Avon Naturals, Sugar & Walnut, Renewing Body Lotion (Energizujący balsam do ciała `Cukier i orzech włoski`)

Balsam zawiera kompleks Bioseed, czyli wyciągi
z ziaren roślin o wyjątkowym działaniu
odżywczym, kojącym i ochronnym.

Skład: AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETEARYL ALCOHOL, PETROLATUM, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL, ISOPROPYL PALMITATE, PARFUM, ORYZA SATIVA STARCH, GLYCERYL STEARATE, TRIETHANOLAMINE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL , SODIUM CETEARYL SULFATE, CARBOMER, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, DIMETHICONE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, SACCHARUM OFFICINARUM (SUGAR CANE) EXTRACT, TOCOPHEROL, ALCOHOL DENAT., JUGLANS REGIA (WALNUT) SEED EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS SEED EXTRACT, MELIA AZADIRACHTA SEED EXTRACT, VITIS VINIFERA SEED EXTRACT, CI 19140, CI 17200, CI 42090, CI 60730, BENZYL ALCOHOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, LIMONENE <1005366-004>

Cena: 16,90zł / 200ml

nie

Podobnie jak Truskawka i Guawa nic nie robi.
Posiada jedynie piękny zapach.
Ciężko się wciera, ma za rzadką konsystencję.
Cena również nie zachęca.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: już nie używam

zapach, ale nic poza tym...

Zakochałam się w tym zapachu, jest wprost genialny!
Ale od balsamów wymagam również odżywienia skóry- pod tym względem zawiodłam się na tym produkcie. Nawilżenie jest znikome, prawie go nie czuć- dlatego daję ***.

Używam tego produktu od: ok.roku, teraz tylko sporadycznie.

Lubie za zapach

Nie oszukuje sama siebie i wiem, ze ten produkt z nawilzaniem ma niewiele wspolnego, ale lubie go za zapach mleczno-orzechowy, pozwala mi sie zrelaksowac i odprezyc. Dosc dobrze sie wchlania. Niestety nie ma go juz w ofercie.

Używam tego produktu od: grudzien 2007

depilacja opóźnianie porostu włosów

Tylko zapach...

Mam przesuszoną skórę na łydkach, nie wiem dlaczego odnoszę wrażenie, iż ten balsam wysuszył je jeszcze bardziej... Co z tego, że po dwóch minutach po nałożeniu jest ona gładka, skoro następnego dnia rtano mam na łydkach pustynię? ;/ Polecam jedynie za zapach.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy?

Przeciętniak

Nie był to trafiony zakup - balsam przeciętny w działaniu, w miarę szybko się wchłania, nawilża na krótko. Zapach przyjemny, słodki jak ulepek, więc raczej nie stosowałabym go w letnie upały. Do tego utrzymuje się przez długi czas. Ale jak ktoś ma ochotę położyć się spać pachnąc jak ciasteczko - to czemu nie ;)

Używam tego produktu od: 1mc

pyszny zapach i nie tylko!

polecam ten balsamik bo pozatym ze ma cudowny zapach a uzywając go mam wrazenie jak bym jadla jakies slodkie ciastka orzechowo-czekoladowe mmm, dobrze nawilża i szybko sie wchlania, a używając go przed snem skóra pachnie nawet rano po przebudzeniu! jak dla mnie super szczególnie zimą na dodatkowe poprawienie humorku:)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

pychota!!!

Cudowna seria!!!!

Powala rewelacyjnym zapachem, &quot;ciachowaty&quot; taki ;)

Działanie ok,bez oszałamiającego odżywiania czy nawilżenia,ale nei przesuszył ani nie podrażnił mi skóry.

Zupełnie nie rozumiem decyzji o wycofaniu tej serii,jeśli kiedykolwiek wróci to napewno bedę ponownie kupować!!!!

Używam tego produktu od:ponad roku

dla mnie super

Bardzo jestem z niego zadowolona. Ma bardzo przyjemny zapach ktory dosc dlugo sie utrzymuje i dobrze nawilza, ale musze podkreslic ze mam normalna skure, wiec nie wiem jak by sie sprawdzil u posiadaczek suchej.

Używam tego produktu od: 3 mies

słodki killer

Ale czasami właśnie takiego killera potrzebuję.

Balsamu używałam jesienią i zimą, kiedy spadek temperatury powoduje u mnie niekontrolowany pociąg do wszystkiego co umiarkowanie ulepiaste, słodkie i milutkie... Trzeba jakoś walczyć z zimową deprechą.

Mam suchą skórę, i trochę tym balsamem ryzykowałam - inne, np. limonka z werbeną, były dla mnie trochę za słabe; ale ten sprawdził się idealnie. Szybko się wchłaniał, pozostawiał skórę miękką, gładką i zabójczo pachnącą. Nie kleił się do skóry, nie brudził ubrań (niektóre balsamy pozostawiają na czarnych materiałach białe ślady, jak dezodorant).

Butelka mała i poręczna, choć plastik ciut za twardy.
Wydajności się nie czepiam, ten balsam kosztował grosze.

Szkoda, że go te sieroty wycofały...

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

trójka

Skusiłam się zapachem !! polecam na zimowe dni ma bardzo intensywny słodki zapach.Jakośc nawilżenia słaba.Cena balsamu -niedrogi;raczej polecam jako wabik na zapach niz na nawilżenie

Używam tego produktu od:miesiąca

tylko zapach

Kupiłam ten balsam głównie ze względu na zapach i na nim się nie zawiodłam, ale że to balsam do ciała? Kompletnie nic nie nawilża, w ogóle. Nie zaszkodził mi ani też nic nie pomógł, ale balsamy są właśnie po to żeby pielęgnować i nawilżać, a tu tylko zapach do ciała... Oczywiście wszystkim się podobał i zwracali na niego uwagę, ale poza tym żadnych wartości w sobie nie ma...

Używam tego produktu od: używałam rok temu

Do kitu!

Właśnie po kolejnym prysznicu powiedziałam dość! Siadam i go ocenię bo mnie wkurzył...jak zawsze.
Kompletnie nie nawilża!
Jutro rano znowu się obudzę z łuską na nogach. Minęło pięć minut i już mnie skóra piecze bo potrzebuje kremu.
Nie mam tragicznie suchej skóry. Większość balsamów mi pasuje, więc wymagań nie mam wygórowanych, no ale takie nic w butelce to lekka przesada.
Podsumowując:
minus za brak nawilżenia
minus za KOMPLETNY BRAK nawilżenia
i żeby nie było nudno...
zapach to kwestia gustu, jest nawet ładny i dla niego go kupiłam, ale na skórze zmienia się i jest nieznośny. Co jest nieważne zresztą bo za chwilę znika...więc efekt jest taki jak po prysznicu bez balsamu...zero zapachu, zero nawilżenia.

Niewygodna butelka, ale to już zarzut do całej serii

Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze