Aqua Clean, Płyn do demakijażu oczu

Aqua Clean, Płyn do demakijażu oczu

Delikatny płyn do demakijażu oczu. Wzbogacony w proteiny jedwabiu i wyciąg z bławatka. Zmywa makijaż i pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu. Hypoalergiczny. Polecam dla osób noszących szkła kontaktowe.

Cena: 6zł/ 120ml

ani tak ani nie

PLUSY:
- neutralny zapach
- nie drażni skóry wokół oczu
- wydajny, ekonomiczny
- w przystępnej cenie
- dokładnie zmywa makijaż

MINUSY:
- podrażnia oczy, gdy dostanie się do worka spojówkowego
- przy mocniejszym makijażu trzeba powtarzać kilkakrotnie zmywanie, aby skóra została czysta

Używam tego produktu od: 2 lata

Eyekiller

Nigdy więcej go nie kupię, bo:

-śmierdzi alkoholem
-szczypie i podrażnia
-nie jest wcale do wrażliwych oczu
-wylewam przez niego łzy nawet jeśli nie dostanie sie do oka

Skonczyl jako tonik do twarzy (jak w przypadku, który opisała inna Wizazanka), bo zal mi bylo wyrzucac 3/4 butelki.
Nie polecam!

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

nigdy wiecej

nie bylo w sklepie mojej ukochanej dwufazowej ziajki wiec wzielam ten plyn - rownie tani i mialam nadzieje, ze rownie dobry - i jak to mowia, nadzieja matka glupich :]

plyn nie nadaje sie do zmywania oczu, zwlaszcza wrazliwych. po otwarciu odrzuca juz sam zapach - tragiczny. co z tego, ze plyn swietnie [podkreslam - swietnie] zmywa tusz skoro ja wylewam dwa razy wiecej lez niz jest plynu na waciku? meka okropna...

szkoda,z e taki podrazniajacy. zuzylam z bolem jedna buteleczke i wiecej nie zameirzam. szkoda moich oczu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno cale

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

szczypie moje wrażliwe oczy

POszukuję czegoś delkatnego i skutecznego do zmywania moim wrażliwych oczu, musze zaznaczyć że w basenie z chlorowana wodą przeżywam istny koszmar -ledwo widzę.
Jak narazie dość nieżle sprawdzał sie u mnie płyn do demakijażu Flosleku, ale postanowiłam wypróbować Bell
Na początku przez kilka dni było ok, ale zaczął strasznie mnie uczulać po około 2 tygodniach.
Zostało mi trochę w buteleczce

Używam tego produktu od:2 miesięcy

spełnia moje oczekiwania :)

Świetny produkt, porządnie zmywa makijaż oczu, nie szczypie, nie śmierdzi, jak dla mnie jest SUPER.
Ładna, estetyczna buteleczka, niska cena- obecnie mój faworyt !!! Od kiedy schrzanili starą dobrą Ziaję i zastapili nową obrzydliwą formułą wybieram TEN :)

Używam tego produktu od: w trakcie 1
Ilość zużytych opakowań:

mała paskuda ;)

kupiłam, ponieważ ciągle szukam swojego ideału do zmywania oczu
buteleczka - zgrabna, estetyczna
dzialanie: zmywa tusz dośc dobrze, skóra jest po nim w miarę nawilżona, ale okropnie szczypie w oczy, podrażnia spojówki - płakałam po nim jak bóbr ;)
skończył jako tonik do twarzy

Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

moj faworyt

Tani i naprawde dobry produkt. Celujaco zmywa tusz do rzes (niewodoodporny), jest lagodny dla oczu i powiek.
Jezeli troche dostanie sie do oczu to nic sie nie dzieje, nie szczypie. Plyn ma slabiutki zapach, raczej nieciekawy i troche zageszczona konsystencje jak na plyn (tak jak by ktos dolal troszeczke oliwy). Mimo to nie zostawia tlustej warstwy. Najlepszy i na dodatek tani, ok. 7 zl.

Używam tego produktu od:...

Fajny.

Płyn jest bardzo tani i wydajny. Dobrze zmywa makijaż, ale ja nie uzywam kosmetykow wodoodpornych. Nie jest dwufazowy, wiec nie ma problemow ze zbyt szybkim rozwarstwianiem sie po potrzasnieciu, ba, nawet nie trzeba potrząsać! ;) ;) Ma niezbyt przyjemny zapach i czasami, kiedy wezme po za duzo, moze troszkę szczypać w oczy, dlatego nie jest to moj KWC. Jednak polecam, szczegolnie,ze cena smiesznie niska.
30.11.06 r. - Niestety, muszę odjąć *, ponieważ zaczął szczypać mnie w oczy :(

Używam tego produktu od: 3 tygodnie,
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.