Lakier do paznokci szybkoschnący

Lakier do paznokci szybkoschnący

Lakiery do paznokci Soraya to paleta 23 najbardziej popularnych kolorów, a w tym: lakier bezbarwny, lakiery do French Manicure i lakiery z drobinkami srebra.

Lakiery Soraya są szybkoschnące, trwałe, łatwo rozprowadzają się na paznokciach i pozostawiają intensywny połysk.

Receptury lakierów nie zawierają szkodliwego toluenu i formaldehydu.

Cena: ok. 7-8zł/ 11 ml

bardzo dobry

Lakier Soraya otrzymałam w prezencie od siostry. Dostałam kolor czerwony i jest to naprawdę ładna, żywa czerwień. Lakier jest bardzo trwały i zasługuje wręcz na miano profesjonalnego kosmetyku. Już po jednej aplikacji kolor jest świetny! Faktycznie schnie bardzo szybko i wystarcza na bardzo długo.
Nie powoduje problemów z rozdwajaniem czy też zwiększoną łamliwością paznokci, mam wrażenie, że wzmacnia je.
Polecam!

piękna perła

Bardzo lubię perłowe odcienie, wcześniej używałam perłowej beli, a teraz mam coś pomiędzy brzoskwinią, a kremowym brązem, bardzo ładny, atrakcyjny kolor. Lakier jest trwały, wytrzymuje bez problemu kilka dni. Łatwo się go nakłada, szybko zasycha i elegancko wygląda na paznokciu. Cena należy do rozsądnych, więc polecam, bo lakier wystarcza naprawdę na długo!

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

mocny i trwały

Polecam lakiery z sorayi, są naprawdę porządnej jakości. Długo utrzymują się na paznokciach. Kilka lat temu kupiłam pierwszy lakier i stoi do dzisiaj. Do niego dokupiłam jeszcze dwa inne odcienie, bo byłam zachwycona jakością.

Maluję nimi paznokcie na przemian od czasu do czasu i wciąż zachwyca mnie efekt, który jest długotrwały (wytrzymuje ponad tydzień bez poprawiania, mimo tego, że sporo zmywam i sprzątam, chodzę na basen, nic się z nim nie dzieje)

Na plus jeszcze głębia koloru. Lakier nie ściera się, a intensywny kolor utrzymuje się przez cały czas. Wystarczą 2 warstwy lakieru, by kolor był widoczny w pełni. Ma dobrą i trwałą konsystencję, mimo kilku lat wciąż nadaje się do użycia. Najważniejsze, że wysycha bardzo szybko, więc nie tracę czasu na czekanie aż wyschnie; Cena jest bardzo przystępna, a produkt znajdziemy w znanych drogeriach. Zachęcam!

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Manicure - mat i błysk

hmm.. zaskakujący :P

Znalazłam kilka dni temu ten lakier (nr 14) w czeluściach mojej szuflady, szczerze mówiąc nie mam pojęcia skąd się tam wziął, ani kiedy go kupiłam.. niewiele myśląc pomalowałam paznokcie.. Zdziwiłam się jak po pomalowaniu zobaczyłam, ze data ważności upłynęła pół roku temu... :D

PLUSY:

- konsystencja idealna nawet po upływie tetminu ważności!
- dobrze się trzyma (trzeci dzień bez top coatu, a wygląda nadal dobrze)
- naprawdę szybko wysycha
- 2 warstwy wystarczają do pokrycia
- przystępna cena

MINUSY:

- robi minimalne smugi, ale być może to wina tego, że jest przedatowany :P

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam 1 standardowe

niesamowite

lakier mam od około 3 lat. i o dziwo - po 3 latach nadal jest perfekcyjny! gęstośc idealna, wgl nie zaschnięty. Nie spodziewałam sie tego a jestem mile zaskoczona. Jeden ze zdecydowanie najlepszych jakie miałam!

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Myślę, że pokuszę się na kolejny zakup tego produktu, tylko teraz wypróbuję inny kolorek :)

1. Lakier bardzo ładnie się rozprowadza.
2. Dobra konsystencja utrzymuje się bardzo długo , nie trzeba trzymać w lodówce i gęstość jest idealna .
3. Faktycznie szybko schnie.

Używam tego produktu od: roku (?)
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

niezniszczalny

Moi drodzy, lakier kupiłam 3 może 4 lata tem i ręki nie dam sobie obciąć ale wydaje mi się że jest to kolor ze zdjęcia zgłoszeniowego (czerwony ze złotym połyskiem).

Ogromnym największym plusem tego lakieru jest to że po 4 latach jego konsystencja jest idealna. Znalazłam przypadkiem i miałam wyrzucić ale... odkręciłam a lakier jak nowy. Trwałość na paznokciu całkiem niezła pędzelek przyzwoity dobrze rozprowadza produkt.

Używam tego produktu od: od 3 albo 4 lat
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Bardzo dobry !

Oceniam kolor czerwony. Lakier ma świetny pędzelek, pozwala na precyzyjne nałożenie koloru. Szybko schnie, dobrze się trzyma, odporny na ścieranie i odpryskiwanie. Odcień czerwieni bardzo żywy, malinowy. Same plusy. I do tego cena - 10 zł. Nareszcie polskie lakiery przewyższają jakościa wiele tych z z tzw. "górnej półki". Opakowanie - takie normalne, ale bez kiczu ! Na pweno jeszce go kupię.

Hm... taki se..

Cóż by tu napisać... Zgadzam się, że lakier szybko schnie i długo utrzymuje się na paznokciach, pod tym względem jest super! Ale jestem posiadaczką koloru 105, czyli taki jasny pastelowy róż.. no i muszę przyznać, że aby kolor wyglądał w miarę porządnie trzeba nałozyć 4 wartswy lakieru ;] co niestety jest lekko drażniące.. Kolor jest naprawdę śliczny, od razu mnie urzekł, ale nie wiedziałam że aż taki problemy będą z tym lakierem. Może skusiłabym się na jakieś inne kolory aby wypróbować, a ten który mam zdecydowanie jest \'męczący\' i kiepsko kryje paznokcie .

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Mega trwały!

Jest to najlepiej utrzymujący się na paznokciach lakier (i to bez bazy! czasem właśnie jego stosuję jako bazę : P ) jaki kiedykolwiek miałam, szybko schnie, nie gęstnieje, wygodnie się go nakłada, wytrzymuje mycie głowy, naczyń oraz różne uderzenia i odgięcia paznokcia.
Szkoda tylko, że kolory to głównie wariacje na temat różu i czerwieni...

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetny

Dostałam ten lakier w prezencie ponad rok temu a jego konsystencja jest ciągle ta sama !
Lakier jest naprawdę dobry:
Dobrze się rozprowadza nie zostawiając smug, ma żywe kolory które delikatnie się połyskują. Dwie warstwy zapewniają wystarczająco dobre krycie.
Lakier ten schnie błyskawicznie, pozostaje na paznokciu bez odpryskiwania do ok. 3 dni.
Jestem z niego bardzo zadowolona i na pewno kupie go nie raz;-)

Świetne lakiery

Bardzo dobry lakier szybko schnie i ładnie kryje płytkę paznokciową. Naprawde dobry polski produkt polecam gorąco osobą którym zależy na szybkim i ładnym efekcie paznockiowym:). Produkt posiada rozległa gamę kolorystyczną kolory eleganckie i klasyczne przede wszystkim schną z prędkością światła co dla mnie bardzo ważne przy wyborze lakierów gdyż maluję paznokcie zawsze przed snem i zależy mi by nie umazać nim np. pościeli:)

Używam tego produktu od: od dawna juz nawet nie pamietam dokladnie ale ponad rok napewno
Ilość zużytych opakowań: posiadam 4 odcienie i jak dotad zuzylam jedno cale