Telescopic Mascara

Telescopic Mascara

Tusz ze specyficznie, cienka silikonowa szczoteczka, ktory idealnie pokrywa rzęsy głęboką czernią, rozdzielając je, wydłużając i podkręcając. Daje efekt sztucznych rzęs.

Cena: ok. 12euro/ 8ml

Rewelacja

Rewelacyjny tusz, wydłuża pogrubia rzęsy, głęboka czerń. Dobrze wyprpfilowana szczoteczka. Nie tworzy grudek, nie ciągnie się, fajna jednolita konsystencja :) Nie zauważyłam wad.

Używam tego produktu od: 1 roku

CO SIE STALO Z TYM TUSZEM?

Kiedys byl moim KWC.
Pozniej z racji na ograniczony budzet ratowalam sie innymi tuszami jak miss sporty, lovely.

Ostatnio postanowilam powrocic do ulubienca. ( wierzylam, ze bedzie dokladnie tak jak zapmietalam czyli : ekstremalne wydluzenie, zero sklejania, trwalosc).
Niestety, nie wiedzialam jak bardzo sie mylilam..

- tusz skleja rzesy mimo sylikonowej szczoteczki
- nie wydluza rzes
- efekt 5rzes na kupie mimo, ze moje rzesy sa z natury dlugie i geste
- szybko zastyga i ciezko rozczesac

jedynym plusem jest chyba TRWALOSC, bo nie zauwazylam osypywania sie pod koniec dnia
no i + za sylikownowa szczoteczke

Niestety, bardzo sie zwiodlam, a szkoda.

Używam tego produktu od: 2ch lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania w odstepach czasu

na codzień

Od lat go używam

zalety:
- wydajny, nie zasycha za szybko
- ładne opakowanie
- wydłuuuuża rzęsy
- nie skleja rzęs
- efekt otwartego oka

minusy:
- jeśli szukacie pogrubienia rzęs to nie ten adres :P

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: 5 calych

depilacja metody

JESTEM NA TAK

Tusz dostałam na urodziny i byłam mega zadowolona.
ZALETY:
-ładnie wydłuża rzęsy,
-lekko pogrubia rzęsy,
-nie skleja,
-nie osypuje się.
Wad żadnych nie zauważyłam, aczkolwiek mógłby dodawać więcej objętości.

Godny polecenia!

Tusz może nie jest jakiś spektakularny, ale trzeba mu przyznać, że ślicznie wydłuża rzęsy i ładnie podkreśla nawet te najkrótsze!
Osobiście lubię gdy tusz jeszcze pogrubia rzęsy, czego niestety ten nie robi (stąd tylko 4 gwiazdki).

Kosmetyk ma przemyślaną, małą, silikonową szczoteczkę, nie skleja rzęs i się nie kruszy.

Moim zdaniem jest wart swojej ceny :)

najlepszy

trochę zrażona false lash wings intenza, z dystansem podszlam do tego tuszu ale nie potrzebnie to ideal, na rowni z maxfactor false lash effect z tym ze ten nie wysycha tak szybko 😍😍😍
plusy: pięknie rozdziela
wydłuża
lekko pogrubia
nie osypuje się
bez poprawek wytrzymuje cały dzień
minusy brak!
oceniam wersję wodoodporną

Pięknie wydłużająca i rozdzielająca rzęsy maskara

PLUSY:
- pięknie wydłuża (o to mi najbardziej chodzi)
- wspaniale rozdziela rzęsy
- nie skleja rzęs
- odrobinę pogrubia
- utrzymuje się bardzo długo na rzęsach
- nie robią się grudki po zastosowaniu większej ilości tuszu
- po całym dniu (późnym wieczorem) zaczyna się leciutko osypywać, ale to nie żaden minus w stosunku do ilości plusów.
- mimo zaskakująco wąskiej gumowej szczoteczki, bardzo precyzyjnie maluje rzęsy.
- konsystencja nie jest ani za rzadka ani za gęsta.

MINUSY:
- największym jest dla mnie to, że maskara została wycofana z obiegu:-(. Nie miałam jej srebrnej zamienniczki więc nie będę się wypowiadać, co do tego, czy dorównuje swmu pierwowzorowi.
- cena (za droga)
- trochę marze przy malowaniu dolnych rzęs i przy wewnętrznym kąciku oka.

Chcę zaznaczyć, że swoją opinię poparłam faktem, iż przy malowaniu rzęs nakładam zawsze 2 czasem 3 warstwy, dla osiągnięcia lepszego rezultatu. Ta maskara jest więc jednym z moich typów;-)

Używam tego produktu od: Roku czasu
Ilość zużytych opakowań: W ciągu roku zużyłam 2 pełne opakowania

Wracam do niego jak bumerang

Nie sklamie jak powiem, ze uzywam L\'Oreal Telescopic juz prawie od 5 lat. Z natury moje rzesy sa dosyc dlugie, ale tez kaprysne, poniewaz po wytuszowaniu latwo moga osiagnac efekt sztucznosci. Telescopic idealnie rozczesuje rzesy I je rozdziela. Nie pogrubia, co w moim przypadku jest idealnym rozwiazaniem. Uzywajac Telescopic calkowicie odzwyczailam sie od tradycyjnych szczoteczek. Odkad tuszuje rzesy, odchodzilam od Telescopic kilka razy, zeby dac szanse innym tuszom, ale zawsze wracam do niego jak bumerang. Nigdy nie zdarzylo mi sie, zeby tusz sie kruszyl. Jezeli juz to z mojej winy, bo za duzo grzebalam przy oczach ;)
CENA: warty swojej ceny.
Wydajny: jedno opakowanie wystarcza na 3-4 miesiace

zdecydowanie tak!

Mój numer jeden. Używam go od kilku lat i nie znalazłam niczego lepszego dla swoich rzęs. Wydłuża, podkręca, pogrubia w zależności od ilości nałożonych warstw. Usłyszałam wiele pytań od koleżanek jaki mam tusz, że mam takie rzęsy. Jakk dla mnie czyni cuda. Niestety, od jakiegoś miesiąca nie mogę go nigdzie dostać.

bardzo dobry tusz

Dla moich rzęs powyższy tusz jest wręcz perfekcyjny - oddziela, wydłuża i nadaje im piękny kształt. Jest również bardzo wydajny, więc warty ceny.

+ wydajny
+ podkręca
+ nadaje ładny kształt
+ wydłuża

- nie pogrubia

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

raczej nie

po produkcie za taka sene spodziewała bym się lepszych efektów. w zasadzie to nic do niego nie mam poza tym że jest drogi. jest taki po prostu zwykły, jak dla mnie w efektach taki sam jak tusze np. z miss sporty za które płacimy 10-15 zł. skoro nie widac roznicy to po co przepłacać.
plus za to ze nie gestnieje i nie wysycha. mój jest nadal jak nowy choc mam go juz ponad pół roku ( jakos nie chce sie skonczyc)

Używam tego produktu od: ponad pol roku

ulubiony

świetny produkt - wlaściwie mój ulubiony tusz do rzęs... niestety odeszłam od niego by wypróbować kilka nowości i nie mogę wrócić, bo wycofano go z użytku... dla mnie ten produkt nie miał wad - pięknie podkreślał rzęsy...

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 3 szt.