Avon, Foot Works, Mocha Supreme Sole Food (Odżywczy krem do stóp z kofeiną)

Avon, Foot Works, Mocha Supreme Sole Food (Odżywczy krem do stóp z kofeiną)

Formuła wzbogacona witaminami i sybstancjami odyżywczymi zapewnia stopom zdrowy wygląd, miękkość i gładkość.

Rewelacyjny!

Nie należę do zwolenniczek kawy, ani jej nie piję, ani nie przepadam za jej zapachem, jednakże krem Mocha Supreme Sole Food spełnia wszystkie moje oczekiwania, także te związane z zapachem - pachnie bowiem obłędnie! Słodko, nie za intensywnie, ja nie potrafiłam wejść do łazienki i go nie powąchać. Bardzo dobrze nawilża stopy, chociaż nie jest wybitnie wydajny. Nie jest drogi, łatwo się go aplikuje - każdemu polecam samemu spróbować.

Plusy:
- delikatny
- cena
- łatwość użycia
- efektywność
- przyjemny zapach
- nawilża
- odświeżający
- kremowa konsystencja

Minusy:
- szybko się kończy

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

szkoda, że już go nie produkują :<

Jako młoda konsultantka Avonu w zamierzchłych czasach, lubiłam kupować raz w czas sobie jakiś ciekawy kosmetyk. Ten na pewno do takich się zaliczał.

Plusy:
+ cena - w promocji w Avonie zawsze OK :D
+ zapach - baardzo ładny, może nie był typowo kawowy, ale bardzo przyjemny niewątpliwie, a ponadto intensywny, długo utrzymała się na skórze. Ja krem stosowałam na noc i nieraz, jak rano wstałam, ciągle czułam jeszcze ten zapach:P
+ wygodne opakowanie - pozwala na stuprocentowe zużycie produktu do końca, już przy samym dnie rozcięłam opakowanie, aby wydobyć resztki
+ szybko się wchłania
+ nie pozostawiał na skórze tłustego filmu
+ po dłuższym regularnym stosowaniu sucha skóra na stopach staje się nawilżona
+ mega wydajny - potrzeba niewiele produktu na jednorazowe użycie

Minusy:
- nie zmiękcza naskórka - jeśli ktoś ma problemy z mega szorstką skórą na piętach - to produkt raczej nie da egzaminu

Ogólnie, dzięki temu produktowi bardzo przekonała się do jakichkolwiek kremów do stóp, wcześniej uważałam je za coś zbędnego, a teraz nie raz nie mogę się obyć.:D

Używam tego produktu od: kilka ładny lat wstecz - 2007 ?
Ilość zużytych opakowań: jedno 100ml

świetny kosmetyk

Nie zauważyłam minusów ;)

-Świetnie pachnie kawusią
-dobrze nawilża skórę
-szybko się wchłania
-nie jest za tłusty
-stopy są gładkie i miekkie tak jak obiecuje producent

Używam tego produktu od: dawna... bardzo wydajny
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 100ml

Avon Mark - relacja

Słodki

Krem ma ciekawą, &quot;puszystą konsystencję&quot;, dzięki czemu dobrze się rozprowadza. Plusem jest również niesamowity, słodki zapach. Jednak na moich stopach, a mam jasną karnację, pozostawiał brązowe ślady.

Ilość zużytych opakowań: 1, 125 ml

przecietny

zachwycil mnie jego zapach jest swietny i to jest jego jedyny plus.Krem jest przecietny,slabo nawilza,szybko sie wchlania,ma odpowiednia konsystencje.Mi nie odpowiada poniewaz mam dosc sucha skore na stopach i w moim przypadku nie sprawdzil sie.Wiecej go niekupie.

Używam tego produktu od: paru miesiecy

Dobre

Uwielbiam wszystko co kawowe, więc naturalnie ten krem musiał znaleźć się w mojej łazience. Na pewno jednen z lepszych kremów avonu. Miał dobrą, nie lejącą się, konsystencje i dobrze nawilżał stopy. Przy tym przyjemny kawowy zapach. Gdyby była możliwość na pewno kupiłabym ponownie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

REWELACJA

jak dla mnie rewelacja.Najlepszy krem do stóp jaki kiedykolwiek miałam-wielu wielu róznych próbowałam po wycofaniu kawowego ale niet;-( obserwuje allegro-jak tylko pojawi sie u kogos więcej niż 1 szt biore;-) POLECAM jak tylko będziecie miały mozliwośc....u mnie zadziałał tak, że zapomniałam co to jest pumeks!!dodam że nie uzywałam peelingu tylko sam krem-codziennie wieczorem.A zapach...rozkłada mnie na łopatki:-)

Używam tego produktu od:2-3 (?) lat
Ilość zużytych opakowań:8-10

uwielbiałam

Kupywałam ten krem nałogowo.Miał śliczny zapach dobrą gęstą konsystencje.Dobrze nawilżał i odżywiał stopy do tego był wydajny.No właśnie był bo został wycofany nie pojawia się ani w ofercie netto ani w internecie a szkoda,super był

Używam tego produktu od:używałam długo

Kawowa przyjemność... :)

Uwielbiam ten balsam...! Jest najlepszy ze wszystkich produktów do stóp Avonu. Szkoda, że go wycofali. Ale tak to już jest, że ta firma wyrzuca ze swojej oferty co lepsze kosmetyki. Moje stopy były bardzo dobrze odżywione, nawilżone, gładkie i miękkie. Świetna konsystencja szybko się wchłania, nie pozostawiąjąc tłustej warstwy na stopach. A teraz zapach: wprost oszałamiający... Jak w tytule - kawowe marzenie. Jeżeli tylko pojawi się w katalogu, kupie na pewno ;)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3

Przeciętny

W kremie najbardziej spodobał mi się jego piękny kawowy zapaszek. Jednak poza nim nie ma jakiś cudów. Nawilża przeciętnie, napewno nie zrobił niewiadomo czego z moimi stopami. Ladnie się wchłania i przyjemnie rozprowadza. Właściwości przeciętne ale zapach boski ;)

Używam tego produktu od:dawno mi się skonczył

Ok.

Napatoczyłam się na niego przez przypadek. Szukałam czegoś u mamy w szafie i znalazłam właśnie ten krem ;D Leżał zachomikowany pomiędzy ciuchami.. Śliczny zapach, nawilża w miare dobrze. Sprawdza się, gdy na stopy nakładam grubą warstwę kremu i skarpetki. Do tego jest wydajny.
Daje 3, ponieważ czegoś mi brakuje.Używam tego produktu od:2 miesięcy

Ach, ten zapaszek

Super zapach. Nie mam jakiś większych problemów ze stopami, wiec dla mnie nawilżenie jest idealne. Szkoda tylko, że sprzedają go tylko zimą, bo jest fantastyczny... No i ogromny plus za to, że jest w 100 ml butelce (te inne &quot;zapachowe&quot; mają 75ml. Dałam opcję, że nie wiem, czy kupię, ponieważ nie wiem, czy wznowią jego sprzedaż.

Używam tego produktu od: jakiś czas