Shiseido, The Makeup, Luminizing Brush Powder

Shiseido, The Makeup, Luminizing Brush Powder

Pojemność 4,5 g

Automatyczny pędzel z wkładem zawierającym puder sypki. Puder zawiera pigmenty rozświetlające, które sprawiają,że twarz jest aksamitna, pełna blasku i muśnięta złotymi promieniami słońca. Puder świetnie modeluje twarz, można musnąć nim policzki, dekolt czy skronie. Lekki i bardzo wygodny w użyciu. Dostępny w 3 odcieniach - 2 rozświetlające i 1 brązujący.

Cena: 215zł / 4,5g

wymaga wprawy

Początkowo puder bardzo mi się nie spodobał, ze wzlędu na brak wprawy w nakładaniu. Mam wersję brązującą i początkowo nie potrafiłam się nim obsługiwać. Robiłam plamy i pomarańczowe placki, pędzelka chciałam się pozbyć jak najszybciej. Jednakże z czasem nauczyłam się go nakładać. Po pierwsze nadmiar pudru trzeba strzepnąć na dłoń bądź na chusteczkę, i delikatnie wklepywać puder w policzki ( oczywiście przy użyciu pędzla). Po pewnym czasie zaczęłam szczerze uwielbiać ten kosmetyk, gównie zimą ze względu na piękny, jasny odcień. Bronzer świetnie sprawdza się zimą przy bladej, porcelanowej cerze - daje efekt herbatnikowej opalenizny :love: W wersji wieczorowej można nałożyć na niego opalizujący róż z drobinkami bądź rozświetlacz. Trzyma się długo, nie ściera się, jest raczej matowy (po roku używania nie dopatrzyłam się w nim drobinek). Nie zapycha ani nie powoduje wysypu krostek. Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1