St. Ives, Skóra ujędrniona, Rozmaryn & Miłorząb Japoński, Balsam do ciała

St. Ives, Skóra ujędrniona, Rozmaryn & Miłorząb Japoński, Balsam do ciała

Głęboko nawilżająca receptura balsamu pomaga przywrócić skórze jej elastyczność i sprężystość. Intensywnie wygładza skórę i sprawia, że staje się ona doskonale napięta, jędrna i jedwabista w dotyku.
Do każdego rodzaju skóry.

Zawiera wyciąg z rozmarynu, który ujędrnia, ściąga i pobudza odnowę skóry oraz wyciąg z miłorząbu japońskiego, który zwalcza cellulit, ujędrnia, działa przeciwstarzeniowo.

Cena: ok.14zł/ 300ml

naprawdę ujędrnia

Od razu zaznaczam, że balsam którego używam, ma inną szatę graficzną (ma niebieskie opakowanie i jest bez pompki). Opis i skład zgadza się jednak, dlatego wystawiam recenzję.
To już drugie opakowanie tego specyfiku. Jestem z niego bardzo zadowolona. Szczerze mówiąc nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Ja zauważyłam ujędrnienie po pierwszym użyciu!
Obecnie jestem w ciąży, przybrałam na wadze to tu to tam ;) Głównie uda spędzają mi sen z powiek. Dzięki temu balsamowi skóra w tych miejscach (okolice pośladków i ud) jest napięta, ujędrniona, jednym słowem - widzę różnicę!
Polecam, ja kupię ponownie na pewno.

Używam tego produktu od: 2008

Beznadziejny

Swego czasu bardzo lubiłam balsamy St. Ives, dlatego skusiłam się na "Skórę Ujędrnioną" (zresztą promocyjna cena też zrobiła swoje).

Niestety, jestem bardzo niezadowolona z tego balsamu, który kompletnie nie nawilża skóry i zostawia ją wysuszoną. Efektu napięcia skóry również nie ma. Zdecydowanie nie polecam.

suchy

Żadna przyjemność używania - balsam po wchłonięciu zostawia skórę napiętą ale w złym tego słowa znaczeniu.

Całe ciało ma wrażenie obklejonego jakąś folią, zamiast komfortu jest poczucie niedosytu.

Może dla osób mało wymagających będzie lepszy. U mnie ujędrnienie nie może być za cenę nawilżenia i ulgi dla suchej skóry.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Anna Małecka masaż twarzy

Ściema

Nie opłaca się wydać na niego tych 15 złotych :/
W ogóle nie ujędrnia, nawet nie nawilża porządnie. Jedynym plusem jest ładny zapach, to, że nie podrażnia i wygodna pompka w opakowaniu.

Generalnie niefajny. Odradzam, za tę kasę można kupić coś lepszego.

Eeee tam... :-/

Raczej nie dla mnie. Działa podobnie jak zwykły balsam nawilżający, ujędrnia słabiutko, nie mówiąc o zwalczaniu cellulitu.
Dość dobrze nawilża, nieco wygładza i na tym koniec. Wchłania się wolno, ale dzięki temu możemy wykonać krótki masaż. Zapach nie w moim typie - ziołowo-apteczny, nieciekawy, dziwny. Butla z pompką to wygodne i higieniczne rozwiązanie - za to plus.
Po balsamie z tak bogatym zestawem wyciągów roślinnych spodziewałam się jednak czegoś więcej...

Używam tego produktu od: używałam przez kilka tygodni

lubię.

Kupiłam w promocji za 8.79zł :)

Balsam jest gęsty, ale szybko się wchłania. Pozostawia na ciele taką przyjemną, otulającą warstewkę co akurat bardzo lubię. Podoba mi się zapach - ładny, ale nie nachalny. Jeżeli używam go regularnie to widzę, że moja skóra jest odżywiona, pełna blasku. Ujędrnienie też zauważyłam :)

Moim zdaniem, to całkiem przyzwoity balsam za niewielkie pieniądze :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

skóra NIEujędrniona

Zauważyłam, że balsam ma bardziej bogaty skład niż tylko rozmaryn i miłorząb. Jest tu także ginko, słonecznik, rumianek i parę innych ciekawostek. :)
Pachnie dokładnie tak, jak można by się spodziewać - ziołowo. Mimo mojej ogólnej sympatii do marki St. Ives o tym kosmetyku nie nabrałam dobrego zdania. Nie widzę efektu działania (w sensie ujędrnienia, bo oczywiście nawilża) przeszkadza mi także nienajlepsza wchłanialność - nie jest tłusty, ale lepi się na skórze. Ładne opakowanie, fajna pompka.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: końcóweczka butelki 400 ml

Przyjemny :)

Bardzo dobry balsam skóra po pierszym użyciu już jest taka miękka i gładka że chciało by sie ją tylko dotykać ;) Przy dłużym stosowaniu można zauważyć że staję się bardziej jędrna a przy regularnym to już myśle napewno :) Pachnie też przyjemnie.. :) No i jest na bazie naturalnych składników, nie uczula więc za co cenię St Ives :) Bardoz lubię kosmetyki z tej firmy, szkoda że jeszcze nie wypuścili żadnego kremu do twarzy .. a może ktoś coś wie ? :>
No i opakowanie, miałam to z pomką, fantastastyczne , bardzo wyggodne :) no same zaalety i zalety :) Wchłanai się też przyzowicie, nie zostawia żadnego filmu na skórze, i jak dla mnie to bardizej mleczko niż balsam, mi to odpowiada, ale są różne gusta :)

Używam tego produktu od:3 miesiące temu

Taki zwyczajny...

W sumie nic do tego balsamu nie mam. Kupiłam opakowanie w promocji za 2 zł jakiś czas temu. Teraz sobie o nim przypomniałam i używam go na uda. Nie ujędrnia jakoś rewelacyjnie, ale troszkę chyba działa. Szybko się wchłania. Ma ziołowy zapach, który jednak nie jest mocno wyczuwalny.

Średni

Lubię balsam do nóg z St. Ives, dlatego skusiłam się na ten balsam ujędrniający. Nie zachwycił mnie jednak.

Zalety:
- rzeczywiście wygładza skórę

Wady:
- zapach! tragedia! jak jakiś detergent do czyszczenia toalety!
- bardzo powoli się wchłania
- jest mało wydajny
- dość tłusta konsystencja
- bardzo nieporęczne opakowanie, z którego ciężko wycisnąć specyfik

Używam tego produktu od:kilku tygodni

straszny zapach

zapach mi kompletnie nie odpowiada. Jest taki jak klej w połączeniu z jakimiś ziołami. Kupiłam go w promocji i przez moje zamiłowanie do nowości. Poprawy jędrności nie zauważyłam... no może trochę.

Dobrze się wchłania i jest bardzo wydajny. Pewnie go oddam mamie, albo jakoś skończę, ale na pewno więcej nie kupię.

Używam tego produktu od:nie wiem, długo
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dobr ujędrnianie :)

Naszukałam się go... ale w końcu znalazłam wydanie z pompką na górze :) Ja uważam , że to jeden z lepszych balsamów ujędrniających. Ładny delikatny zapach. Używałam go dużo w okolicach ud i pośladków. Skóra stała sie bardziej sprężysta i miękka. Polecam!!!

Używam tego produktu od:2 miesięcy