Colgate, Colgate-Palmolive, Colodent `Super biel` (stara wersja)

Colgate, Colgate-Palmolive, Colodent `Super biel` (stara wersja)

Pasta do zębów Colodent dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii delikatnie usuwa z zębów wszelkie osady, nie niszcząc szkliwa
Pozwala odzyskać zębom naturalną biel oraz blask.
Pomaga chronić przed próchnicą.

Skład: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfatem PEG-12, Aroma, Cellulose Gum, Tetrasodium Pyrophosphate, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Methylparaben, Sodium Fluoride, Propylparaben, Limonene, CI 77891. (17.02.2010)

Cena: ok. 3zł / 75ml

przeciętna

Z natury mam białe zęby, więc nie zależy mi tak bardzo na kwestii wybielenia, no i nie łudzę się, że jakaś pasta to potrafi. Super biel jest dość przeciętną pastą. Ma łagodny posmak mięty co lubię, ale niestety nie odświeża na długo, pieni się mniej od innych Colodentów, a przynajmniej ja mam takie wrażenie. Oprócz mycia nic innego nie robi. Zwyczajna pasta za niską cenę.

Używam tego produktu od: miałam 3 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

2 faworyt w wybielaniu

Używałam już kilka-kilkanaście rodzajów past wybielających i jestem zdanie, że ta klasyfikuje się zaraz po Colgate Max White, czyli po paście, która zdobyła moje serce i pieniądze, tym, że działa.

Z tym, że może mam jakąś nową wersję, ponieważ jest odkręcana i napisane jest, że zawiera krzemionkę, która pomaga usuwać pzebarwienia przywracając naturalną biel i blask zębów. Zawiera także fluor oraz intensywny smak mięty.

Gdy pasta pojawiła się u mnie w domu, podeszłam do niej sceptycznie. Wygląda bowiem bardzo tanio, że tak to nazwę, więc nie sądziłam, żeby miała pojęcie o wybielaniu.

Na szczęście się myliłam i używam jej z chęcia, gdyż dba o to, żeby moje zęby były bardziej białe, przeciwdziała osadom z herbaty, którą piję na codzień i moje zęby wyglądają po prostu ładniej. Smak mięty mnie satysfakcjonuje, bo nie jest bardzo ostry, tylko akurat i rzeczywiście odczuwam go przez długi czas.

Pasta nie zawiera żadnych drobinek, ale mimo to bardzo dobrze się nia myje zęby oraz również się mocno pieni.

Ja mam ją w formie 100 ml i starcza na około miesiąc. Poza tym jest tania... czego chcieć więcej? :D

Malutki minusik za ten ubogi image i odkręcany korek, które zajmuje cenne sekundy w porannym zabieganiu.

Używam tego produktu od: Miesiąc

Bardzo trudno jest mi orzec...

czy to ptak czy nosorożec...
A tak naprawdę trudno jest mi powiedzieć dlaczego ja jej jeszcze używam. Chyba tylko dlatego, że muszę-moja mama czasem kupuje tą pastę dla całej rodziny, a ja nie mam kasy kupować osobnej. Jako jedyna pasta z Colodent ma tubkę zamykaną a nie odkręcaną co jest dużo wygodniejsze-nakrętka się nie gubi. U mnie w pastach zakręcanych nakrętki gubią się po kilku dniach. A potem patrzymy pod szafkę w łazience i proszę-jest ich cała kolekcja, do wyboru, do koloru:D Przypomina mi się film ,,Charlie i fabryka czekolady" gdzie tytułowy bohater zbierał nakrętki od past do zębów i budował z nich domek. U mnie pozyskałby materiał na cały plan Warszawy;)
Pasta jest biała, gęsta i ma mocny, miętowy zapach. Smak też. Czasem jest on tak ostry, że szczypie po moich wrażliwych dziąsłach. Myje dobrze, jak to pasta. Jednak czy wybiela? O ile nie potrzebuję wybielenia, o tyle nie zauważam żadnych zmian koloru. Działa jak zwykła pasta-czyści i daje wrażenie jaśniejszych zębów. Nie lubię tej pasty, ponieważ bardzo szybko powoduje u mnie nadwrażliwość-tydzień i muszę pastę odstawić. Ale założę się, że użyję jej nie raz-bo mama ją kupi...

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ze 3-4 tubki

depilacja jak się przygotować

Ulubiona od lat

Kupuję ją od lat. Jest cudownie tania a zawartość taka sama jak w podobnych ale droższych produktach. Warto zwrócić uwagę, że wytwórcą jest Colgate, a cena w stosunku do "markowego" Colgate jest znacznie niższa. Warto wybierać tańsze "odpowiedniki":) Ma przyjemny smak, nie drażni, nie piecze, ładnie myje i odświeża. Nie do końca uważam aby była to typowo wybielająca pasta. Może troszkę wybiela, ale na pewno nie zauważalnie. Dlatego odejmuję pół gwiazki. Poza tym to bardzo dobra pasta- a w stosunku do ceny, produkt nie do przebicia!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo, kilknaście na pewno

Fajna, zwykła, łagodna pasta

Po testowaniu różnego rodzaju specyfików mających na celu wywołanie śnieznej bieli na moich zębach, po wszelkich podrażnieniach z tym związanych, bardzo chętnie i praktycznie zawsze wracam do tej pasty. Jest to bardzo tania pasta (poniżej 3zł). Plusy: łagodna, ma dobry smak, odpowiednia konsystencja, daje uczucie czystości (w końcu po to się jej używa) , ponadto jest biała (nie lubię past biało-czerwonych i biało-niebiesko-czerwonych).

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Niezliczona ilość

Skuteczna i tania gwiazda wsród past

Colodent nie musi się reklamować, jak to robią producenci Colgate i Blend-a-Med. Dzięki temu jako konsumenci nie płacimyw paście gigantycznych kosztów kampanii reklamowych i w kieszeni zostaje sporo grosza.

Pasta Colodent broni się sama. Niska ceną i wysoką skutecznością. Nie ma mocnego smaku w związku z czym nie kaleczy nam ostrością jamy ustnej. Nie pieni się za mocno, co jest zaletą, bo skupiamy się na szczotkowaniu a nie na biciu piany.

Ma zawartość fluoru korzystniejszą niż konkurencja.

Kupuję od lat. Oszczędziłam dzięki niej mnóstwo forsy.

Używam tego produktu od: ok. 6 lat
Ilość zużytych opakowań: pewnie ok. 10

w zasadzie ulubiona

Moja jedyna pasta do której wracam regularnie gdy w portfelu pustki. Robi co ma robić- myje ząbki, nadaje świeżość.Nawet przy regularnym stosowaniu lekko je wybiela., co przy produkcie za 3 zł nie jest oczywiste. Nie jest ostra w smaku, starcza na długo. Nic dodać nic ująć. Minusów w niej nie widzę. Na 100% kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: z 10

Sprawdza się

Lubię tę pastę. Jest wydajna, dobrze się pieni, odświeża na długo i wybiela zęby. Jest jedną z moich ulubionych jak na razie. Plusem jest również cena.

Używam tego produktu od: rok

Nie mój typ

+całkiem dobrze odświeża oddech

-kiepsko się pieni przez co jest mało wydajna

-nie zauważyłam by wybielała chociaż odrobinę

-kiepsko oczyszcza, po 3min. szorowania ja nadal mam wrażenie niedoczyszczonych zębów

+nie szczypie w dziąsła i w język
+niska cena
+ dostępność

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 5-6 tubek

SZOK- NA TAK ~!!!~

pastę widywałam wiele razy :) ale jakoś nigdy po nią nie śięgałam, pierwszy raz użyłam jej u koleżanki ( nocka z lodami) jak podała mi cenę to aż mi szczena opadła... mówie ok ona myją tą pastą kupe lat to i ja sprawdzę;)
+cena
+myje
+odświeża
+ nie zrobiła mi krzywdy
+nie denerwuje mnie jee smak :)

Używam tego produktu od: nie wiem .:(

jest naprawdę dobra to jest mój numer 1

oczyszcza zęby,odświeża oddech,ma przyjemny smak i zapach no naprawdę dobra a poza tym niska cena no jestem bardzo zadowolona kupiłam ją w rossmanie a raczej moja mama aha i jeszcze jak na długo starcza jestem zachwycona

Używam tego produktu od: \'2 misiące
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Całkiem niezła :)

Pasta na schwał :D
+odświeża oddech
+cena
+nie niszczy szkliwa
+mam wrażenie że wybieliła mi zęby, może nie aż tak bardzo jak chciała, ale jednak zmiana jest :>
+ starcza na naprawdę długi czas

Ilość zużytych opakowań: 2 całe tubki