substancję natłuszczającą, szybko i dokładnie usuwa lakier.

Tani, a dobry

+ Zmywacz nie zawiera acetonu, przez co jest mniej szkodliwy dla paznokci
+ ma w skladzie olejek pielegnacyjny, ktory ma ochraniac i dbac o paznokcie
+ jest tani
+ dostepny w duzej i w malej butlece
+ ladnie i szybko zmywa lakioery roznych firm
+ latwo dospetny
+ wydajny

- zapach

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Idealne rozwiązanie dla kobiet z niskim budżetem

Nie trzeba zarabiać kroci, żeby móc pozwolić sobie na odrobinę luksusu i zadbać o paznokcie.
Kupiłam niedawno zmywacz z Isany, co prawda ten najmniejszy (50 ml), ale wcale mi to nie przeszkadza.
Nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce, jest naprawdę wydajny, BARDZO TANI i ekonomiczny.
Ogromnym plusem jest fakt,że nie zawiera acetonu. W zamian za to ma olejek pielęgnacyjny i substancje natłuszczające, mające za zadanie chronić płytkę paznokcia.
Zapach nie jest rewelacyjny - typowy dla taniego zmywacza do paznokci.

Jest przede wszystkim skuteczny i nie sprawia szkód, więc spokojnie mogę go polecić. :)
Jestem pewna, że na pewno się z nim polubisz :)

Maddi.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Dobrze usuwa lakier!

Zmywacz bardzo tani dostępny tylko w Rossmannie. Doskonale usuwa nawet ciemne lakiery. Mimo braku acetonu w składzie wysusza paznokcie, które po zmywaniu robią się dziwnie białe nawet biała jest skóra w okolicach paznokci. Myślę, że już go nie zakupię. Chociaż bardzo duży plus za wygodną plastikową buteleczkę i mały otworek.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Manicure - klasyczny

Bardzo lubię

Jak dla mnie bardzo dobry zmywacz (może nie idealny, ale warto zwrócić na niego uwagę).

PLUSY:
+ DOBRZE ZMYWA: Radzi sobie nawet z ciemnymi lakierami (czasem trzeba go użyć nieco więcej na wacik).
+ WYDAJNOŚĆ: Duże, poręczne opakowanie, wystarcza na długo.
+ OPAKOWANIE: Wygodne, plastikowe, odporne na wszelkie upadki (nie stłucze nam się).
+ CENA: 5 zł za 125 ml niezłego zmywacza to całkiem dobra cena.

MINUSY:
- PRZESUSZA: Przy dłuższym stosowaniu może trochę przesuszać paznokcie. Trzeba przez to stosować odżywkę.

Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: Odkąd pamiętam
Ilość zużytych opakowań: Duużo

Szukam dalej lepszego...

Uważam, że zmywacz jest dobry - przede wszystkim dobrze radzi sobie z usuwaniem lakieru. Ciemne kolory trochę rozmazuje po palcach, ale w sumie nie wiem czy jakiś inny zmywacz tego nie robi albo może to wina techniki zmywania lakieru ;) Tak czy siak nie przeszkadza mi to zbytnio. Po prostu zużywam płatek więcej, żeby domyć skórki wokół paznokci i jest czysto i pięknie. Jedyne co mnie trochę odstrasza od tego zmywacza to fakt, że czasem przesusza mi paznokcie - mimo że nie zawiera acetonu. Kupuję go jednak sporadycznie, bo w międzyczasie testuję inne zmywacze. Stosunek ceny do pojemności i jakości jest moim zdaniem w porządku.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie bardzo

Nigdy nie przywiązywałam uwagi do zmywacza do paznokci. Ma on po prostu dobrze zmywać lakier i tyle.
Ten jest skuteczny, pomijam fakt składników odżywczych, mnie one nie interesują.
Zmywacz jest podobno bez acetonu, no ok, ale to, co musieli do niego wpakować, żeby tak domywał lakier, jest dla mnie wielką zagadką. Zapach mi nie przeszkadza, nie uważam go za jakiegoś gorszego, niż inne zmywacze.
Mi jednak nie odpowiada z jednego, ważnego powodu - jest tak wysuszający, że moje palce i paznokcie po użyciu robią się białe i suche. Zmywacz, parując zostawia takie dziwne, białe smugi, przy innych zmywaczach tego nie miałam.
Cena bez promocji jest szczerze mówiąc średnia, chyba wolę kupić zwykły zmywacz z kiosku za 1,50 i się tak nie męczyć. Nie kupię więcej, chyba, że nie będę miała wyboru.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

zapach nie do wytrzymania

zmywa.. ale co z tego? zapach jest nie do wytrzymania. wiadomo że nie będzie pachniał fiołkami ale od tego można się podusić.. nie polecam. już lepiej kupić jakiś zwykły zmywacz za 2 zł.

Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie

moj ulubiony :)

nie mam zbyt duzo wymagan co do zmywacza do paznokci. Ma dobrze usuwac lakier i jakos dramatycznie nie wysuszac plytki paznokcia. Ten produkt spelnia wszystkie moje wymagania a na dodatek czesto wystepuje w promocji. Juz od kilku lat jestem mu wierna :)

Używam tego produktu od: ok. 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyc :)

dobry

Wiadomo, zmywacz jak zmywacz. Fakt, że nie posiada acetonu zdecydowanie na + . Szybko zmywa lakier, nawet ten z drobinkami. Cena również niska, w dodatku produkt występuje często na promocjach.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobry

Zmywacz dobrze zmywa nam paznokcie, nie podrażnia mi skóry, delikatnie przesusza ale tto normalne. Niska cena za sporą buteleczkę ja byłam zadowolona jak najbardziej. Minusów brak.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

zwykły

Nic specjalnego, zmywacz jak to zmywacz....

+ szybko usuwa lakier
+cena
+jest wydajny, starcza na długo

- wysusza płytkę pozostawiając białą poświate na paznokciach

- zapach, wiadomo jak to zmywacz

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: ok 10

Bardzo dobry!

Zdecydowanie to mój faworyt wśród zmywaczy. Moje paznokcie są bardzo wymagające, łatwo sie łamią, rozdwajają. Wiekszośc zmywaczy pogarszała tylko ich kondycję, ten natomiast skutecznie zmywa lakier nie dołując przy tym paznokci, no i portfela, bo cena także jest przystępna :) . Zapach jak to zapach zmywacza, niezbyt przyjemny, ale znośny. Dobry produkt, jak dla mnie sprawdzona jakość. Jeden z jedynych, który jest tolerowany przez moje paznkocie. Polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo