Isana, Kaltwachsstreifen Körper (Plastry z woskiem do depilacji ciała na zimno)

Isana, Kaltwachsstreifen Körper (Plastry z woskiem do depilacji ciała na zimno)

Plastry do depilacji ciała z kojącym aloesem. Zawierają 4 chusteczki kosmetyczne.
Wielkość plastrów ok. 13 x 5,5cm

Nowy skład:
Plastry z woskiem na zimno: Triethylene Glycol Rosinate, Glyceryl Rosinate, Cera Microcrystallina, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Vitis Vinifera Seed Oil, Tocopherol, Parfum, CI 61565.
Chusteczki pielegnacyjne: Isopropyl Myristate, Glycine Soja Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Parfum.

plastry do depilacji
łagodzące

Niewypał

Były to moje pierwsze plastry do depilacji - i zawiodłam się na całej linii.
Zastosowałam się do zaleceń producenta, jak i czytałam sposoby użycia tego tyou produktów w internecie.
Moje zdziwienie było ogromne, gdy podczas pierwszego stosowania na plastrze były dosłownie 2 włoski... Nie pomagała zmiana sposobu nakładania plastra, zrywania go, czy zastosowanie go w innym miejscu na nodze. Totalny bubel jak dla mnie.

Nie działa

Nie polecam, bo ten produkt zwyczajnie nie działa. Całe nogi w śmierdzącym wosku, a wlosy jak były, tak są. Więcej czasu zajmie wam zmywanie tego produktu z ciała niż próba użycia i dojście do wniosku, że to nie działa. Skusiłam się ze względu na cenę, ale czasami nie warto oszczędzać. Kupcie sobie porządne plastry, nie dziadujcie, bo będziecie musiały wydać dwa razy tak jak ja. Plastry mnie co prawda nie podrażniły i to chyba jedyny plus, bo mam wrażliwą skórę.

Kiedyś super, teraz słabe

Plastry z woskiem isana były swego czasu moim ulubieńcem. Postanowiłam kupić je ponownie po dłuższej przerwie. Niestety, są zdecydowanie gorsze...Wosk nie łapie wszystkich włosów, zostaje na skórze, a dołączone chusteczki mają na sobie minimalną ilość olejku. Szkoda, bo cena była dużą zaletą.

Najgorsze co mogłam kupić!

Zdecydowanie odradzam zakup tych plastrów! Są słabej jakości, urywają się, zostawiają okropne ślady na ciele, których nie mogłam domyć oliwką i innymi preparatami przez ponad tydzień!! Bardzo podrażniają skórę. Zawsze kupuę plastry veet i jestem zadowolona, jednak skuszona atrakcyjną ceną tych-postanowiłam zaoszczedzić .. ;/ I to był błąd ;p

Dla mnie bardzo dobre

Plastry z woskiem Isana, choć u innych Wizażanek nie mają może najlepszej opinii, to u mnie sprawdziły się bardzo fajnie.

Nie mam specjalnych problemów z depilacją (wrastanie włosków, nadmiernie przesuszona i podrażniona skóra, itp.), a do tego moje włoski na ciele są cienkie, delikatne i raczej rzadkie, więc plastry na starcie miały trochę ułatwione zadanie. Tak, czy inaczej jednak, poradziły sobie dobrze.

Plastry odklejają się od siebie bez problemu, a wosk na obu 'płatach' rozkłada się równomiernie.
Odrywają się od skóry nie robiąc jej krzywdy i nie pozostawiając na niej wosku (czasem tylko, jeśli potnę plastry na mniejsze kawałki, to przy brzegach rozlewa się odrobina wosku, ale można go łatwo zmyć oliwką).
U mnie plastry łapią wszystkie włoski, a skóra po oderwaniu plastra jest zupełnie gładka - jedynie jeśli użyję plastra ponownie (skleję znów ze sobą przed chwilą użyte 'płaty'), to skuteczność spada i na skórze pozostają pojedyncze nieusunięte włosy.
Używałam ich do łydek i bikini (pocięte na mniejsze kawałki nadają się do tego bardzo dobrze) i w obu zastosowaniach się sprawdziły.

Cena jest przystępna, plastry są też łatwo dostępne i wydajne (na konkretne miejsce wystarczy nałożyć plaster raz i skóra jest gładka).

Użyłam już kilku opakowań i uważam, że to bardzo fajny produkt. Osoby z bardzo delikatną skórą lub mocniejszymi i gęstszymi włoskami może nie będą z tych plastrów aż tak zadowolone, ale jeśli ktoś ma podobną do mojej specyfikę, to myślę, że warto je wypróbować:-)

Straszne

Moje jedne i jedyna podejście do tych plastrów zakończyło się tragicznie.

#MOJA SKORA
delikatna, ze sklonnoscia do rpzesuszania się, przez co stale nawilżana

#PLASTRY
-ciężko się je odkleja
-nie wiem czy to kwestia partii, ale w moim opakowaniu baaaardzo mało wosku
-bardzo słabo się przyklejały, anwet przy naprawde dobrym ogrzaniu plastrów
-przy zrywaniu wiekszosc wosku zostala na skorze, ten odklejony z plastrem wcale nie wyrwal wloskow

Generalnie dla mnie straszny bubel. Nie polecam

Pozostane przy depilatorze

Od lat depiluje się depilatorem. Ostatnio zauważyłam,że brzydko wrastają mi włoski w skórę dlatego skusilam się na plastry do depilacji. Te znalazłam w Rossmanie,a ich cena była najtańsza w stosunku do ilości i wielkości plastrów.
Są łatwe w użyciu nawet dla początkujących.
Nie podrażnily mnie i nie wywołały pieczenia. Ich użycie nie jest również bolesne w porównaniu do depilatora.
Niestety moim zdaniem są mało skuteczne. Użycie ich w okolicy bikini i pod pachami to zupełna porażka. Na skórze pozostała gruba warstwa wosku,a włosy zostały nienaruszone. Dobrze,że w opakowaniu dołączone są chusteczki ulatwiajace zmycie wosku,bo nie wyobrażam sobie jak możnaby go inaczej usunąć.
Jeśli chodzi o nogi,to pojedyncze włoski są wyrwane. Aby dokładnie ogolic cała nogę trzeba nieźle się namachac , a i tak nie miałam wrażenia, żeby były idealnie gładkie.
Klejace fragmenty skóry pojawiają się nawet na prostej powierzchni łydek i ud.
Nie,nie..to zupełnie nie dla mnie.
Czasochłonne i nieskuteczne.

Słabe, bardzo słabe

Plastry słabo łapią włoski za to dobrze wklejają się w skórę. Po zerwaniu plastra max 5 włosków jest wyrwane, za to skóra różowa i podrażnienia. Skuteczność porównywalna do taśmy klejącej, więcej uszkodzeń skóry niż depilacji.
W porównaniu do innych plastrów te wypadają słabo, bardzo słabo.

trzeba się napracować

Kupiłam plastry przypadkiem. Przy okazji innych zakupów wrzuciłam je do koszyka bo myślałam że 20 sztuk wystarczy na dłużej. Niestety - zużyłam całe opakowanie i nadal pozostało wiele włosków. Plastry wyrywają tylko pojedynczo, bardzo dużo pozostaje w nienaruszonym stanie... Ogólnie rozdzielają się bardzo dobrze, przez różowy wosk, który przypomina mi "piankę" są estetyczne ale raczej nie o to tu chodzi. Dołączone chusteczki dobrze domywają skórę, nawilżając ją przy tym. Mimo wszystko nie kupię ich ponownie. Lepiej dorzucić kilka złotych i mieć plastry lepszej jakości...

Wosk w plastrach

Przyznam szczerze że są to moje pierwsze plastry do depilacji, jakoś zawsze omijałam je szerokim łukiem. Zestaw zawiera 20 sztuk plastrów i 4 sztuki chusteczek pielęgnacyjnych. Instrukcja jest bardzo prosta wystarczy delikatnie podgrzać (opcjonalnie) plaster z woskiem w dłoniach, przyłożyć do skóry, i pewnym i energicznym ruchem oderwać. Chyba nie muszę wspominać jak bardzo to boli. U mnie prawie wcale włoski nie zostały usunięte i dodatkowo tak mnie wysypało w miejscu próby depilacji że dopiero po ponad tygodniu boląca wysypka zeszła . Niestety nie odważyłam się podejść do kolejnej próby. Chyba jak narazie pozostanę fanką maszynek do golenia.

Niedokładne

Całkiem dobrze radzą sobie przy depilacji pach, za to nogi to porażka,prawie wszystkie włoski zostają na swoim miejscu.
Im dłużej nie odklei się plastra,tym efekt będzie słabszy.

Plastry Isana do depilacji na zimno

Plastry kupiłam bo skusiła mnie cena (były w promocji) oraz to że jest ich aż 20 w opakowaniu! Kupiłam je, ponieważ jak dotąd byłam zadowolona ze wszystkich produktów tej firmy, jednak plastry te nie okazały się takie super jak myślałam. Może w opakowaniu jest więcej sztuk niż u innych firm, ale plastry te może i usuwają włoski ale pojedyńcze. Mimo wielu prób wydepilowania nogi, nie udało mi się to, natomiast skóra była bardzo podrażniona. Zawiodłam się na tym produkcie :(