Podstawa pielęgnacji, Regenerujący krem na noc (stara wersja)

Podstawa pielęgnacji, Regenerujący krem na noc (stara wersja)

Krem na noc z proteinami zbożowymi, intensywnie regeneruje i odżywia skórę. Już rano cera jest świeża i wypoczęta, skóra doskonale nawilżona, jędrna i gładka w dotyku.

zł / 50 ml

Przyjemny krem.

Krem bardzo miło wspominam, jakiś czas temu go używałam. Mam 25 lat, cerę mieszaną, bez zmarszczek, wypielęgnowaną. Ten krem był bardzo tani (co mnie zdziwiło, myślałam, że Garnier ma wyższe ceny) więc bez wachania wrzuciłam do koszyka.
Opakowanie plastikowe, tandetne, ale za tą cenę nie można wymagać więcej. Krem na bardzo treściwą konsystencję, właśnie takie lubię używać na noc. Przyjemnie się rozsmarowuje, można zrobić krótki masaż zanim się wchłonie. Delikatnie pachnie, nie podrażnia, rano buzia była ładnie nawilżona i napięta.
Śmiało mogę polecić ten krem cerom młodym i niewymagającym. Ja na chwilę obecną pomału zaczynam przestawiać na mocniej działające specyfiki :)

Używam tego produktu od: jakiś czas temu, ale całkiem niedawno

Średni

Po \'regenerujący\' w nazwie spodziewałam się czegoś wiecej. Owszem krem ma przyjazną konsystencje, jest bardzo wydajny, po nałożeniu go skóra jest nawilżona, miła w dotyku, nie zostawia tłustego filmu, szybko się wchłania. Ale gdzie ta regeneracja? Jedyne co mogę stwierdzić to minimalnie mniejsze oznaki zmęczenia, ale to tyle. Będę szukać czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

taki sobie

taki średni ten krem. Po posmarowaniu skóra jest bardzo tłusta i swiecąca. W sumie to nie problem bo to krem na noc.
Nie zauważyłam żadnych efektów regeneracji rano. Dużo lepszy jest nutri dermist, tam faktycznie widać efekty, rano skóra rzeczywiście wygląda na wypoczętą.
Można go używać jako kremu nawilżajaco-natłuszczającego, ale na efekty regeneracyjne liczyć nie należy.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

nie spełnia obietnic

Podobnie jak wizażanka poniżej, mam ten krem w nowym opakowaniu - ze słonecznikiem.

Kupiłam ten produkt testując kolejne kosmetyki Garnier. Po mleczku i płynie do mycia twarzy chciałam coś na noc. Wybrałam ten, głównie ze względu na przystępną cenę, bo to mój pierwszy specyfik na noc tego typu.

Ładnie pachnie.
Jest wydajny.
Tuż po użyciu skóra jest miękka i gładka, ale.. po obudzeniu wygląda zupełnie normalnie, także w dotyku jest całkiem zwyczajna. Nie jest spektakularnie gładziutka i nawilżona.

Nie kupię więcej, szkoda pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

w porządku

Wydaje mi się, że mam ten sam krem tylko w nowym opakowaniu. Na słoiczku jest słonecznik na etykietce. Jestem z tego kremu bardzo zadowolona chociaż jest dosyć tłusty i świeci się na skórze. Nie przeszkadza mi to jednak gdyż ostatecznie jest to krem na noc, który powinien być bogatszy :)Za to rano skóra jest wypoczęta i nawilżona. Nie zatyka porów. Polecam. Niezła jakość w niskiej cenie :)

Używam tego produktu od:pół roku

Polecam dla cery mieszanej

+ delikatny, lekki
+ przyjemny zapach
+ działanie naprawdę regenerujące
+ polecam dla cery mieszanej
+ ładnie wygładza cerę
+ nadaje się również na dzień pod makijaż (nie roluje się, szybko wchłania, nie skupia się)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Kolejny dobry krem

Krem ma przyjemny zapach; konsystencja trochę za bardzo gęsta, przez to mam wrażenie, że długo go muszę wsmarowywać ale ostatecznie jest ok. Rano cera świeci się niemiłosiernie i jest tłusta ale mam wrażenie, że jest odżywiona, że wchłonęło się tylko to, czego skóra potrzebuje a reszta została na powierzchni twarzy. Przez tą gęstą konsystencję krem jest wydajny, bo nie można go za dużo nałożyć. Nie kupię go ponownie, bo uwielbiam nowe kosmetyki więc będę dalej szukać ideału.

tragedia

Podobnie jak jego bracia(siostry)z serii ten krem to straszny bubel!!!! Poczynając od konsystencji - strasznie zbita, tłusta i ciężka - trudno to rozprowadzić na twarzy - a po aplikacji skóra swieci się jak zarowka (chociaz to jeszcze dałoby sie przezyc - bo przeciez to krem na noc). Niby tłusty, więc teoretycznie powinien być odżywczy, niestety nie posiada żadnych właściwości pielegnacyjnych, ani nie nawilża ani nie odzywia, jedynie bardzo zapycha pory.... Po kilku dniach stosowania obu kremikow miałam buzię pełną zaskórników, małych grudek i krostek.. Na plus - zapach, opakowanie i cena. Generalnie Nie polecam, cały słoik zużyłam do rąk (i tak ich nie odzywił;))

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

nie lubimy się

Krem kupiłam skuszona niską ceną oraz sentymentem do marki Garnier.

Niestety, o ile uwielbiam Garnierowskie kremy i balsamy do ciała, kremy do twarzy w ogóle mi nie służą.

Może zacznę od plusów:
+ cena
+ nie podrażnia
+ poręczny słoiczek
+ bardzo wydajny
+ bardzo przyjemna konsystencja - miło się go rozsmarowuje

Minusów jest niestety więcej:
- ogólnie patrząc konsystencja jest bardzo dziwna - jakaś taka zbita. Przyjemnie się rozsmarowuje (za co +), ale u mnie zupełnie się nie wchłaniał - rano miałam tłustą warstwę na skórze
- zapychał
- właściwie poza zapychaniem nie zauważyłam żadnego działania tego kremu, a szkoda - liczyłam chociaż na odrobinę nawilżenia.

Nie dałam rady skończyć całego słoiczka, stosowałam go regularnie przez dłuższy czas i w końcu wyrzuciłam, bo nic z moją skórą nie robił.

Generalnie raczej bym nie poleciła, ale z drugiej strony - 10zł to nie jest spory wydatek, więc można spróbować.

Używam tego produktu od: dłuższy czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1/2 - resztę wyrzuciłam

fajny

Porzadny krem na noc za niewielka cene. Jeden z niewielu Garniera, ktory mi pasowal. Stosowalam jakis czas temu, bo kupilam go w promocji za 9,99. Calkiem fajny kremik: dobrze sie wchlania, ma niezbyt wyczuwalny zapach. Buzia po nim jest dobrze nawilzona i mila w dotyku. Nie wiem czy kupie jeszcze, bo lubie eksperymentowac, a poza tym nie lubie miec osobnych kremow na dzien i na noc. Mzoe za pare lat jak bede starsza ;-)

Używam tego produktu od: jakis czas temu

jakiś taki dziwny

Połasiłam się na krem Garniera na noc, bo rano nigdy nie smaruję buzi, ponieważ nie mam czasu. Ten, co ja kupiłam miał konsystencję kitu i nie dało się go cienko nanieść na skórę i był strasznie lepki. Ale to nic. Po jakimś czasie stwierdziłam, że moje policzki są czerwone, szorstkie i wysuszone. Myślałam, że to od wody, toteż zaczęłam myć twarz tylko i wyłącznie niegazowaną mineralką. Objawy ustąpiły, nie zmieniłam nawyków i znowu zaczęłam stosować krem. Wszystko wróciło. Wywaliłam go, żałując wydanych pieniędzy.Używam tego produktu od: 28 grudnia 2008 do początku lutego 2009
Ilość zużytych opakowań: pół

super

Dla mnie super
mam normalna skore z wlasciwosciami do przesuszania sie na nosie. po uzyciu tego kremiku rano moja skora jest super delikatna, wszelkie krostki znikaja. ostatnio dostalam lekkiej wysypki na twarzy od winogron na ktore mam uczulenie a po zastosowaniu tego kremu krostki szybciutko zniknely. jestem poprostu zachwycona. Zapach dla mnie jest mily i konsystencja tez nie jest zla :) polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1/10