Inglot, Cream Concealer (Kremowy korektor w tubce)

Inglot, Cream Concealer (Kremowy korektor w tubce)

Kremowy korektor w tubce. Świetny do tuszowania krostek, przebarwień, blizn a także cieni pod oczami. Jego kremowa formuła sprawia, że doskonale wtapia się w cerę i trzyma się cały dzień. Dostępny w kilku odcieniach beżu oraz w kolorze zielonym, żółtym i różowym.

do twarzy, pod oczy
wygładzające, rozświetlające, kryjące
w kremie

Hit

Nic tak nie kryje, jak to. Niezastąpiony w chowaniu nieprzyjaciół na mojej buzi. Polecam go każdemu kto potrzebuje przykryć coś, a przeszedł już przez prawie wszystko.

Korektor do zadań specjalnych!

Używam go od kilku dobrych lat. Cierpie na trądzik dorosłych, mam go zawsze w swojej kosmetyczce. Największą zaletą korektora jest jego pigmentacja - zakryje niemal wszystko. Używam trzech kolorów zielonego przed podkładem na najbardziej zaognione miejsca oraz mieszanki dwuch innych kolorów do ostatecznego zakrycia nieprzyjaciół na podkład. Korektor świetnie radzi sobie ze zmianami, popękanymi naczynkami w okół nosa i na innych niewielkich obszarach. Fenomenalnie kryje, a do tego nie migruje i nie znika z twarzy. Kiedy podkład się ściera/znika on pozostanie na swoim miejscu aż do demakijażu. Najlepiej nakładać warstwę tonującą (u mnie zieloną) palcem, a później kolor - precyzyjne pędzelkiem do ust - efekt photoshopa gwarantowany! Można go też nakładać palcem na większe obszary.
Jest niesamowicie wydajny.
Uwaga: NIE JEST to korektor pod oczy i ocenianie go pod tym kątem mija się z celem!

Najlepszy :)

Mój ulubiony korektor już od dłuższego czasu. Bardzo dobrze kryje cienie pod oczami oraz drobne niedoskonałości. Większych problemów z cerą nie mam także dla mnie jest bardzo dobry. Wystarczy odrobina, żeby zatuszować niedoskonałości. Mam bardzo jasną karnację, ale udało mi się znaleźć odpowiedni dla mnie kolor, także to też ogromny plus. Długo się trzyma i nie trzeba co chwilę poprawiać. Dla osób z większymi problemami skórnymi może być niewystarczający.

Sięgam po niego od lat.

Od razu na wstępie zaznaczę, że moja ocena może być o tyle nieobiektywna, że mam małe porównanie w temacie korektorów pod oczy. Odkąd lata temu kupiłam pierwszy korektor Inglota, jestem na tyle zadowolona, że nie szukałam dalej.

Problem z fioletowymi sińcami pod oczami + prześwitującymi żyłami mam od zawsze, taka moja uroda i żadna ilość snu czy zdrowej diety tego nie zmieni. Bez korektora nie wyobrażam sobie wyjścia z domu.
Używam najjaśniejszego odcienia, czyli 91, który ma mocno żółty odcień. Zazwyczaj byłby to dla mnie problem np. w podkładzie (mam chłodny odcień skóry), ale tutaj jest to moim zdaniem plus, bo fajnie niweluje siny kolor pod oczami.
Korektor jest dość gęsty, ale też płynny i nie toporny, wystarcza mała ilość, żeby pokryć cały potrzebujący tego obszar. Dobrze się rozprowadza i wtapia w skórę, zarówno palcami, pędzelkiem jak i gąbką. Wygląda naturalnie i nie zciera się i nie wysusza w ciągu dnia, chociaż ja go dla pewności utrwalam pudrem. Nigdy nie wysuszył ani nie podrażnił mi cery. Fajnie współpracuje zarówno z podkładami jak i pudrem.

Żeby nie być gołosłownym - na zdjęciu różnica pomiędzy "poprawionym" i naturalnym okiem. Na zdjęciu po korekcji jest tylko korektor, bez podkładu i pudru, które jeszcze doszlifowują efekt.

Nie najgorszy, nie najlepszy

Mam korektor nr 36 (zielony) powinien kamuflowac zaczerwienienia. Cóż powiem tak lekko kamufluje zaczerwienienie tzn drobne naczynka czy podrażnienia jednak gdy mamy do czynienia z typowymi niedoskonałościami cery to całkowicie wypada ze swojej roli, plusem napewno jest to, że nie pozostawia plam, dobrze rozprowadza się na skórze, nie uczula, nie podrażnia, trwałość też nie jest najgorsza no i wydajność to zdecydowana zaletą, korektor wystarcza na bardzo długo jednak za te cenę jest wiele równie dobrych a nawet i lepszych produktów, które ukryją większość niepożądanych zmian. Niemniej jednak polecam posiadaczką cery bez większych problemów.

Nie szata zdobi korektor

Korektor bardzo gesty. Ciezko nałożyć. Nie da sie go rozsmarować. Wcieranie jest niemożliwe. No wiec co z nim zrobic ? Wyrzucić. Jedyna mądra rada chyba. Mimo tak gęstej formuły nie przykrywa za dobrze niespodzianek twarzowych. Opakowanie jest tylko sympatyczne

Stosowany w parze z podkładem z Inglot

+ dobre krycie już przy małej ilości produktu
+ wydajny
+ nie zapycha
+ szeroka gama kolorystyczna
+ dobry również pod oczy

- cena
- nie do końca radzi sobie z mocniejszymi przebarwieniami

Porażka

Pani poleciła mi go jako korektor pod oczy. Jako korektor na niedoskonałości był po prostu kiepski, ale pod oczy nie nadaje sie kompletnie.
-jest strasznie tępy
-wchodzi w zmarszczki
-nieważne czy przypudrowany czy nie i tak wyglada jak pustynia
+dobrze kryje, ale co z tego skoro wyglada co najmniej niechlujnie

Wyrzuciłam do kosza 3/4 opakowania.

Kupiony w: U konsultantki

jak dla mnie SUPER!

zdziwilam sie waszymi opiniami co do korektora w kremie Inglot,
Ja swoj kupilam w kolorze 2 odcieni jasniejszym niz moj podklad.

latwo sie rozprowadza, idealnie pokrywa wszystkie odcienie i niedoskonalosci, trzyma na twazy caly dzien w jedym miejscu, nie wysusza skory pod oczami ani nie podkresla zmarszczek,

poprzedni uzywalam Rimmel i niestety korektor po kilku godzinach podkreslal zmarszczki mimiczne wokol oczu ten jest o wiele lepszy i warty ceny

+wydajnosc
+kolor
+ latwy w rozprowadzaniu
+ dziala ze skora mieszana czy tlusta
+ nie wysusza
+ nie podkresla zmarszczek mimicznych
+ pozostaje w miejscu caly dzien w polaczeniu z utwarelniem pudrem transprencyjnym

Pomyłka

Korektor raczje nalezy do droższych (ok 30zł), także miałam wobec niego pewne oczekiwania. Niestety nie potrafię o nim nic dobrego powiedzieć, także muszę wypisać same minusy:
- jest bardzo gęsty, ale nie kryje, a raczej nie zostaje na swoim miejscu. Gdy próbuję go utrwalić delikatnie sypkim puderem, zbiera się na nim gruba warstwa pudru, a sam korektor się przemieszcza!
- jest drogi
- widać go na skórze, nie wtapia się dobrze.
- nie da się nim zatuszować drobych pieprzyków, czy tym bardziej krostek, bo nie stapia się ze skórą i nie portafi zostać w miejscu grrrrr...
- wchodzi w zmarszczki, zastyga na sucho
Ogółem, nie nadaje się ani do tuszowana większych przebarwień, ani do maskowania drobnych krostek.. nie wiem naprawdę do czego ma być ten korektor...

a zapowiadał się fajnie...

Tak jak w tytule, korektor zapowiadał się bardzo obiecująco - gęsty, kryjący, fajny żółty kolor. Niestety już przy pierwszym użyciu totalne rozczarowanie.
Zważył się i bardzo podkreślił fakturę skóry. Nie poddawałam się i próbowałam nakładać go różnymi sposobami jednak no nie... no po prostu no nie! Wklepywany palcem, wklepywany gąbeczką, syntetycznym pędzelkiem do korektora, pędzlem do podkładu - zawsze robi u mnie brzydkie ciacho, odznacza się i jest widoczny jakbym nałożyła pół opakowania a nakładam go kropeczkę wielkości może 1 mm. Niestety nie sprawdził się na mojej mieszanej cerze. Z pewnością nie jest to też korektor który można nakładać w okolicę oczu i to szczególnie odradzam (dziwią mnie wypowiedzi wizazanek, że jest on idealny pod oczy :o)

Może sprawdziłby się na bardziej gładkiej skórze na pojedyncze zmiany? Jednak moim zdaniem nie warto ryzykować kiedy pełno na rynku sprawdzonych dobrych korektorów :)

ani pod oczy, ani na niedoskonałosci

ni pies ni wydra

ma dobre krycie, jednak nie na tyle zeby przykryc pryszcze, ale z przebarwieniami sobie powinien poradzic

za gesty pod oczy, wchodzi w kazda zmarszczek mimiczna

uzywam go jako baze pod cienie, zeby go zuzyc, i do tego spisuje sie bardzo okej, kryje zyłki na powiekach i dobrze trzyma cienie, jednak pod oczy nie polecam