Kallos, Gloss Restructural Crystal Fluid (Kryształowy olej w płynie)

Kallos, Gloss Restructural Crystal Fluid (Kryształowy olej w płynie)

Olej kryształowy w płynie Kallos Glossy do odbudowy struktury włosów. Podczas stosowania tworzy miękką, podobną do filmu błyszczącą powłokę na włosach. Idealnie nadaje się do operowania włosami trwałej ondulacji, koloryzowanymi lub utlenionymi. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek włosów i ich łamaniu się. Zapewnia włóknom włosów jedwabisty połysk, posiada działanie antystatyczne. Chroni włosy przed niekorzystnym wpływem środowiska.

Nie rozumiem zachwytów....

Uwiedziona recenzjami na naszej stronie zakupiłam mazidło górnolotnie nazwane przez producenta \'olejkiem\', na dodatek \'regeneracyjnym\'.
Działanie na moich włosach toto ma wygładzające, bardzo delikatnie nabłyszczające i.... i to by było na tyle.
Reszta to fantazja osoby tworzącej etykietkę do tego specyfiku.
Na pewno owy \'olejek\' nie ma właściwości regenerujących. Wręcz przeciwnie. Na moich włosach sprawdził się genialnie wysuszająco (stwierdziłam po zmyciu z włosów warstewki ochronnej zwanej regeneracyjną). Końcówki, które nigdy mi się nie rozdwajały po Kallosie zaczęły się kruszyć....
Nie używam ani suszarki (no używam, ale baaaardzo rzadko), ani lokówek, ani prostownicy, nie farbuję włosów.... więc tylko ten specyfik mógł tak zadziałać.
Nie podoba mi się zapach, który na dodatek dość długo utrzymuje się na włosach.
Uważam, ze dla mnie produkt ten jest kompletnie bezużyteczny.
Myślałam, ze będzie ładnie odżywiał końcówki, szczególnie, że przyda mi się latem, jako ochrona przed wysuszającym działaniem słońca, ale jestem na NIE.
I na pewno nie jest to OLEJEK!

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Pół opakowania i na tym zakończyłam

rewelacja!

Uzywam tego olejku juz od dawna na zmiane z testowaniem innych kosmetykow o podobnym dzialaniu typu jedwabie do wlosow. Ten uwazam ze jest jednym z lepszych.

plusy:
- bardzo niska cena , zalam za niego 20 zl ale jest baaardzo ekonomiczny, wystarczy doslownie jedno nacisniecie dozownika na moje wlosy za ramiona
- ladny zapach ale nie ma co sie zachwycac sa ladniej pachnace olejki/jedwabie
- bardzo trudno przesadzic z tym produktem, jakby sie wchlanial we wlosy, wlosy sa sypkie i puszyste
- nie obciaza wlosow, dalej maja taka objetosc jaka nada sie im modelujac ;)
- wlosy cudownie sie po nim rozczesuja

minusy:
-chyba tylko tandetne opakowanie i niewystarczajaco ujmujacy zapach ;)

Bardzo polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

super!

Świetny olejek! Mam falowane włosy, które często się puszą. Olejek ujarzmia fryzurkę, nadaje połysk włosom i zmiękcza je. Co do regeneracji to nie zauważyłam poprawy. Produkt strasznie wydajny, używam od roku i mam jeszcze pół buteleczki. Gorąco polecam!!

Używam tego produktu od: 1 rok

Jak zamaskować siwe włosy

Mój niezbędnik!

Na rewelacyjną regenerację nie ma co liczyć. Od razu uprzedzam. Jednak po użyciu włosy się świetnie układają i lśnią. Nie podrażnia, nie uczula, nie przetłuszcza, nie obciąża, jeśli się go użyje rozsądnie. Ja używam go zawsze przy prostowaniu włosów. Są wtedy piękne i gładkie.

Fenomenalny!

Fantastyczny produkt, jeszcze nigdy nie uzylam tak wielu butelek danego kosmetyku. Olejku tego uzywam od jakichs 2 lat bez przerwy i doslownie jak kolezanka nizej nie moge sie bez niego juz obejsc po kapieli. Wlosy po jego uzyciu sa miekkie, delikatne, fajnie sie ukladaja, sa nieco bardziej jedwabiste no i ten przepiekny zapach:) Ach nieziemski, najladniej pachnie ten produkt ze wszystkich jakie kiedykolwiek stosowalam :) nie przetluszcza mi wlosow, a laduje go garsciami na moje wysuszone wlosy. Chroni je przed uszkodzeniami. O jakiejs niesamowitej regeneracji nie ma co mowic, ale wlosy sa w lepszej kondycji wizualnej po stosowaniu tego olejku i od 2 lat nie widzialam u siebie zniszczonej koncowki.

Gorąco polecam :)

Ilość zużytych opakowań: ok. 8

REWELACJA !

Po pierwsze. Do koleżanki poniżej. Olejek nie ma koloru lawendowego! Chodzi Ci o inny olejek z Kallosa, o ile dobrze pamiętam tamten był chyba do włosów blond i on był w fioletowym opakowaniu. Także uważam, że powinnaś zmienić ocenę, albo poprosić moderatora o usunięcie recenzji lub przeniesienie jej do odpowiedniego kosmetyku. Ja używam tego olejku regenerującego w białym pudełku, jak na obrazku i olejek ten jest przeźroczysty.

Konsystencja: Skoro to olejek, to sprawa jest oczywista. Konsystencja olejku jest nieco gęstsza niż zwykły olejek lub oliwka, co jest zaletą, gdyż olejek nie wymyka się z rąk i nie spływa między palcami.

Zapach: Roślinny. Czuć jakieś zioła lub ekstrakty roślinne. Jest to zapach bardzo przyjemny. Nie czuć go potem na włosach. Przynajmniej ja na drugi dzień nie czułam.

Opakowanie: W sumie powinno mieć najmniejsze znaczenie, ale wiadomo, kobiety lubią ładne opakowania, a takowe z góry mają przyciągać uwagę i kusić. W przypadku olejku z Kallosa, opakowanie jest zwyczajne, ale używa się go przyjemnie. Mamy pompkę, dzięki, której decydujemy jaką ilość chcemy użyć.

Wydajność: Kosmetyk ten jest bardzo wydajny. Ja używając go średnio , co drugi dzień, zużyłam go po 6 miesiącach, używając zawsze 4 wciśnięć pompką. Także naprawdę kosmetyk bardzo wydajny i nie ma obaw, że się szybko skończy.

Działanie: Najważniejsze i najistotniejsze kryterium oceny. Na rewelacyjną regenerację nie ma co liczyć. Od razu uprzedzam. Po prostu włosów zniszczonych nic nie zregeneruje. Aczkolwiek po użyciu włosy się świetnie układają i bardzo błyszczą oraz lśnią. Wyglądają na zdrowe.. Po użyciu olejku są miękkie i gładkie. Włosy się tak nie łamią, a końcówki nie rozdwajają, co zawdzięczamy powłoce, jaka się tworzy po użyciu tego kosmetyku. Olejek ten bardzo pomaga ujarzmić kosmyki. Działa jak jedwab wygładzający z tą różnicą, że mnie nigdy się nim nie udało przeciążyć włosów, a obawiałam się tego, gdy go kupiłam. Nic bardziej mylnego. Nie mniej jednak do włosów przetłuszczających się nie nadaje. Ja go używałam zawsze od połowy długości włosów albo na same końcówki. Nie podrażnia, nie uczula, nie wywołuje żadnego łupieżu, nie przetłuszcza, nie obciąża, jeśli się go użyje rozsądnie.

Cena: Bardzo adekwatna do wydajności. Ja zapłaciłam za niego tylko 15 zł, a korzystałam prawie pół roku, a to naprawdę bardzo korzystne na każdą kieszeń :)

Stosowanie: Ja go stosowałam zawsze po umyciu, na wilgotne włosy. Wtedy na moich gęstych włosach najlepiej się sprawdzał, bo włosy nie odstawały i się potem dały układać. Użyty na suchych włosach je tylko ochraniał, ale nie ujarzmiał tak bardzo , jak użyty na mokre włosy. Jeżeli będziemy omijały skórę głowy, to myślę, że każda z nas będzie zadowolona. Ja polecam :)

Superancki :]

Super kosmetyk do włosów. Zawsze miałam z nimi kłopot. Przestałam używać suszarki, bo po niej były koszmarne. A teraz dzięki olejkowi Kallos:
-włosy nie puszą się.
zawsze po użyciu suszarki moje włosy są po prostu nie do opanowania. po użyciu kallos są po prostu ujarzmione :]
-wydają się zdrowsze. a może i są zdrowsze :]
-gdy wiatr zawieje unoszą się i powiewają
(nigdy tak nie miałam, bo ogólnie są ciężkie)
-końcówki włosów mniej się rozdwajają
-bardzo wydajny.
używam już ok. pół roku a nie widać abym go wiele razy użyła. używam po każdym myciu głowy. włosy mam długie a wystarczą 3 krople aby włosy pokryć warstewką olejku (nie używam u nasady włosa)
-włosy po użyciu olejku są jakbym ledwo wyszła od fryzjera. serio ;) a zawsze zastanawiałam się co za specyfiki oni używają, że po wyjściu od nich włosy wyglądają inaczej, piękniej.
-cena jest po prostu idealna patrząc na to ile czasu jedna buteleczka będzie nam służyc

P O L E C A M

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

na suche końcówki

Mam długie włosy i ciągle szukam idealnego specyfiku na odżywienie końcówek. Do samej regeneracji się chyba nie nadaje, nie widzę wielkiej poprawy, natomiast olejek jest idealny po suszeniu włosów, wtedy nie puszą się na końcach, opadają ładnie gładko na ramiona i sprawiają wrażenie świetnie zregenerowanych. Niestety, to tylko tymczasowy efekt, mnie wystarcza jednak jak na razie nie znalazłam lepszego.

Duży, bardzo duży plus za nie obciążanie włosów i dużą wydajność.

Używam tego produktu od: 3 m-ce

Świetny

Rewelacyjny preparat ujarzmiający puszące się włosy, wygłasza, nawilża, nadaje piękny połysk nie obciążając przy tym włosów. Niesamowicie wydajny - buteleczkę używam prawie po każdym myciu, mam ją od 2 lat i jeszcze 1/4 w środku! Nie wiem jak to jest z tą regeneracją, na pewno działa ochronnie-to zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1!

Może

Olejek trochę w stylu Farouka, ale dla mnie gorszy, może nieco mniej gęsty, i bardziej oleisty. Wdg mnie ewentualnie do włosów suchych, normalne może obciążyć.
Daje połysk, typowy dla olejku, pomaga ujarzmić suchą szopę i zmiękcza. Ale tylko na chwilę
Pirwszą porcję włoski ,,piją, dlatego dostają dokładkę, ale trzeba też uważać żeby nie przesadzić, jak napisałam jest tłustawy, troszeczkę. Niby się wchłania ale dość szybko włosy robią się nieświeże i dziwnie układają.
U fryzjera kupiłam go za 30zł, a ostatnio znalazłam w drogerii za 12.
Zapach mi odpowiada jest ,,miękki" i przyjemny, chociaż i tak na włosach się nie utrzymuje.
Wydajny Używam tego produktu od:0,5 roku

Na pewno w żaden sposób nie regeneruje- nie posiada właściwości pielęgnacyjnych, wszystko generalnie leży i kwiczy, bo nawet wizualnie nie potrafi zmienić moich włosów. Jego jedyną pozytywną cechą jest to, że potrafi w minimalnym (!) stopniu opanować moje puszenie, nie jednak na cały dzień czy nawet pół dnia, tylko na parę godzin. Nadal mam wielką szopę, której nie da się ujarzmić trwale [nie rozumiem! pakuję w nią tyle odżywek i innych specyfików cudacznych i nic!]. Na tym się kończy historia olejku- jest prawie zupełnie nieprzydatny, a cholernie wydajny. Nie przetłuszcza włosów.

KWC

Nie moge wyjść z podziwu, że ktoś wymyslił takie cudo na włosy :)
Dostałam go w prezencie od siostry mojego chłopaka, fryzjerki. Nigdy nie przypuszczałam, ze jakiś kosmetyk jest w stanie tak poprawić wygląd i kondycję włosów!

Stosuję go po kaażdym myciu włosów ( a myję je codziennie), kiedy jeszcze są mokre. W ciągu 4 miesięcy moje włosy są zdrowe, błyszczace, ich końcówki nie rozdwajają się, pomimo częstego mycia, farbowania, suszenia suszarką i używania prostownicy.

+ nie obciąża włosów
+ zdecydowanie poprawia ich kondycję
+ są zdrowsze, mocniejsze, szybciej rosną
+ wcześniej mi wypadały a teraz prawie wogóle
+ włosy się nie elektryzują
+ świetnie chroni je przed ciepłem zarówno suszarki jak i prostownicy
+ włosy są błyszczące, lekkie
+ lepiej się układają
+ ich końcówki nie rozdwajają się
+ bardzo wydajna ( Uzywam codziennie od 4 miesięcy)
+ ładnie pachnie
+ jest tania

Przy aplikacji trzeba uważać, zeby nie nałozyc jej za dużo ale nie uważam tego za minus bo tą wskazówkę można doradzić do każdego kosmetyku.

W sklepie kosztuje ok.20 zł, na allegro ok 15 zł.

Polecam bo warto jesli macie problemy z włosami lub chcecie poprawić ich wygląd.

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego