French Manicure, lakier do paznokci

French Manicure, lakier do paznokci

Lakiery do malowania frencha w 3 kolekcjach:

PASTEL - 3 klasyczne, naturalne odcienie w tonacji pastelowej: Cream, Beige, Rose.

BRILLIANT - zestaw 3 pastelowych odcieni z błyszczącymi diamencikami: Passion, Ilusion, Emotion.

WEDDING PARTY - 3 delikatnie kryjące lakiery o niezwykłym połysku. Kolekcja szczególnie polecana dla Panny Młodej: Marry me!, Just married i Honeymoon.

Cena: 6zł/ 12ml

nie wiem

Nie jestem pewna czy to ten,ale ja mam eveline lakier french z witaminami kolorek.
Po jednej warstwie lakier jest prawie niewidoczny,ale paznokcie wygladają bardzo zdrowo.Druga warstwa- widoczny kollorek, niestety sa smugi. Po używaniu tego lakieru osłabyłam paznokcie, po mimo jego witaminowego kompleksu:(

Używam tego produktu od: 2mies
Ilość zużytych opakowań: jeden

smuuuugi, oj

Bardzo lubię lakiery Eweline bo i tanie i fajne kolory i trwałość jako taka. Niestety ten lakier mimo wielce zachęcającego mleczno-różowego odcienia rozczarował mnie bardzo. Jest rzadki, prawie wodnisty, leje się z pędzelka. Przy wielkim wysiłku udaje się go nałożyć bez smug do czego ma koszmarne tendencje. Wygląda przyzwoicie dopiero przy minimum 2 warstwach a i to pod warunkiem, że nie zadrży nam ręka i nie porobią się smugi. Grubsza warstwa też nie ratuje sytuacji, bo kolor zaczyna wyglądać tandetnie, a i schnie to to długo. Nawet jak wielkim wysiłkiem uda się z tego cokolwiek zrobić - przecież jest do frenchu więc jeszcze jest kwestia końcówek - to na drugi dzień mimo utrwardzacza powłoka odpowietrza się tworząc nieładne plamy co jest dla mnie dyskwalifikujące. Pieniążki niewielkie ale szkoda czasu i paznokci na taki french. Nie mam czasu na malowanie paznokcie codziennie. Dyskwalifikacja.

Używam tego produktu od: miesiąc, dwa
Ilość zużytych opakowań: 1 i wystarczy

TAAAAK

jeśli do French-a to tylko ten! Najpiękniejsze kolory, nadające śliczny połysk. W miarę szybko schnie, ale rewelacji nie ma. Trwałość 3 dni. Niestety u mnie trudno go zdobyć więc musiałam kupić coś innego..

Ilość zużytych opakowań: ok 5

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

spoko

Ostatnio kolezanka mi robila francuski manicure, wyszedl rewelacyjnie. Uzywala bialego lakieru.
Trzyma sie juz kilka dni,nie zolknie, dosc szybko schnie polecam.

Używam tego produktu od:2 tyg

ładne naturalne zadbane pazurk

Mam odcien z serii brillant-emotion. Kolor po dwoch warstwach wychodzi jak z opakowania,czyli nie jest przezroczysty czego sie obawialam.Ma dobry aplikator,pedzelek.Szybko sie nim pociaga pazurki doslownie chwila.Dobrze zasycha fajnie blyszcza. Z utrzymywaniem sie hmm tak sobie,przy wykonywaniu prac domowych itp 3 dni i po lakierze,ale ogolnie polecam w tej cenie dobry jest.Przy zdrowych paznokciach bez odbarwien ok-przy paznokciach problemowych nie pokryje kolor
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:jakis czas

Ilość zużytych opakowań:1 to samo

taki sobie pół na pół

Kupiłam go jakieś 2 lata temu i początkowo jak dla mnie był idealny nie sprawiał żadnych problemów ale w miarę używania zauważam coraz więcej wad tego lakieru. Po pierwsze robi się coraz bardziej gęsty i coraz ciężej go rozprowadzić niby normalna cecha starzenia się lakierów ale jednak znam inne tego typu produkty które takiej "cechy" nie posiadają. Dwa jak się go nałoży dosyć długo schnie praktycznie po kilku godzinach podwójna wartwa jeszcze ma zdolności do odbijania wzrorków czego ja nienawidzę :/ po trzecie strasznie pęka jego powłoka na paznokciu robi się coś jak popękana skorupka jajka ale bardziej w paski mi się to strasznie nie podoba :/ no i po czwarte mam wrażenie że zapycha on paznokcie jakoś zwykle mnie w nim "swędzi" płytka tak jakby nie mogły oddychać dopiero po jakimś czasie jak sie one przyzwyczają to wrażenie znika ale przy innych lakierach nie mam tego odczucia... No a jeśli idzie o plus to napewno kolor taki naprawdę frenchowski :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Lux

Kupowałam w zestawie 3 lakierów-były wraz z utwardzaczem. Zestaw jest naprawdę bardzo dobry, dobrze się maluje, bez smug, szybko zasycha i utrzymuje się tydzień :D Polecam :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Super :D

uważam, że to świetny lakier! w tak przystępnej cenie nie było chyba jeszcze drugiego takiego. obecnie posiadam jeden z odcieni pastelowych (nr 252) i jestem bardzo, bardzo zadowolona ;). naprawdę polecam, świetna konsystencja (jak dla mnie w sam raz!), kolorki też super i długo się trzyma! no i ta cena! odlot!

Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno

Super :)

Tani kosmetyk, i naprawdę dobry :) piękny pastelowy kolor, który idealnie i bez smug pokrywa paznokcie :D do tego jest trwały, no po prostu ideał :) długo nie odpryskuje i się nie łuszczy :D

Używam tego produktu od:listopada 08

Idealny!

Mam kolor Cream z odcieni PASTEL. Jest bez żadnych drobinek i dodatkowych ulepszaczy. Po pierwsze i najważniejsze- ŻADNYCH SMUG! co dla mnie jest przeogromnie ważne bo jestem beztalenciem w malowaniu paznokci. Druga sprawa, przepiękny kolor. Wyrównuje kolor płytki przy pierwszym pokryciu a przy drugim jest beżowo-mleczny - dla mnie cudowny. Szybko schnie. Wytrzymuje dość długo bez odpryskiwania. Jedynym ale malutkim minusikiem jest dla mnie pędzelek, jest z plastiku i włoski się tak wyciągają na poczatku - ale to jest do opanowania;)
ogólnie POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno

transparentny

lakier długo wytrzymuje na paznokciach. mA PIĘKNY, BŁYSZCZĄCY TRANSPARENTNY KOLOR.Równomiernie pokrywa paznokcie, bez smug.jest to lakier dla wszystkih, którzy chcą delikatnie podkreślić kolor paznokci. idealny na codzień, pasuje do każdego stroju.Pięknie błyszczy.Jak dla mnie trochę za drogi.

Używam tego produktu od:miesiąc

dobry, ale nie najlepszy

ladne kolory. nie odpryskuja szybko. dosc dlugo sie trzyma na paznokciach - 3 - 4 dni spokojnie wytrzyma. ja pod kazdy lakier i tak stosuje odzywke , a na lakier emalie dajaca polysk, moze bez tych rzeczy podkladowych i nawierzchniowych dluzej by trzymal...pokrywa paznokiec juz jedna warstwa, ale trzeba dosc dokladnie i precyzyjnie sie nim obchodzic, bo nieuwazne i szybkie malowanie prowadzi do powstania smug, dlatego dalam 3 gwiazdki. ogolnie ok.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2