Bell, Ms. Perfect, Mattifying Base (Matująca baza pod makijaż)

Bell, Ms. Perfect, Mattifying Base (Matująca baza pod makijaż)

Baza wygładza powierzchnię skóry i przedłuża trwałość makijażu. Pochłania nadmiar sebum, dzięki czemu zapobiega błyszczeniu skóry.
Sprawia, że aplikacja podkładu jest gładka i nie pozostawia smug.
Baza lekko napina skórę, a dzięki efektowi soft focus optycznie maskuje drobne zmarszczki i niedoskonałości. Pozostawia matowy efekt i skórę aksamitną w dotyku.

NIE

Spodziewałam się takiego działania za tą cenę. Rzeczywiście ygładza i matuje. Niestety moja cerę wysusza. Nie trzyma długo makijażu zwłaszcza w ciepłe dni. Nie zdecyduje sie na kolejny zakup

Rozczarowanie

Baza jest silikonowa , niewidoczna, szybko się wchłania ,daje efekt miłej , gładkiej cery , i tylko to w niej mi się podoba.
Wybrałam matującą bazę , ale mat utrzymuje się bardzo krótko ;/
Opakowanie nie przyciąga do tego jest małe i szybko się zużywa. Raczej nie kupię ponownie. A szkoda bo ogólnie produkty z Bell bardzo lubię jednak baza nie przypadła mi do gustu.

nie powaliła

Mam cerę mieszaną. Raczej pod podkład stosuję krem, ale akurat wybierałam się na weselę i zakupiłam tę bazę. Konsystencja silikonowa, bezzapachowa, nie szkodzi skórze, kosmetyki dobrze się po niej rozprowadzają, ale czy matuje? Jeżeli nawet to nie na długo. W przyszłości będę szukała czegoś innego.

Baza dostępna w biedronce

Kupiłam ową bazę ze względu na to iż skończyła mi się moja poprzednia Skórzana przede wszystkim dostępnością oraz ceną i baza jest silikonowa szybko wchłania się w skórę nie uczulają jest niewidoczna bez zapachowa przyjemna konsystencja A nawet matuje

bez szału

Nie spodziewałam się cudów ale i tak tragedii nie ma. Najważniejsze że nie zapchała, nie uczuliła ani nie podrażniła. Konsystencja lekko oleista. Sama baza jest sylikonowa, średnio wydajna i o miłym zapachu. Trzymała mat w moim przypadku około 5 h więc średnio a zawsze gruntuje cere bazą,kremem i pudrem transparentnym. Ale jak za produkt za niecałe 10 zł może być. Szkody nie zrobi

Przyzwoita

Opakowanie proste, ale poręczne.
Mimo niewielkiej pojemności baza jest bardzo wydajna przez swoją formułę.
Nie uczuliła mnie co przy innych kosmetykach tego typu wcześniej mi się zdarzało.
Jeśli chodzi o efekt matu faktycznie jest zauważalny, szczególnie w strefie T, z którą mam największy problem.
Dodatkowym efektem jest wygładzenie, przez co o wiele lepiej i dokładniej można rozprowadzić podkład, który wygląda estetyczniej na twarzy.
Czy przedłuża trwałość makijażu? Nie zauważyłam . Jeśli podkład ma się zetrzeć to przy tej bazie mimo wszystko to zrobi.