L`Oreal Professionnel, Tecni.art, Lumi Oil 3, Olejek dyscyplinujący włosy kręcone

Kuracja dyscyplinująca i nadająca włosom połysk. Kompleks Lumi-oil: innowacyjne połączenie dwóch aktywnych składników, dyscyplinującego i nadającego połysk włosom kręconym i falowanym. Lloki mają piękną fakturę i intensywny blask.

Dostępny wyłącznie w sklepach fryzjerskich.

Skład: Aqua,glycerin,alcohol denat,pvp,peg-8, peg-14 dimethicone, peg-40hydrogenated castor-oil,polyacrylate-3, phonexyethanol, aminomethyl propanol, methylparaben, benzophenone-4,hydroxypropyltrimonium,hydrolyzed wheat protein, benzyl benzoate, magnesium acetate, tocopheryl acetate, benzyl salicylate, linalool, geranol, benzyl alcohol, hexyl cinnamal, limonene, aspartic acd, glycine, arginine, glutamic acid, Cl15985/yellow 6, cl 19140/yellow5, parfum/fragrance.

Cena: ok. 40zł/ 50ml

Taki sobie

W poszukiwaniu kosmetyku idealnego do stylingu kręconych włosów trafiłam i na ten olejek. No i muszę powiedzieć, że jak na razie jest to jeden z najgorszych.. a właściwie najmniej działających produktów. Z moimi włosami on nic totalnie nie robił. Ani nie podkreślał, nie nie skręcał, ani na szczęście nie przetłuszczał włosów. Tak więc nie mam zamiaru więcej go kupować. Zwłaszcza, że co do czego bardzo szybko się skończył.

Używam tego produktu od: przez 2 tygodnie

Hmm...

Plusy:
- ładne, poręczne opakowanie z dozownikim
- delikatny, brzoskwiniowy (?) zapach , trochę przypomnina Kerastase Oleo
- nie skleja włosów

Minusy:
- gęsta, lepka konsystencja
- za bardzo obciąża włosy, chociaż może to zależy od rodzaju włosów

Loki są podkreslone oraz lekko nabłyszczone. Fryzura wygląda dośc naturalnie. Jednak olejek zbyt obciąza włosy, dlatego chyba nie nadaja się do używania na codzien.Używam tego produktu od: pół roku

Koniec z sianem na głowie

Bardzo lubię ten produkt. Wyraźnie poprawia kondycję włosów. Jest to mój niezbędnik po wyjściu z basenu, dzięki niemu moje włosy nie przypominają siana. Jednak muszę podkreślić, że lepiej by się sprawdził na grubych, mocnych włosach. Ja niestety mam cienkie i do tego przetłuszczające się :( i olejek ten trochę zbyt mocno je obcjąża. Trzeba uważać na ilość kosmetyku, wystarczy na prawdę odrobina!!! Na codzień nakładam go przede wszystkim na końcówki i resztę wcieram we włosy, jednak nie aplikuję go na włosy przy skórze, gdyż to przyspiesza ich przetłuszczanie się. Po basenie stosuje na całe włosy, również te u nasady. Jednak po tym zabiegu moje włosy następnego dnia są bardzo przetłuszcone.
Dzięki temu, że wystarczy naprawdę niewielka ilość, kosmetyk jest bardzo wydajny. Biorąc to pod uwage, cena nie jest taka straszna. Na opakowaniu napisane jest, zeby nałożyc na włosy dwie porcje produktu (jest to bardzo wygodne opakowanie z pompką). Jednak jak na moje włosy taka ilość jest zdecydowanie za duża. Ja nakładam najwyżej jedną porcję, niekiedy nawt mniej.
Aha, stosowanie tego olejku uprzyjemnia nam jego świetny zapach !!!Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno i teraz jestem w trakcie drugiego