Barwa, Siarkowa Moc, Antybakteryjne serum specjalistyczne na plecy, ramiona i dekolt

Antybakteryjne Serum Specjalistyczne Siarkowa Moc przeznaczone jest do stosowania na wypryski pojawiające się na plecach, ramionach i dekolcie. Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych hamuje rozwój drobnoustrojów odpowiedzialnych za rozwój zmian trądzikowych, zapobiega rozprzestrzenianiu się reakcji zapalnych skóry, skutecznie wysusza zmiany trądzikowe i przyspiesza gojenie się stanów zapalnych, pozwala utrzymać zdrową skórę.

Żel polecany jest dla osób w każdym wieku z cerą o skłonnościach do przetłuszczania się i trądziku, zwłaszcza dla osób młodych z cerą trądzikową.

nie warte zakupu

Serum stosowałam na twarz kiedy raz na jakis czas wyskakują mi pojedyncze wypryski. Nie mam z nimi problemu, więc taki kosmetyk w sumie nie jest mi potrzebny, ale moja mama dostała go jako gratis w aptece i mi wyslała. Serum ma konsystencje lekko żółtawego żelu. Zapach nieładny, ale da sie przeżyć. Jeśli posmarujemy nim krostke wtedy serum zasycha i niby nie jest widoczny, ale można łatwo go zdjąć jak folie. Nie podoba mi sie to. Czy pomógł? Nie bardzo. Jak już mówiłam, mnie wyskakuje coś rzadko, czasem rzadziej niż raz w miesiącu i samo sie goi (jeśli juz to traktuje pasta cynkowa) po paru dniach. To serum mnie osobiście nie pomogło szybciej wyleczyć żadnej niespodzianki.

Rewelacja!

Działa tak, jak obiecuje producent - wysusza, działa antybakteryjnie, pomaga złagodzić blizny i regeneruje tkankę po trądziku. Stosuję je regularnie rano i wieczorem, dlatego dużym plusem jest to, że mimo żelowej konsystencji, naprawdę nie "przykleja" się do ubrania! Zapach jest prawie niewyczuwalny. Działanie bardzo dobre - trądzik się widocznie zmniejszył (po prawie tygodniu używania), nie pojawiają się nowe niespodzianki. No i żel sam w sobie jest trochę jak peel-off, po wieczornej aplikacji rano schodzi za jednym pociągnięciem - jak peeligująca maseczka peel-off. Jest tylko jeden minus - za taką cenę dostajemy jedynie 50 ml produktu! Daję 6 gwiazdek, gdyż żel jest tylko do ramion i dekoltu, więc mimo małej pojemności zużywa się powoli.

Ilość zużytych opakowań: na razie kupiłam jedną

Producent nie kłamie

jest dobry. Konsystencja jak każdy żel. Zapach mi nie przeszkadza. Wypryski goją się szybciej jednak nie od razu. Należy go regularnie stosować aby było widać efekty. Mimo wszystko polecam maść ALANTAN. Stosuje się ja na szybsze gojenie ran. Także w przypadku pryszczy. Naprawde pomaga 3 dni i nie ma olbrzyma, nie trzeba pudrowac jestem bardzo zadowolona gdzie przy normalnym "czekaniu" az zejdzie trwało to nie raz ponad tydzien..

Ilość zużytych opakowań: niestety nie licze

Warto spróbować

Żel jest dobry, wysusza wypryski tak jak obiecuje producent - trwa to kilka dni, tylko trzeba go stosować systematycznie przynajmniej raz dziennie. Po pewnym czasie skóra staje się trochę gładsza i jaśniejsza, znikają zaczerwienienia. Niestety nie likwiduje zaskórników i grudek.
Średnio wydajny. Zapach jest dla mnie bez znaczenia. Co to glutowatej zasychającej substancji, to ja nie zauważyłam takiego efektu. Być może dlatego, że nie nakładam go dużo. Tyle co krem nawilżający.
Wydaje mi się że warto spróbować, szczególnie gdy ma się ropne i zaczerwienione wypryski.

Używam tego produktu od:6 m-cy

Dobre, ale bez rewelacji.

Całkiem fajne to serum.
Zmniejsza widoczność wyprysków, lekko je podsusza i sprawia, że są mniej widoczne. Niestety, nadaje się tylko do stosowania na noc, no i ten zapach... Mimo to, warto. Szczególnie w połączeniu z dobrym peelingiem.

Używam tego produktu od: roku, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Nic specjalnego

Kupiłam to serum w nadziei, że ograniczy ilość wyprysków pojawiających się na dekoldzie i plecach. Nic z tych rzeczy. Serum nie pomogło ani trochę i do tego ten odrzucający zapach. Na poważniejsze problemy skórne w tych rejonach polecam preparaty przepisane przez dermatologa.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

rewelacja

Preparat doskonale pielegnuje skore plecow i dekoltu pod katem ochrony antybakteryjnej. Uzywany codziennie po kapieli/prysznicu daje naprawde swietne efekty. Skora robi sie gladka, delikatna.. pory sa mniej widoczne i oczywiiscie ewentualne wypryski sa zdecydownie ograniczone. Jezeli nawet nas "wysypie" to po 2 dniach problem znika bo preparta wyszusza takie rewelacje.
Natrafilam na niego przypadkowo, kupilam bo malo jest kosmetykow o podobnym charakterze. Nie dosc ze cena mnie zaskoczyla to jego skutecznosc powalila. Ja mam naprawde spore problemy, brzydka cere a dzieki tym produktom (zakupilam takze mydelko siarkowe ktore polecam i tonik) jakos sobie z tym radze :)

Polecam kazdemu.. wydac 12zl na cos co moze najwyzej pomoc to chyba niewiele.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

bez powalających efektów

Używałam ze dwa lata temu przed latem, chcąc jakoś obłaskawić paskudną skórę na dekolcie. I faktycznie, coś tam pomógł, chociaż idealnie nigdy nie było (i teraz, niestety, też nie jest). Za to był niewydajny, nieprzyjmnie glutowaty i faktycznie jakąś dziwną warstwą zasychał na skórze. Ogólnie nic fajnego.

Używam tego produktu od: dwa lata temu

zbyteczny

Niby wysusza wyskakujące niespodzianki ale trwa to kilka dni (zbyt długo).
Po kilku dniach to zazwyczaj one same nikną..

Zasycha na skórze i tworzy powłoczkę, wygląda to jak łuszcząca się skóra, więc nie ma szans by posmarować sie tym specyfikiem w ciągu dnia i wyjść na zewnątrz..
Jeśli natomiast posmarujemy sie na noc istnieje spore prawdopodobieństwo że zetrzemy je chociażby poduszką..

Używam tego produktu od: rok

Prkatycznie badziewny

Kupiłam go pod wpływem reklamy w gazecie. Nie dawal zadnych efektow, ale pomyslalam ze moze po dluzszym uzyciu bedzie dawal efekty. Ale nic mylnego. Po jego nalozeniu rano widoczne jest cos co przypomina schodzaca skore. Zapach okropny. Ale jeden plus wysusza...

Używam tego produktu od: kiedys używalam, pare miesiecy temu

Jest ok

Jestem zadowlona choć potrzeba troche czasu aby sie do tego serum przekonać. Jednak przy regularnym stosowaniu działa. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach regularnego stosowania więc sądzę ze warto poczekać. Wypryski są rozjaśnione i wysuszone, powoli znikają. Skóra jest oczyszczona bez nowych wykwitów. Jestem z niego zadowlona choć mam zastrzezenia co do jego konsystencji, która wydaje mi sie jednak za rzadka. Poza tym wydajnośc jest tez nie najlepsza dlatego tylko 3*.

Używam tego produktu od:kilk tygodni
Ilość zużytych opakowań:

Bez rewelacji

Serum ma intensywny zapach, żelową, acz nieatrakcyjną konsystencję.
Jego działanie jest niezauważalne. Jest niewydajny.
Po nałożeniu może się rolowac.

Używałam tego produktu: bez przyjemności ;) przez kilka tygodni