Bi-es, Moi White EDP

Bi-es, Moi White EDP

Zapach subtelny i nowoczesny. Tworzy niepowtarzalną i zmysłową aurę wokół kobiety która go nosi.

Nuty zapachowe: białe piwonie, białe piżmo, wanilia.

Cena: ok. 15zł / 10ml

Śliczna

Ta woda zamknięta jest w skromnym, niepozornym, okrągłym flakoniku ale kryje w sobie na prawdę niezwykły zapach. Jest bezbarwna. W swoim składzie posiada praktycznie wszystkie składniki zapachowe, które lubię w wodach perfumowanych. Zaraz po aplikacji czuć troszkę spirytus,który jednak błyskawicznie się ulatania, wydobywając naprawdę świeży, delikatny, romantyczny zapach. Jest to zapach lekki, nie jest mdły ani słodki. Podobnie jak poprzednik, na skórze i ubraniach utrzymuje się baardzo długo, z czasem nabierając jeszcze delikatniejszego i przyjemnego wyrazu. Moim zdaniem jest to zapach, który spodoba się paniom w każdym wieku, a zwłaszcza tym, które lubią delikatne i świeże aromaty. Idealna zarówno na dzień, jak i na wieczór. I znów w naprawdę niewielkich pieniążkach możemy nabyć wodę o bardzo dobrej jakości i trwałości.

Ilość zużytych opakowań: prawie całe

piękne

Dawno, dawno temu gdy miałam skromny budżet, wody perfumowane marki Bi-es towarzyszyły mi na co dzień. Były ogólnodostępne, za niską cenę, były i są bo cena 24 jest ceną przeciętną. Jak wiadomo perfumy to rzecz gustu. Wg mnie Moi pachnie bardzo ładnie. Zapakowana jest w ładny, bezbarwny flakonik. Zapach na skórze utrzymywał się przez 3-4 godziny, na ubraniach trochę dłużej. Perfumy idealnie komponują się z porą jesienną i zimową, w cieplejsze dni mogą dusić. Tak naprawdę to nie wiem co Wam napisać, musicie sami pójść do sklepu, powąchać i ocenić, czy się podobają, czy też nie. Mi się podobają i to bardzo, przypominają mi stare, dobre czasy...:D

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Przyjemne perfumy

Nie wiem, czy recenzuję te same perfumy (sądząc po negatywnych opiniach...), ale mnie się naprawdę ten zapach bardzo podoba. Od lat od czasu do czasu lubię do niego wracać. Jak na Bi-es jest nawet trwały. Przede wszystkim ma naprawdę ładną, kwiatowo-waniliowo-kremową nutę zapachową, która nie drażni, jest delikatna i przyjemna. Podoba się osobom w moim otoczeniu - w pracy zrobił furorę. Do tego ładny, porządny flakon.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

takie nic

Skusiłam się kiedyś, kiedyś na tą perfumke ze względu na cenę, przyjemne pierwsze "wąchnięcie" oraz objętość ( 15 ml).
Niestety, ale pierwsze wrażenie było dla mnie mylące, ponieważ podczas użytkowania zapach mnie już tak nie oczarował. Był po prostu nijaki. Może na początku, po psiknięciu na skórę wyczuwałam tak świeże nuty, ale dość szybko wyparowywały i zostawało takie nic.
Wielkim plusem jest natomiast trwałość , praktycznie przez cały dzień. Poza tym nie był jakiś taki drażliwy, ani nie nachalny, więc nie można o nim powiedzieć, że był śmierdzielem. Po prostu nie moja bajka.

Używam tego produktu od: ok. roku

Ładny

A mi sie zapach podoba. Byłam mile zaskoczona ceną a dodatkowo trwałością. Czasem jest tak, że wyjmę ciuszek z szafy a on nadal pachnie tymi perfumami. Zapach nie wiem do czego jest podobny, ale podoba mi się delikatny i kobiecy:) Jedyny minus to to, że na samym początku fakt można się udusić nim bo jest baaaardzo intensywny i czuć spirytus:) Ale to szybko ulatuje i później zostaje ładny zapach:)

Używam tego produktu od: obecnie
Ilość zużytych opakowań: 1 i używam jej nadal

wspomnienie

perfumy kupione kiedyś przypadkowo na pewno za mniej niż 15 zł
a zapach tak mi się spodobał, że latami szukałam tych nut w innych zapachach - znalazłam w Lamis La chutte Woman i Issey Miyake L Eau D Issey

zapach białych kwiatów z nutami olejków - nie umiem tego określić inaczej
dla mnie pachniały olejkiem jaśminowym czy z białej róży, rzeczywiście też piwoniami,gdzieś głębiej kryje się słodycz, być moze piżmowa jak pisze recenzentka poniżej
bardzo otulające, bardzo nienarzucające sie i trwałe
czułam je na sobie cały dzień, często nawet po myciu, na ubraniach zaś kilka dni
zapach nie płaski, rozwijający się o towarzyszący nam długo, za tą cene rewelacja
buteleczka też ładna, może wygląda tandetnie ale była dobrze wykonana

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno 15ml

Zapach dobry na śnieżne,mroźne, zimowe dni

Dominującą nutą w tych perfumach jest(wg. mnie) piżmo wymieszane z nutami białych kwiatów. Wyczuwam też nawiązanie do zapachu ciała tuż po przebudzeniu(z tym mi się kojarzy ta woń). Zapach jest wyrazisty, z taką przytłumioną słodyczą. Moim zdaniem podkreśla kobiecość. Polecam do używania w zimie- na cieplejsze pory roku się nie nadaje, z powodu swej\"ciężkości\"(może nawet trochę\"duchoty\"), gdyż przywodzi na myśl wtulenie się w obszerny, szeroki, wełniany golf, jasne, mięciutkie futerko, bądź inną przytulną oraz ciepłą rzecz. Podoba mi się też buteleczka- elegancka, przywodzi na myśl trochę kobiece kształty. Samo opakowanie- pasuje do zawartości buteleczki.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: dwa

Trauma

Kupiłam te perfumy z ciekawości. Gdzieś przeczytałam, że ktoś wyczuł w nich kawę i musiałam przekonać się o tym na własnej skórze. Oczywiście mój niedoświadczony nos kawy tutaj nie odnalazł, ale pierwsze testy były przynajmniej nijakie. Moja mama stwierdziła, że toto pachnie jak salon fryzjerski (?).

Buteleczka - niemal cała powędrowała jednak do mojej babci... Ostateczny test wywołał u mnie bardzo nieprzyjemne objawy, z mdłościami i uczuciem ogólnego osłabienia włącznie :) (a dodać muszę, że jestem naprawdę bardzo tolerancyjna w kwestii różnych zapachów).

Mam nadzieję, że nie dane mi będzie zetknąć się ponownie z owym smrodkiem.

Ilość zużytych opakowań: parę "psików" z butelki 100 ml

konwaliowe mydło szare

Buteleczka nawet ładna, sama zapach kojarzy mi się z pachnącym papierem toaletowym lub pachnacym szarym mydłem. Dużo za dużo spirytusu, świdrujący, trochę duszny.

Używam tego produktu od: próba
Ilość zużytych opakowań: próba

chyba już się przeżył

Kupiłam na początku listopada buteleczkę tej wody. Chyba z sentymentu bo były to moje PIERWSZE perfumy -zakupione dla mnie przez mamę w wieku lat13-14? Bardzo je lubiłam

Ale teraz ten zapach wydaje mi się okropny... Może trochę lepszy od horroru. Na początku szczególnie. Nie mogę znieść tej 1 nuty aż mdli..potem już trochę lepiej i jakoś da się wytrzymać . W rezultacie- użyłam kilkanaście razy .Może przez tydzień i teraz stoi.

jak ktoś lubi mdławe-pudrowe absolutnie nie słodkie zapachy to będzie zadowolony. Mi jakoś ostatnio nie podchodzi.

Używam tego produktu od:kilkanaście lat temu + listopad2007
Ilość zużytych opakowań:kiedyś 3 opakowania , obecnie kilak psiknięć.

całkiem całkiem....

Kupiłam perfumy przypadkowo (brak gotówki :), brak perfum), w kiosku. Mój wzrok przyciągnęła ładna mała buteleczka w kształcie ust.
Zaskoczył mnie zapach, który okazał się całkiem przyjemny, nie aż tak ciężki, nie za słodki, na co wskazuje obecność piżma, wanilia (osobiście nie lubię wanilii).
Wzbudził również przyjemne odczucia w otoczeniu, co uważam za najlepszą recenzję i powód by je stosować.
Nie są to perfumy nie wiadomo jakiej klasy.... ale naprawdę je lubię.
Z tymi specjalnymi okazjami, to może przesada.

Cena bardzo fajna - do 5 zł.
Jak to mi (patrz inne recencje :) ), udało mi się je kupić za 3,50 zł :)

Używam tego produktu od:4 miesięcy