Effect.net, Betonowy klej

Effect.net, Betonowy klej

Kosmetyk pozwalający na postawienie włosów na maksa,

ekstremalnie utrwala każdą fryzurę. Do włosów długich i półdługich. Polecany do tworzenia awangardowych kształtów. Superłatwy i przyjemny w użyciu.

Cena: 7zł / 100g

Beton :D

+Cena- naprawdę przystępna.
+Wydajność- wystarczy odrobina specyfiku
+Utrwalenie- toż to prawdziwy beton ;]
+Nie zostawia na włosach żadnego białego osadu, nie wykrusza się
+Zapach- mnie tam odpowiada. Skoro to beton to nie może pachnieć kwiatami, no ludzie :P

-Może trochę wysuszyć włosy

Ogólnie naprawdę dobry kosmetyk za rozsądną cenę. Jak z resztą wszystkie produkty Joanny.

Używam tego produktu od: ponad pół roku ale nie codziennie
Ilość zużytych opakowań: Nawet połowy pierwszego nie udało mi się zuiżyć.

dla mnie to nie beton...

po pierwsze zapach- okropny...:( po drugie- betonowy- zart?? owszem jakos tam utrwala ale nie jest to jakies spoktakularne utrwalenie... a moze tylko mi sie tak wydaje bo wczesniej uzywalam akrylowego zelu z goldwella i tam to dopiero byl cement:) ale prawie 10 razy drozszy, wiec w sumie, w stosunku jakosci do ceny jest bardzo dobrze, tylko ja marudze;)

Używam tego produktu od:tydzien

super

Długo szukałam żelu, który utrwaliłby mój krótki fryzur :) To jest to ! Nie będę się rozpisywać, po prostu nie spotkałam lepszego.
Kosmetyk wygląda jak wosk, z tym że trzyma po tysiąckroć lepiej niz wosk. No prawdziwy beton, cement :) A zapach mi nie przeszkadza.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego i kupię ponownie

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

świetny

Produkt spełnia swoje zadanie, nadaje się do stylizacji każdej fryzury, idealnie utrwala, efekt utrwalenia starcza na cały dzień.

Mam krótkie włosy, przez co klej służy mi już długo, zresztą nie potrzeba go wiele, by ułożyć fajną fryzurkę.

Niestety zapach jest nie do zniesienia, na szczęście szybko się ulatnia.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

wielki minus za zapach

W opisie i na stronie producenta chyba jest błąd dotyczący długości włosów, do których przeznaczony jest ten klej. Na opakowaniu wyraźnie stoi, że krótkie i półdługie - a istnieje tylko jedna wersja.
Do rzeczy - mam włosy raczej krótkie, miękkie i klapnięte. Kosmetyków typu klej, guma, pasta potrzebuję do życia :) Ten klej ma płynną konsystencję, łatwo go wydobyć z opakowania, które jest miękkie i przyjazne w obsłudze dzięki zakrętce z klapką. Co do estetyki opakowania to mam zastrzeżenia...
Działanie kleju jest poprawne, łatwo nim wymodelować włosy i podnieść u nasady, efekt utrwalony lakierem utrzymuje się kilka ładnych godzin. Włosom nie szkodzi, nie wysusza, ani nie pozostawia matowej kruszącej się warstwy. Jest niewidoczny.
Sam moment czesania jest dla mnie udręką ze względu na dentystyczno-chemiczny zapach kosmetyku. Gdzyby nie to, dałabym cztery gwiazdki.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:pierwsze zaczęte