Synergie STOP, Tonik rozświetlający

Synergie STOP, Tonik rozświetlający

Tonik ten zapobiega oznakom czasu. Dzięki połączeniu witaminy C z czynnikiem złuszczającym, kwasem glikolowym, tonik doskonale rozjaśnia skórę i jednocześnie usuwa warstwę martwych komórek z powierzchni skóry, przez co odkrywa nową, gładką, jednolitą i pełną blasku cerę.

Cena: 18 zł

a ja go uwielbialam!

acz zupelnie nie wiedzialam do dzis dnia ze toto ma rozswietlac. Ot, rozjasnia troszku pyszczek jak wszystko co ma witamine C w skladzie. Za to ma absolutnie bosski zapach i BUDZI (uzywany rano). Optymistyczny kolor, ladne opakowanie, wydajny.
Poniewaz zniknal moj uwielbiany tonik YR ( :gun: )zapewne wroce do Garniera. Reszta serii z wit. C jest wyjatkowo nieudana, ale ten tonik - miodas!
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: przynajmniej dwa

PS a jednak alkohol w skladzie nie nadaje sie do mojej obecnie suchawej cery - jednak w czasach gdy mialam mieszana nie przeszkadzal mi

Nic specjalnego

Skusiła mnie reklama jego rozświetlających właściwości (wit. C). Owszem pachnie owocowo i smakowicie, ale podrażnia skórę. Cera wygląda troszkę lepiej, jest bardziej promienna, ale tonik zostawia uczucie lepkości na twarzy.

Używałam tego produktu przez 2 tygodnie
lość zużytych opakowań: pół butelki, reszta wylądowała w zlewie

Nic szczególnego

Kupiłam ten tonik bez powodu, no może po przeczytaniu jego działania na opakowaniu. Niestety tradycyjnie się zawiodłam ufając reklamie. Poza nietypowym zapachem nie zauważyłam innych plusów. Na pewno nie rozswietlał. Podrażniał moje naczynka na policzkach i dopiero wtedy zauważyłam, ze ma w składzie ALKOHOL! No nie, to już była przesada- nie uwzględnić tego w bardziej widocznym miejscu. Co ciekawe: zapach nie zdradzał alkoholu. Dlatego podziękowałam temu tonikowi. Nie wrócę do niego nawet w największej depresji.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Zdecydowanie nie!

Nie dla mnie.Przede wszystkim zawiera alkohol denat na drugiej pozycji,przez co potwornie wysuszył mi skórę.Musiałam ją potem reanimować maskami nawilżającymi.Nie zauwazyłam ani rozświetlenia ani działania wit.C, tylko to makabryczne wysuszenie.Jedyna zaleta- przyjemny zapach.Nie kupię go nigdy więcej.

Oj ciemno :), takie to rozświetlenie

Kiepski tonik, sadzę że nie zagości już na mojej toaletce.Skóra po nim szczypie i robi się nie miło napięta. Rozświetlenie, to chyba żart.