Isana, Kaltwachsstreifen Körper (Plastry z woskiem do depilacji ciała na zimno)

Isana, Kaltwachsstreifen Körper (Plastry z woskiem do depilacji ciała na zimno)

Pojemność 20 szt

Plastry do depilacji ciała z kojącym aloesem. Zawierają 4 chusteczki kosmetyczne.
Wielkość plastrów ok. 13 x 5,5cm

Nowy skład:
Plastry z woskiem na zimno: Triethylene Glycol Rosinate, Glyceryl Rosinate, Cera Microcrystallina, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Vitis Vinifera Seed Oil, Tocopherol, Parfum, CI 61565.
Chusteczki pielegnacyjne: Isopropyl Myristate, Glycine Soja Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Parfum.

Kompletna klapa

Jak dla mnie niestety porażka. Skusiła mnie cena ale trzeba przyznać że to chyba jedyna zaleta. Wosk często zostaje na nogach i trzeba go ścierać dołączonymi chusteczkami, plastry dodatkowo się rwą. Nie usuwają wszystkich włosków.

Lubię je

Plastry bardzo dobrze spełniają swoją rolę. Depilacja nimi jest szybka i łatwa. Wosk na nich zawarty dobrze radzi sobie z włoskami. Dostępne są w każdym Rossmannie, cena regularna nie jest wygórowana. Nie podrażniają mojej skóry. Często do nich wracam

Niezłe

Używam ich, jak narazie, do depilacji łydek. Musiałam zrezygnować z depilacji maszynką z powodu podrażnień i wrastających włosków. Mam bardzo grube, ciemne włosy na łydkach i po użyciu maszynki czuję odrastające włoski już na drugi dzień. Po zastosowaniu tych plastrów mam spokój na jakieś 3 tygodnie. Co prawda plastry nie wyrywają dokładnie wszystkich włosków i zostaje kilka pojedynczych wymagających użycia maszynki, jednak nie spotkałam się jeszcze z plastrami które byłyby w stanie to zrobić. Plastry można przyklejac 2-3 razy. Na początku czuć podrażnienie ale po użyciu chusteczek i zostawieniu na noc, rano wszystko jest w porządku. Cena za 20 plastrów nie jest wysoka. Jedno opakowanie wystarcza mi na jedno wydwpilowanie nóg . Jak narazie to najlepsze plastry jakie miałam.

Lubię je

Używam ich do wyrywania delikatnych włosków na twarzy i sprawdzają się bardzo dobrze. Aplikacja jest łatwa i w miarę przyjemna, gdyż zrywanie nie boli jakoś bardzo a potem skóra jest gładka, delikatna i przede wszystkich nie ma na niej żadnych włosków. Do tego skóra nie jest podrażniona a produkt jest tani. Polecam

Mogłoby być lepiej

Od razu ostrzegam, że mam grube, sztywne włoski na nogach (trochę jak szczecina na męskiej brodzie) i są bardzo trudne w depilacji. Moje poprzednie plastry zrywały mniej niż połowę włosków, te już trochę ponad połowę. Ponadto zauważyłam, że cienkie włoski mojej mamy są usuwane w 100%. Wosk czasem zostaje na skórze, ale z chusteczkami z zestawu nie jest to problemem. Plastrów w opakowaniu jest dużo i wystarczają na długo (u mnie na jedną nogę idzie około 5 plastrów), więc ogólnie mam w miarę pozytywne odczucia.

Plusy:
- cena
- duża ilość plastrów w opakowaniu
- cztery chusteczki w opakowaniu (w moich poprzednich była tylko jedna)
- wyrywają stosunkowo dużo włosków
- wosk sie nie zrywa z plastrów

Minusy:
- wosk czasem pozostaje na skórze
- plastry nie wyrywają wszystkich grubych włosków
- plastry nie łapią krótkich włosków

Łydki-tak, pachy i bikini-nie

Wszyscy wiemy, ze marki Rossmanna potrafią pozytywnie zaskoczyć. Te plastry nie są jednak tanie i rewelacyjne. Kosztują niewiele i z grubsza tyle właśnie są warte. Jest sporo lepszych, także w podobnym przedziale cenowym.

Działanie: Plastry do depilacji na zimno, mające skutecznie usuwać niechciane włoski, także te niespecjalnie długie. I tutaj zaczyna się historia - no niestety, skuteczność usuwania krótkich włosków: producent twierdzi swoje, a rzeczywistość - swoje. Do tych plastrów trzeba być ,,zapuszczoną", bo 2mm włoska na pewno z miejsca nie ruszą. Moje włosy rosną szybko, więc do 4mm jestem w stanie się zimą domęczyć - wtedy plastry chwytają i wyrywają nieźle. Ogółem dobrze depilują tylko miejsca, gdzie skóra jest dobrze napięta, a obszar w miarę płaski (czyli łydki i uda). Nie polecam używać ich np. o pach lub bikini - wosk bardzo chętne i w dużej ilości zostaje na skórze, plastry lubią się też zrywać, a skuteczność jest znikoma. Przyklejony dwa razy w to samo miejsce z podrażniają nieludzko naskórek, bo razem z woskiem zrywa się sporo komórek warstwy rogowej. Poza tym, trzeba jeszcze te depilowane miejsca jakoś doczyścić z wosku i nie obywa się bez dodatkowego tarcia. Dobrze, że do opakowania dołączone są chusteczki, które dają radę i są dość delikatne, ale źle, że tylko cztery. Zważywszy na to, ile wosku lepi się do skóry, spokojnie mogłoby ich być dziesięć razy tyle.

Na plus:
-dość duże opakowanie (mam na myśli ilość sztuk)
-na gładkich powierzchniach i przy dłuższych włosach dają sobie radę
-łatwo je rozdzielić, a wosk jest wtedy w równej ilości na obu połówkach
-dołączone chusteczki są skuteczne
-neutralny, niedrażniący zapach

Na minus:
-nie wyrywają krótszych włosów
-nie wyrywają włosów np. z pach
-naklejone dwa razy pod rząd w to samo miejsce okrutnie podrażniają
-za mało chusteczek do usuwania wosku ze skóry
-niska skuteczność to też słaba wydajność

bubel

Te plastry nie wyrwały mi ani jednego włoska. Dałam je innej osobie wraz z instrukcją do użycia i również miała problemy z wypatrzeniem jakiegokolwiek gładkiego punktu na nogach. Wosk często i gęsto zostaje na nogach i trzeba ścierać dołączonymi chusteczkami (chociaż tyle, że je dali).
Próbowałam użyć plastrów na różne sposoby bo a nóż źle je używam. Niestety ani raz nie podziałało. Bubel jakich mało.

Nie dla mnie

Kupiłam plastry zachęcona ceną. Niestety, to jeden z nielicznych plusów... Plastry bardzo dobrze się rozdzielają i nagrzewają. Pózniej już tylko gorzej :(.
Minusy:
- wosk po oderwaniu plastra zostaje na skórze,
- rwą się,
- bardzo podrażniają skórę, po depilacji okolic bikini miałam obszerne sińce i krwiaki a przy tym nie wszystkie włoski zostały usunięte,
- chusteczki dołączone do opakowania wydawały się strzałem w dziesiątkę. Bardzo dobrze usuwały wosk. Przy całej depilacji upapciałam się woskiem az po łokcie, wiec przetarłam nimi rownież i ręce. Po paru godzinach pojawiła się wysypka...

Plusy:
- przystępna cena. W rossmanie to 13 zł za 20 sztuk,
- jeżeli cierpliwie podejdzie się do depilacji, to mozna dać sobie radę z tymi plastrami. Jednak na podrażnionej skórze to nic przyjemnego.

Beznadziejne...

Zawiodlam sie na tym produkcie..Plusem jest ilosc plastrów i ich cena, natomiast nie spełniają swojego zadania, czyli nie wyrywają włosów, na skórze zostaje dużo wosku, podrażniają skórę.
Zdecydowanie odradzam.

Nie spełnia obietnic producenta!

Jako, że sezon na krótkie spodenki już się zaczyna, postanowiłam wybrać się do Rossmanna, żeby przetestować coś do depilacji.Plastry kupiłam w promocji, za 9,99 .Użyłam ich do usunięcia jasnych (mało widocznych, lecz dość długich) włosków na udach.

PLUSY:
+ niska cena
+ niewyczuwalny zapach
+łatwo się rozdzielają
+ chusteczki pielęgnacyjne

MINUSY:
- usuwają jedynie pojedyncze włoski
- nie nadają się do wielokrotnego użytku
- bardzo podrażniają skórę
- nadają się raczej do usuwania naskórka, nie włosów

Nie polecam nikomu! Nie wyobrażam sobie, że plastry mogłyby działać na mocniejszym owłosieniu np. u dołu piszczeli., a co dopiero bikini...

Słąbe

Postanowiłam spróbować plastrów tańszych od Veeta i... zawiodłam się.

- sporo wosku zostaje na skórze,
- plastry zamiast wyrywać włoski, urywają je po skórze,
- kiedy zaczerwienienie mi zeszło, zauważyłam, że... zdarłam sobie trochę naskórka (okolice bikini).

Niewątpliwym plusem jest ilość plastrów w opakowaniu. Przyjemne są też chusteczki nasączone olejkiem. I to tyle z zalet XD

Używam tego produktu od: jeden raz

to ja podziękuję…

Nie jest to produkt dla mnie, zdecydowanie nie. Zabieg jest bardzo bolesny, a efekt nie utrzymuje się dłużej niż np. użycie maszynki, więc stwierdziłam, że to strata czasu, pieniędzy i zdrowia. Kiepsko zniosłam używanie tych plastrów, a próbowałam kilka razy, bo myślałam, że skóra przyzwyczai się. Niestety nic takiego nie nastąpiło. W zamian miałam permanentnie podrażnienia, z którymi nie mogłam sobie poradzić, więc odradzam. Mimo niskiej ceny i wydajności, które na pewno są zaletą to niestety mi w niczym nie pomogły te plastry, wręcz zaszkodziły.