Manhattan, Manhattan Clearface, Wasserfestes Cover-Make-up (stara wersja)

Manhattan, Manhattan Clearface, Wasserfestes Cover-Make-up (stara wersja)

Antybakteryjny, odporny na wodę i ścieranie fluid, który niezawodnie pokrywa zanieczyszczenia skóry. Zapobiega tworzeniu się nowych wyprysków i wągrów. Nadaje cerze matowy, naturalny odcień. Nieperfumowany, z filtrem ochronnym 12.

Cena: 30-35 zł

nie, dzieki...

mialam go jakis rok temu, dziwny byl jakis taki, nie matowal nic a nic, widac go bylo na buzi(zaznaczam ze nie nakladalam go duzo), pachnial troche aptecznie, wydawalo mi sie ze mialam po nim wiecej wypryskow.co do plusow: byl wydajny i niedrogi, ale nie polecam

dla mnie bardzo dobry

Jestem totalnie zaskoczona wszystkimi recenzjami tego podkładu, używałam go kilka lat ( teraz używam Maybelline bo było lato , ale chyba wrócę do tego ) i jak dla mnie był bardzo dobry . może odcień bisquit mógłby być troszkę jaśniejszy ale i tak jest ok. konststencja bardo dobra, wytrzymywał wieki na buzi , bez poprawek
Moja koleżanka również była nim zachwycona

Używam tego kosmetyku od2 lat ilość zużytych opakowań: 3
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Dziwny.

Nie jest rewelacyjny. Używam go choć więcej go nie kupię. Po pierwsze kolor odbiega za bradzo od naturalnego koloru skóry, po drugie ma dziwną tłustą konsystencję, a po trzecie strasznie ciężko rozsmarowywuje się na twarzy.

Studio fryzur kucyk Beyonce

nie

Mam tłustą cerę ze skłonnością do pojawiania się trądziku. Miałam nadzieję, że ten antybakteryjny fluid spełni moje oczekiwania. Niestety, zawiodłam się. Jest fatalny. Po pierwsze nie kryje. Po drugie ma beznadziejne odcienie. Po czwarte matuje na bardzo krótko. I po czwarte okropnie trudno się rozsmarowuje. To tyle.

Przestrzegam

Mam ten puder od wakacji i kilka razy próbowałam się do niego przekonać, ale się nie da. Po kilku dniach stosowania skóra była tak przesuszona (mam tłustą i codziennie nawilżałam maseczkami), piekła mnie i czyłam ściąganie i dyskomfort. Na pewno nigdy go więcej nie użyję. Poza tym na skórze wygląda jak maska. Plusy to to, że jest mocno kryjący i matuje na początku, ale dyskomfort jest zbyt duży, zebym go stosowałą.

bleee...

Gęsty, źle się rozprowadza, choć nie robi smug. Kolor dziwnie marchewkowaty. Nie kryje, nie matuje, a wręcz świeci się okropnie. Chociaż nie kryje, tworzy na twarzy maskę. Działania antybakteryjnego nie zauważyłam, chociaż trochę wysusza.

Nie wart zainteresowania

Moim zdaniem podkład z seri Manhattan Clearface nie jest absolutnie wart swojej ceny ponieważ:Po pierwsze bardzo źle się rozprowadzaPo drugie wcale nie kryje różnych defektów urodyPo trzecie bardzo znikomo a wręcz wcale nie zostawia matowego wygląd buzijedyne co w nim dobre to trwałość ale i tak za 31 zł spodziewałam się o wiele więcej :(