Studio Line, Hot Volume (Pianka nadająca objętość)

Studio Line, Hot Volume (Pianka nadająca objętość)

Hot Volume to pierwsza pianka termomodelująca do stosowania z suszarką. Unikalna technologia Termo-Ochrona chroni włosy, zwiększa ich objętość oraz utrzymuje efekt przez cały dzień. Nietłusta, nie sklejająca włosów konsystencja nadaje fryzurze objętość, lekkość i blask. Rezultat - gładkie i lepiej chronione włosy i objętość przez cały dzień.

daje objetosc, ale przyspiesza przetłuszczanie włosów- obciaza je..

piana jest ok ale przy moich cienkich włosach srednio sie sprawdziła- włosy były obciazone i na 2 dzien musiałam je koniecznie umyc..

daje objetosc- w połaczeniu z suszeniem suszarka

włosy sa zadziwiajaco miekkie w dotyku- nie tak sztywne jak po innych piankach

zapach troche chemiczny ale nie nachalny

do tego spora wydajnosc

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Najlepsza pianka z jaką do tej pory miałam do czynienia

* nie skleja włosów
* nadal są po niej mięciutkie ( PO INNYCH NIE BYŁY)
*Fryzura trzyma się przez cały dzień
*Łatwa aplikacja
* cudowny zapach
*włosy łatwe w rozczesywaniu i nie obciążone

P.s
Z tego co zauważyłam to szata graficzna zdążyła się już lekko zmienić (inne opakowanie)

uwielbiam!!!

bylam przeciwniczka stosowania pianek do włosów gdyż tylko sklejaly włosy i trudno bylo je rozczesac dopoki nie sprobowalam tej
faktycznie i rzeczywiście dodaje objętość dodatkowo podnosi włosy nie ma znaczenia czy stosuje na mokro czy na sucho, wlosy sa żywe i łatwo dają się rozczesać i nie są obciażone, w ogole nie czuje zebym miałą nałożoną jakąs pianke
po prostu kocham ten produkt!!!!!
wydajny
jedyny minus to taki że kiedyś zepsuł mi się ten dyfuzor do wyciskania ale byc moze bylo uszkodzone w czasie transportu lub produkcji

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 4

Max Factor 3

Mat na głowie

Nie używam zbyt wielu kosmetyków do stylizacji, bo moje włosy są gęste i błyszczące. Brakuje im uniesienia przy nasadzie. Skróciłam je ostatnio i efekt uniesienia jest bardzo pożądany :). Kupiłam więc tę piankę. W pierwszej chwili byłam zadowolona - włosy się uniosły. Ale wyglądają na niezdrowe, niezadbane, matowe. To już wolę je bez uniesienia... Szukam dalej

Używam tego produktu od: 1 mc

Nie dla mnie

Piankę ta kupiłam poniewaz w sklepie nie było tej którą chciałam, a sprzedawczyni bardzo ja zachwalała. Mam długie włosy, przetłuszczające się u nasady i chciałam je trochę unieść ale ta pianka tego nie uczyniła, nawet z grzywka którą miałam wcześniej wycieniowana, ani nawet przy układaniu na okrągłą szczotkę, nie wiem może moje włosy są na nią oporne ale na mnie to \"volume\" nie działa wcale. Jedynie lekko utrwalała fryzurę i to tyle.

Plus za to ze jest wydajana i nie droga.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Beznadziejna

Bardzo wydajna, nie wiem jak się tego cholerstwa pozbędę. Zacznę od tego, że mam zdrowe, błyszczące włosy bez jakiejkolwiek objętości. Aby nie mieć aż tak oklapniętej czupryny postanowiłam kupić tę piankę, ale bardzo się zawiodłam. Objętość owszem jest, ale tylko przez jakąś godzinę i to też nie przy nasadzie włosów - tylko na całej reszcie. Zapach taki sobie, nie pociągający, ani nie odpychajacy, nie utrzymuje się na włosach. Niby chroni od gorąca suszarki ale matowi włosy niesamowicie.
Może być dobra tylko przy krótkich włosach, reszcie naprawdę odradzam

Jak dla mnie rewelacja

Jestem wierna temu kosmetykowi .ponieważ nigdy mnie nie zawiódł.Używam go czasem na codzień (ale raczej rzadko),oraz na wieczorne wyjścia.Sprawdza się idealnie bo :
a.unosi i nadaje objętość moim cienkim i oklapniętym włosom
b.pięknie nabłyszcza moje czarne pióra ;)
c.moje włosy po nim ładnie pachną
d.efekt utrzymuje się długo
e.jest to jedyna pianka (kosmetyk do stylizacji włosów)po którym nie mam łupieżu ;)

Cena też nie jest wygórowana :)

REWELEJSZYN :)

W tłumie ujdzie

Nie żebym się spodziewała że mi po niej włosy dęba staną, ale żeby tak leżec na czaszce to po l`orealu nie powinny. Ale tu obowiązuje zasada oszczędzaj a nie bedziesz musiała myć włosów bo jak sie z ilością przesadzi to nie dośc że połysk diabli biorą ale tez leżą sztywne kłaki i za nic nie da się ich ułożyć, więc im mnije tym mniejszy płacz. No i z rozczesaniem problem jest niejaki, choc i tak lepiej niz przy innych piankach włososklejkach:)

Używam tego produktu od:4 miesiące

Bardzo dobra pianka

Pianka doskonale spełnia swoje podstawowe zadanie, a więc nadaje obiecywaną objętość. Utrzymuje ją przez cały dzień, nie obciąża za bardzo włosów (choć w jakimś stopniu tak), te nie wyglądają na przylizane - to dla mnie bardzo ważne - moje włosy są cienkie i nie trudno o taki efekt.

Nadaje ładny połysk, na pewno nie powoduje matowienia, a włosy są mięciutkie i wyglądają zdrowo.
Efekt jest dość naturalny, z godziny na godzinę słabszy, ale nie można powiedzieć, że go nie ma wcale. Tu sprawdza się zasada im mniej, tym lepiej - większa ilość pianki powoduje, że fryzura wygląda nieświeżo, a włosy szybciej się przetłuszczają.

Dużym plusem jest, że nie skleja włosów i daje się łatwo wyczesać.

Trudno mi odnieść się do ochrony przed gorącym powietrzem, nie stwierdziłam różnicy w kondycji włosów po użyciu pianki i bez, więc jeżeli ochrona jest, to minimalna ;)

Posiada przyjemny, owocowy zapach. Dużą zaletą jest brak alkoholu w składzie, dzięki czemu nie wysusza włosów.

Czy będę jej wierna? Nie sądzę, bo chciałabym spróbować z innym produktem, ale jeżeli nie znajdę lepszej pianki, to pewnie wrócę do tej.

Używam tego produktu od: ponad roku

dobra cena

Pianka jest prawie idealna. Wielkim plusem jest jej cena. Co do jakości jest bardzo dobra. Nie nadaje ogromnej objętości ale zawsze coś widać;] Chroni przed gorącym powietrzem z suszarki. Używam także Fekkai, choć ta jest strasznie droga, więc dlatego Loreal to mój nr 2. Mimo wszystko z powodu ceny będę częściej używała Loreala ;]

Nie spełnia swojej podstawowej funkcji czyli zupełnie nie nadaje objętości i nie unosi włosów u nasady!-przynajmniej długich. Z plusów przyjemny zapach i nie zmieniony wygląd zdrowych włosów. Nie polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo dobra

Bardzo dobra pianka do włosów. Kupiłam ją, gdy obcięłam moje włosy i do modelowania potrzebowałam czegoś, co je uniesie u nasady i nada objętości. I nie zawiodłam się na L`Orealu :ehem:
Kosmetyk ładnie pachnie, nie skleja włosów, nie powoduje szybszego przetłuszczania, włosy nie wyglądają jak kluchy, co się mi się zdarzało, gdy używałam innych specyfików tego typu. Do tego jest wydajna i naprawdę niewielka ilość wystarcza by wymodelować fryzurę :-)

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jeszcze w trakcie 1 opakowania