Quel Amour!

Quel Amour!

'Quel Amour' jest jak rozgrzane słońcem pole kwitnących peonii i róż poruszane delikatną bryzą. Kwiatowy, bardzo elegancki. Wiosenny bukiet białych kwiatów dla kobiety tajemniczej, rozmarzonej, tęskniącej za miłością. Flakon jak inne siostry zapachów Annick. Woda trudna do zdobycia, dla koneserów. Dostępna w wersji EDP i EDT.

Nuty zapachowe: peonie, dzikie róze, geranium rosa, czerwone porzeczki, granaty, wiśnie, brzoskwinie winne.

Cena: EDT 270zł / 50ml; EDP 360zł / 50ml

czuje roooose

slodki, rozany zapach, raczej nie mlodziezowy :)
dla kobiet tak powyzej 25 lat ;)
przyjemny, nie nachalny, trwalosc super, ale mozna kupic takie same o wiele taniej w YVES ROCHER-ROSE ABSOLUE

Używam tego produktu od: dzis
Ilość zużytych opakowań: raz

Kwaśny

Piękna historia, zachęcające nuty, ale na skórze nic ciekawego - kwaskowato-mydlano-piwoniowy, z lekką goryczką :kwasny: Gdzie te róże, pytam? W dodatku ulatnia się po trzech godzinach...
Buteleczka ładna

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:próbka

bułgarski, różany olejek

No i rozczarowanie. Myslałam, że to słoneczny, ciepły, radosny zapach. A to są perfumy(??)w postaci olejku różanego takie jakie za dawnych czasów można było przywieźc z Bułgarii. Olejek wychodzi później, z początku czuję jednak brzoswiniowy syropek dla dzieci:)no, robi się miło i ciepło, ale chyba nie o to chodzi. Potem do brzoskwiniowego syropku dołącza właśnie różany, bułgarski olejek i już mamy Quel Amour!;)
Nie dałam rady wytrwac do końca, szybko zmyłam ze skóry. Oddam mamie, bo mama lubi zapachy różane i te wszystkie bułgarskie olejki:)

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: próbka

TOP 10 damskich perfum

Przeuroczy

Ten zapach kojarzy mi się z letnią sielanką.Ma w sobie słodycz jabłek..rozgrzanych słońcem brzoskwiń..muśniętych poranną rosą płatków białych i różowych kwiatów.Nie spodobał mi się w pierwszej chwili jednak gdy zaczął się rozwijać na skórze poczułam błogie ciepło i spokój.Nie wiem czy go kupię..ale na pewno wtedy gdy wpadnie nadprogramowa gotówka;)

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:1 próbka 1,75 ml

Ladny, ale...

Zaczne znow na temat flakonu. Piekny, uroczy, slodki! Moglabym go miec:) Oczywiscie mowie o rozowej kuli z motylkiem. Quel amour to zapach kwiatowy, lekko slodki, z domiszka owocow. Dla mnie pachnie jak plyn do plukania tkanin, cos jak Lenor:) Skojarzenie malo zachecajace, ale ten zapach cos w sobie ma! Moze kiedys sie na niego skusze, ale nie jest to pilny zakup.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:probka

Kwiatowy Cukiereczek

Cudowna ,radosna woda.Bardzo kwiatowa,elegancka i kobieca,.Dla mnie nie na codzień (za dużo kwiatków)Ale uwielbiam wodę inną z Annick G.lekką Petite Chatie którą zgłaszałam.Quel Amour bardzo długo utrzymuje sie na skórze i wprowadza w optymistyczny nastrój :),bardzo miła.Na wybrane okazje cudeńko.Używam tego produktu od:2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:testy w perfumerii+ 2x próbki