Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Nivea Hair Care, Beauty Care, Intensywna maseczka w kremie `Elastyczność i blask`

Intensywna Maseczka w kremie Elastyczność i Blask wzbogacona cennymi proteinami ryżu i ekstraktem z kwiatu lotosu bardzo intensywnie odżywia włosy bez ich obciążania i nadaje im niepowtarzalną gładkość. Dzięki pielęgnującym perełkom NIVEA aktywowanym podczas masowania intensywnie odżywia włosy bez ich obciążania i ułatwia ich rozczesywanie. Zapewnia włosom uczucie ożywienia i kuszący połysk.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Rice Protein, Nelumbium Speciozum, Oryzanol, Tocopheryl Acetate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Lactose, Cellulose,
Sodium Citrate, Propylene Glycol, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, Cl 77007

Cena: 15,69zł / 200ml

Po prostu dobra maska.

Dostałam ją parę ładnych lat temu w zestawie z innymi kosmetykami do pielęgnacji włosów z tej serii. Zatem miałam standardową odżywkę do spłukiwania, ową maskę oraz szampon (który był najgorszy, ale o tym w recenzji samego szamponu).

Maska była w porządku, o ile stosowana regularnie. Zużyłam całe opakowanie i byłam zadowolona, bo stan włosów naprawdę się poprawił.

Ogólnie:

- maska dobrze nawilżała
- ułatwiała rozczesywanie
- redukowała łamanie się włosów
- pięknie, przepięknie pachniała
- miała świetne opakowanie

Dziś już jej nie spotykam, więc chyba już nie kupię. Trochę szkoda.

Używam tego produktu od: kilka lat temu przez ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[535136].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra :)

juz na sam poczatek zaznacze, ze ta maseczka nie zawiera silikonu, przez co duzo lepiej zadziala na wlosach niz inne ktore go posiadaja. dobrze sie ja aplikuje, ma ladny zapach, ktory utrzymuje sie dlugo po splukaniu na wlosach, opakowanie, nie splywa z wlosow, moze odrobinke je obciaza. Maseczka dobrze nawilza i zmiekcza wlosy, nadaje im naturalny polysk, dobrze sie po niej ukladaja wlosy, rozczesuja, ogolnie to po jej zastosowaniu wygladaja na zdrowsze,uzywam jej raz na tydz 2 jak nie zapomne :P
jednak duzo lepsza od tej jest maseczka z intensywnej regeneracji, po skonczeniu tej wroce do regenerujacej

Używam tego produktu od: niezbyt dlugo

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[528154].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna

Szczerze mówiąc,nie wiem skąd te negatywne opinie.Używałam tej maseczki po lecie,ponieważ wiadomo że wtedy włosy się wysuszają.Włosy były nawilżone,miękkie,lśniące.Zapach do pięknych nie należy,ale nie powiedziałabym że maseczka śmierdzi chemią.Właściwie zapach jest neutralny.Ja tę maseczkę polecam,na pewno jeszcze zakupię.

Używam tego produktu od:lata 2009

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[377651].usefull || 0 }}% pomocna.
Eris film 2

niby ok, ale nie powala

Kiedy zaczęłam używac tej maseczki, moje włosy nie są bardzo zniszczone. Po skończeniu maseczki moje włosy wyglądają może ciut lepiej.

+nawilżał
+wygładzał
+ładnie pachną po nim włosy

-obciążał
-efekt nie jest długotrwały (po tygodniu, dwóch zakończenia kuracji, stan włosów nieznacznie tyle się zmienił).

Było miło, ale się skończyło i szukam czegoś lepszego.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[280587].usefull || 0 }}% pomocna.

średnia

Maska jest ogólnie średnia. Miło się jej używało, ma fajną kremową konsystencję. Nawilżała jedynie do 1wszego dnia po stosowaniu (czego od maski wymagam więcej. 1 dzień?!). Tak samo "długo" włosy były miękkie.

Z braku laku może bym jej używała, ale nie chcę więcej tak naprawdę. Zużyłam całe, było ok, ale nie powaliła mnie na kolana, czułam niedosyt w dopieszczeniu moich włosów i nie kupiłam jej ponownie. Dla niewymagających - ok.

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[253266].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacyjna!

Świetna maseczka! włosy są po niej takie miękkie i błyszczące. Czuc jakie są gładkie za kazdym dotknięciem. Co wiecej w ogóle nie obciązyła mi włosów choć mam przetłuszczające się. Dodam że użyłam jej po szamponie nivea energia i świeżość przy czym nałożyłam kilka centymetrów od skóry głowy. a Efekty? super :) trzymałam jakieś pół godziny pod czepkiem i ręcznikiem. W wątku o składach kosmetyków wyczytłam ze skład też ma niezły. A w dodatku kupiłam ją w promocji ;) polecam!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:część pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[253243].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Wśród maseczek i odżywek drogeryjnych to jedna z najlepszych.Wiadomo,że nie będzie dawać spektakularnego efektu,takiego jak maseczki salonowe,nie mniej jednak bardzo lubię jej używać.
Maseczka postawia włosy miękkie,pachnące i nawilżone.Ułatwia rozczesywanie a moje puszące się gęste i suche włosy zdecydowanie ładniej się po niej układają.
Nie stosuję jej regularnie,więc jakieś większe efekty regeneracyjne trudno jest mi zauważyć.Jako doraźny środek pielęgnacyjny sprawdza się jednak bardzo dobrze a ze względu na śliczny zapach i kremową,gęstą konsystencje jest bardzo przyjemna w stosowaniu.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[247450].usefull || 0 }}% pomocna.

nawilża włosy

Dość dobra maseczka, nawilża, nadaje połysk, zmiękcza.
Myślę że przy systematycznym stosowaniu może odżywić włosy.
Ma ładny delikatny i subtelny zapach.
Posiada małe niebieskie drobinki które rozpuszczają sie podczas wcierania we włosy.
Mam tylko nadzieje iż rzeczywiście zawierają one składniki mocno odżywcze :)
Warto ją wypróbować.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[211329].usefull || 0 }}% pomocna.

Miękkie włosy!

Byłam mile zaskoczona gdy już po pierwszym zastosowaniu moje włosy były niebywale miękkie, i są łatwe w rozczesywaniu.
Niestety produkt jest mało wydajny, i ma lekko duszący zapach przy stosowaniu (przy wysuszonych włosach pachnie przyjemnie, "czysto").
Jakiegoś wyjątkowego efektu "blasku" nie zauważyłam, ale natury mam dość błyszczące włosy, więc nie zrobiło to na mnie bardzo złego wrażenia.
Przeciętna maska do włosów, warto mieć w zanadrzu, chociażby dla tej miękkości na zawołanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[205115].usefull || 0 }}% pomocna.

Niefajny

Dla mnie ten kosmetyk ma same wady.Włosy po nim miałam bardzo szorstkie.Konsystencja była bardzo wodnista.Brzydko to pachniało(alkoholem).Źle się nakłada i spłukuje.Dostałam łupieżu.Nie polecam.

Używam tego produktu od:Nie używam
Ilość zużytych opakowań:Niecałe jedno

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[192021].usefull || 0 }}% pomocna.