Yves Rocher, SPA Energie Végétale Fermete 3D (Preparat ujędrniający 3D)

Yves Rocher, SPA Energie Végétale Fermete 3D (Preparat ujędrniający 3D)

Intensywnie ujędrniające mleczko do ciała wzbogacone o tonizujący wyciąg z żeń-szenia oraz ujędrniający krzem. Preparat ma potrójne działanie: natychmiast po jego nałożeniu skóra jest wygładzona, stopniowo staje się jędrniejsza a po 2 tygodniach stosowania jest wzmocniona od wewnątrz i odnowiona

Cena: 54zł/ 200ml

niemiły tłuścioszek

Im dłużej go używam tym bardziej mam go dosyć. Preparat na samym początku uderza w nos przedziwnym zapachem sfermentowanej trawy. Wobec powyższego nadaje się tylko do smarowania dolnych partii ciała - w moim przypadku od pasa w dół. Ma ładny kolorek, nie chłodzi, nie da się go do końca wsmarować ze względu na tłustość. Na noc jest to do przyjecia - przez kilka dni jednak wstawałam rano z równie natłuszczonymi i lepkimi udami jak wieczorem zanim pozbyłam się złudzeń, że ten krem może się wchłonąć.
Co do działania to raczej nic spektakularnego mi nie zrobił. Dzięki regularnemu stosowaniu róznych preparatów zapobiegających wiotczeniu mam te części ciała w dość dobrym stanie - po Fermete 3D nic się nie pogorszyło.
Cieszę się, że dobiegam do końca tubki, bo jestem umęczona tym przedziwnym preparatem.

Używam tego produktu od:3 tyg co najmniej

takie sobie badziewko

W sumie kupiłam za pół ceny, całe szczęście bo chyba bym sobie coś zrobiła gdybym dała za niego 50 zł

Po pierwsze wbrew napisom na opakowaniu to nie jest mleczko, bo ani to lekkie, ani półpłynne ani nic
Po drugie poza tym że pachnie imo ohydnie, to nic szczególnego nie robi
Po trzecie wolno się wchłania

i to właśnie zabrało mu 3 gwiazdki w mojej ocenie.. więcej się nie skuszę

Używam tego produktu od:miesiąc

ciężki

Całe szczęście, że kosmetyk dostałam a nie kupiłam - inaczej plułabym sobie w brodę, że wywaliłam ponad 50 zł na wielkie nic.
Kosmetyk zupełnie nie przypadł mi do gustu. Przede wszystkim jest ciężki, w pod każdym względem - ciężko się rozsmarowywuje, ciężko wchłania. Mimo z pozoru lekkiej konsystencji czuć go na ciele, tak jakbym była niedomyta albo miała na sobie jakiś tłusty film. Ujędrnienia żadnego nie dostrzegłam, jedynie delikatne nawilżenie. Plus za poręczną tubę i ładne , morskie opakowanie. Producent mógłby popracować nad zapachem , bo ten obecny nie przypadł mi do gustu. Świednio wydajny. Gdyby kosztował 1/3 ceny obecnej być może, że dostałby wiecej gwiazdek. Obecnie jednak nie mogę dać więcej niż 2.

Używam tego produktu od:3-4 tygodni

depilacja czego nie wolno

zadowolona

bardzo fajnie nawilża i wygładza naskórek, ciężko mi powiedzieć czy ujędrnia, bo stosuje go za krótko, a poza tym skóra jest w dobrym stanie:) iwielkich efektów się nie spodziewam-raczej używam profilaktycznie:) faktycznie pozostawia film na skórze, ale mi to nie przeszkadza, bo mam suchą skórę ciała i daje mi to raczej komfor. W takim układzie nie polecałabym osobom z tłustą skórą :) używam go również do dłoni i stóp:):):)fajnie, przyjemnie i delikatnie pachnie:)mi się osobiście podoba:)jak najbardziej;)na tak; jednak wysokiej noty mu nie postawie, bo ma pewne ujemne cechy-nie jest idealny, a staram sie wystawić ocene bardziej obiektywną niż subiektywną, taką bardziej dla użytku ogółu:) niż dla mnie samej:)tak jak jest napisane dla 3 gwiazdek :)jest dobry, ale mógłby być lepszy:)a są lepsze w atrakcyjniejszej cenie:)aha i jeszcze jedno: jest wydajny:)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 (w trakcie)