Couleurs Nature, Extremicils Mascara Extra-Volume (Tusz pogrubiający)

Couleurs Nature, Extremicils Mascara Extra-Volume (Tusz pogrubiający)

Tusz do rzęs pogrubiający. Nadaje rzęsom niezwykłej objętości, wydłuża je i podkreśla. Nadaje głęboki kolor. Dostępny w 4 kolorach - czarny, brąz, niebieski, śliwkowy.

a ja tam go lubiłam !

Tusz pogrubiał może pierwszy miesiąc, a potem był moim tzw. codziennym tuszem do wydłużania i rozdzielania raczej. Nie osypywał się. Duża szczotka była całkiem wygodna. Nie miałam tak jak poprzedniczki problemów ze zbyt dużą ilością tuszu na szczotce, bo łatwo było go usunąć o brzeg buteleczki. Nie chciał sie skończyć, zawsze jeszce coś można było z niego wyskrobać.

Jak na tusz, który dostałam za darmo za złożone zamówienie był całkiem całkiem.
Więcej go nie kupię, bo go już nie produkują ;-)

Używam tego produktu od: 2 lata temu

żal.pl

niejeden już tusz miałam w swoim życiu ale tym po prostu nie potrafię się pomalować! na szczoteczce zawsze jest za dużo tuszu-czasem mam wrażenie, że pół opakowania. Poza tym skleja rzęsy i zostawia grudki. Za tą cenę to jakaś pomyłka. Nigdy więcej!!! Jedyny plus to ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: niedawna

Świetny

Yves Rocher ma teraz fajną wiosenną promocję i zaryzykowałam kolejny tusz do mojej kosmetyczki. Doskonale pogrubia moje rzęsy, nie skleja się, wydłuża. Czyli robi to, co bardzo dobry kosmetyk tego typu robić powinien. Kapitalna duża szczoteczka mnie akurat pozwala na precyzyjne domalowanie rzęs. Jestem alergikiem, a nie uczula mnie. Dobrze i łatwo się zmywa. Czego chcieć więcej???????

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

nie za dobry

Tusz pierwszy raz wypróbowałam u siostry i zachwycił mnie do tego stopnia, że kupiłam go sobie kilka dni później!

Przez kilka dni był fantastyczny...musze tu podkreślić fakt, iż moje rzęsy są krótkie, jasne, i ciężkie do malowania!

Niestety zmienił się w zaledwie dwóch pierwszych tygodniach użytkowania i jest okropny!
* kruszy się,
* odbija się na powiekach,
* szczoteczka zabiera z zbyt duża ilość tuszu co utrudnia malowanie.

Pozytywy:
* opakowanie,
* zapach,
* cena promocyjna (30zl)

beznadziejna szczoteczka

Za tą cenę, to po prostu badziew. Na rzęsy trzeba nałożyć dużo tuszu, żeby uzyskać jakiś efekt. Szybko schnie i kruszy się niemiłosiernie. W opakowaniu też szybciutko wysycha i po jakichś trzech miesiącach był już absolutnie do niczego. Szczoteczka "popsuła" się już po trzech tygodniach użytkowania, włoski zbiły się w kupę i nie chciały za nic rozdzielić. Przez to aplikacja to były po prostu kombinacje alpejskie, rzęsy posklejane, powieki popaprane i ogólna ruina. Bubel jakich mało, ale niestety żaden tusz z Yves Rocher nie spełnił moich oczekiwań :(

Używam tego produktu od: jakieś trzy miesiące pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 w bólach

Pozytywnie rozczarowana.

Tusz mam z wymianki, przyznaję, że byłam go ciekawa :) nie spodziewałam się jakiś spektakularnych efektów, nigdy też nie miałam tuszu z Yves Rocher... Ale zaskoczył mnie bardzo pozytywnie :)
Choć pierwsze wrażenie było... przerażające :D szczoteczka tuszu, albo raczej ogroomną szczota... potrafi zaskoczyć ;) szcozteczki Bourjois, czy Avonu z SuperShock - to przy niej pikuś. Ale nie taki diabeł straszny, jak go malują.
+ szczoteczka choć ogromna - to łatwa w użyciu, choć nabiera odrobinę za dużo tuszu (ale być może to się zmieni za jakiś czas - tusz jest nowy)
+ ładna czarna czerń
+ zdecydowanie pogrubia, a nawet wydłuża... już po jednej warstwie mam wystarczająco wyraziste rzęsy, jak na dzień (a lubię mocno wytuszowane rzęsy)... myślę, że po drugiej warstwie efekt byłby iście teatralny
Dodam jeszcze, że żaden MaxFactor nie robił tego z moimi rzęsami.
+ nie rozmazuje się, nie kruszy, nie tworzy owadzich nóżek
+ trwały, a jednocześnie łatwy w demakijażu
+ mnie na szczęście nie podrażnił, ani nie uczulił

- nie obędzie się bez szpilki, wykałaczki lub innej szczoteczki do rozczesania rzęs... Nieznacznie, ale jednak skleja. Choć może się to zmienić, jak tusz nieco podeschnie
- dość wodnista, lejąca konsystencja... nieco dziwna dla mnie, ale nie wiem, czy to minus, bo w malowaniu raczej nie przeszkadza (poza tym, że trzeba szczoteczkę nieco wytrzeć przed malowaniem)

Ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, efekt na rzęsach zdecydowanie mnie zadowala. Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ lubię testować nowe tusze.

Myślę, że właściwości tuszu bardzo się nie zmienią. Podejrzewam, że konsystencja przestanie być aż tak lejąca, to będzie dodatkowym plusem. Jeśli jednak zacznie robic mi coś złego, zapewne edytuję recenzję :o

-EDIT-
Niestety muszę edytować recenzję. Mam wrażenie, że tusz jest dobry przez pierwsze dwa dni po otwarciu. Później bardzo szybko gęstnieje, widocznie się starzenie. Brudzi powieki przy malowaniu, jest gęsty, ciągnący się... Taka maź, nieprzyjemna w użyciu. Zaczyna szczypać w oczy, podrażniać, oczy zaczynają łzawić. Okropnie skleja, pomalowanie rzęs bez użycia innej, czystej szczoteczki, wykałaczki, czy igiełki jest po prostu niewykonalne.
Pierwszy raz trafił mi się taki ewenement...

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

bardzo dobry

Tusz się nie sypie, utrzymuje się, nie uczula.Ładnie pogrubia.
Co prawda szczoteczka faktycznie jest nieco dziwna i nie do końca sprawdza się przy krótkich rzęsach, ale można się nauczyć jej używać i wtedy "wszystko gra".

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Podrażnia :(

Dostałam go w prezencie i dobrze, bo gdybym go kupiła, z pewnością pożałowałabym tych pieniędzy ;)
Na początku był nawet, nawet. Trochę taki mazisty, ale dobrze pokrywa rzęsy i nadawał im objętość. Potem coś dziwnego zaczęło dziać się z moimi oczami - demakijaż piekł, pod nimi zrobiły mi się takie chropowatości. Winiłam zmywacz Ziai, nastepnie mleczko Johnsona, ale na to, że to może być sprawka tuszu, nieprędko wpadłam. A jednak ;)
Dlatego też nie za bardzo go polecam. Może komuś służy, mnie jednak nie. Jest na rynku tyle maskar, że jest w czym wybierać :D

Używam tego produktu od: 3 m-cy

kiszka...

no chyba że ktoś lubi kaszankę.... Ale: żadnych spektakularnych efektów obiecanych przez producenta, trzeba maziać wielokrotnie a szczoteczka do niczego, taka powygryzana i za duża. Trochę pieką mnie przy nim spojówki. Jedyny plu, no może dwa: nawet się nie kruszy i nie rozmazuje oraz kolor głębokiej czerni.... No ale takie efekty to mam bez przepłacania...

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego... i ostatniego

jak na Yves Rocher - zły

Spodziewałam się lepszego efektu. Skleja rzęsy, ledwie je wydłuża, o pogrubieniu nie ma mowy. Dwie gwiazdki za to, że jest dość wytrzymały i się nie kruszy. Ale zdecydowanie słabiutki i niewarty swojej ceny, nawet przy dobrej promocji!

Rozczarowanie

Kupiłam zachęcona kilkoma pozytywnymi komentarzami ale rozczarowałam się totalnie. Szczoteczka mi nie odpowiada, niestety, zbyt dużo tuszu się na nią nabiera, nie jest poręczna. Ja mam rzęsy krótkie i niezbyt gęste i ten tusz się jakoś na nich skleja, dużo się go nakłada i niestety osypuje się w ciągu dnia. Nie polecam, niestety.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

subtelny makijaz

Bardzo fajny tusz, ale tylko w wersji na dzien. Daje bardzo subtelny i delikatny efekt. Rzesy sa jednak fajnie podkreslone i wyraziste. Przede wszystkim tez sa dobrze rozczesane.
Nie nadaje sie raczej na makijaz wieczorowy, jak dla mnie zby t delkikatny ale na codzien zdecydowanie TAK
Używam tego produktu od:1 m-ca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

odjełam az 2 gwiazdki bo bardzo szybko (po uplywie ok 4-6 tygodni) zaczął sklejać rzęsy.na pewno juz go nie kupie