Nivea Hair Care, Beauty care, Szampon do włosów suchych i matowych ' Elastyczność i blask'

Szampon Elastyczność i Blask to idealne połączenie naturalnych ekstraktów z odkryciami nowoczesnej technologii. Wzbogacony cennymi proteinami ryżu i ekstraktem z kwiatu lotosu intensywnie odżywia włosy bez ich obciążania.
Chroni włosy przed wpływem czynników zewnętrznych
Intensywnie pielęgnuje i sprawia, że stają się bardziej elastyczne.
Zapewnia włosom uczucie ożywienia i kuszący połysk

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Oryzanol, Hydrolyzed Rice Protein, Nelumbium Speciosum, Polyquaternium-10, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, PEG-90 M, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Silica, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Parfum (20.03.2007.)

Fatalny i tyle.

Jeden z najgorszych szamponów jakie miałam okazję używać:

- przesusza włosy
- niszczy końcówki
- powoduje puszenie
- plącze włosy
- myje niedokładnie

Plusem może być zapach, opakowanie i wydajność, ale to nie są powody, dla których warto nim męczyć siebie i swoje włosy.

Używałam go samodzielnie, jak i również razem z maską i odżywką z tej serii. Odżywki nieco ratowały sytuację, ale mimo wszystko uważam, że nie warto. Są lepsze szampony.

Używam tego produktu od: kiedyś przez chyba nieco ponad miesiąc, regularnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe 250 ml

Nie dla mnie.

Kupiłam kiedyś inny szampon z Nivea i działał na mnie okropnie, ale stwierdziłam, że może tamten był nieodpowiedni i chciałam spróbować innego, jednak ten jest tak samo okropny. Mimo tego, że bardzo dokładnie spłukuję włosy ten szampon sprawia, że włosy są strasznie ciężkie, niemiłe, wręcz tłuste i jakieś twarde w dotyku. Jedynym plusem jest to, że dobrze się po nim układają, ale co z tego jak po każdym dotknięciu trzeba umyć ręce. Naprawdę jak dla mnie nieprzyjemny.

dobry

Uważam, że jest to jeden z lepszych szamponów jakie miałam. Używałam kilku szamponów nivea, jedne były słabe, inne lepsze, ale ten jest zdecydowanie najlepszy z nich wszystkich. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że kiedy kupiłam szampon i odżywkę z tej samej serii, to one faktycznie współgrały. Włosy po umyciu są miękkie i pachnące. Ładnie lśnią i dobrze się układają. Po odżywce dobrze się rozczesują, a gdy ostatnio używałam tego szamponu, miałam jeszcze długie włosy.
Pamiętam, że kupiłam ten szampon po wypróbowaniu próbki z gazety. Od tamtej pory często do niego wracam. W moim przypadku ten szampon sprawdza się zimą, kiedy noszę czapkę i włosy elektryzują się i są nieświeże.

Używam tego produktu od: kilku lat, odkąd pojawił się na rynku
Ilość zużytych opakowań: nie pamięta, sporo

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

TŁUŚCIOCH

Nie przypominam sobie bym myła włosy czymś gorszym jak ten szampon. Moje włosy były po nim fatalne- po paru godzinach od umycia były już tak tłuste że nadawały sie jedynie do ponownego umycia.
Żadnych efektow regeneracyjnych nie zauwazylam, zauważyłam jedynie na mojej glowie jeden wielki smalec.

Używam tego produktu od:dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Świetny

Kupiłam, użyłam i jestem zadowolona. Zmiękcza włosy, nawilża, sa miekkie w dotyku, ładnie pachną, chociaż zapach szybko się ulatnia. Fajnie się pieni i ogólnie bardzo fany. Sa lepsze i gorsze, ale ten jest jednym z lepszych.

Używam tego produktu od: paru tygodni

Super :)

Szampon w połączeniu z odżywką w moim przypadku daje mięciutkie i idealnie gładkie włosy :) tego szukałam, bardzo lubię ta serię , musze maseczkę dokupic ;D polecam :*

Używam tego produktu od:kilku mies.
Ilość zużytych opakowań:kilka

super

Bardzo dobry szampon. szczególnie dobrze spisuje się wraz z odżywką. włosy sa miękkie delikatne dowtyku ładnie się błsyzczą. fajnie się rozczesują.

Używam tego produktu od: obecnie nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: ok 3

Po prostu dobry

Po prostu dobry. Nie zachwycił mnie niczym szczególnym. Dobrze myje włosy. Są po nim dość miękkie i nawet elastyczne ^^ Blasku szczególnego nie zauważyłam. Nie podrażnia. Włosy może trochę lepiej się rozczesują. Jest godny polecenia, ale nie zachwycający, bo są lepsze.

Używam tego produktu od:nie wiem

dobry, ale bez rewelacji

Prostuję często włosy, więc chciałam żeby odzyskały elastyczność i by byłe miłe w dotyku, a nie wciąż szorstkie... Szampon nie podrażnił skóry głowy, a to już sukces. Specjalnie nie zauważyłam blasku, za to włosy nawet bez użycia odżywki dobrze się rozczesują, są miększe w dotyku. Szampon jest wydajny, może tylko słabiej pieni się niż niektóre konkurencyjne, ale mnie to aż tak nie przeszkadza. Nie powoduje oblepienia i tłuszczenia włosów, nie obciąża ich. Nie powoduje również efektu "puszenia się". Ma przyjemny zapach.Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 ( myję włosy codziennie)

Średniak

Zakupilam go, gdyz bardzo marza mi się włody gładziutkie i milutkie w dotyku. I faktycznie, pod tym wzgledem nie nie zawiódł. Skupie się na jego wadach i zaletach

Zalety:
-tani
-wydajny
-cudowny zapach
-wlosy milutkie w dotyku przez jakis czas po wyschnieciu

Wady:
-nie podoba mi sie butelka
-obciaza strasznie moje wlosy
-bez dobrej odzywki nie daje rady z moimi przetluszczajaco sie zniszczonymi wlosami.

Używam tego produktu od:nie wiem od kiedy
Ilość zużytych opakowań:3, moze 4

Fajny

Lubię ten szampon. Włosy wyglądają po nim ładnie i pięknie się błyszczą. Jeśli masz włosy matowe, bez blasku to jest idealny dla Ciebie! Bardzo lubię jego zapach;-)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo

Lubię

Fajny szampon, moje włosy go lubią;).

Dobrze oczyszcza włosy, są po nim miękkie, błyszczące i dobrze się układają. Nie obciąża i nie powoduje szybszego przetłuszczania, a to dla mnie bardzo ważne w szamponie. Ma bardzo przyjemny zapach, który uwielbiam;). Wydajny i niedrogi.

Jeden z niewielu szamponów, który tak bardzo przypadł mi do gustu. Będę często do niego wracać.

Używam tego produktu od:pół roku