Bioetyc, Emulsja - żel do twarzy matująca strefę T

Bioetyc, Emulsja - żel do twarzy matująca strefę T

To krem, który zalecany jest dla skóry z rozszerzonymi porami, miejscami tłustą (strefa T - czoło, nos, broda) oraz suchą na policzkach. Normalizuje pracę gruczołów łojowych, poprzez działanie Bio Komplex pochodzenia roślinnego, Reguseb wygładza rysy twarzy, tworząc na niej niewidzialną siatkę ochronną, która eliminuje wszelkie niedoskonałości skóry, chroniąc ją i pielęgnując. To "inteligentny" krem, który matuje tłuste partie w strefie T - nos, czoło, broda. Można go użyć pod i na makijaż.

Cena: 39,90zł/ 15ml

nie dla mnie

Kosmetyk troszkę przypominający bazę pod makijaż, po zastosowaniu skóra robi się milutka i podkład lepiej się rozprowadza. Żel można podobno także stosować na gotowy już makijaż, ale ja do tego nie jestem przekonana, bo podkład sie po prostu ściera. A teraz przechodząc do sedna sprawy, w przypadku mojej skóry, która ma tendencje do świecenia się, żel zmatowił ją może na 2 godziny, a później wszystko wyglądało gorzej niż bez użycia tego kosmetyku. Po tych ok. 2 godzinach pojawiły się na nosie, w miejscach gdzie mam rozszerzone pory, paskudne, świecące kropki sebum. Jak dla mnie zakup tego kosmetyku był wielką pomyłką

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego