Rimmel, Clear Complexion Anti-Shine Powder

Rimmel, Clear Complexion Anti-Shine Powder

Puder matujący w kamieniu. Nadaje twarzy naturalny, matowy wygląd zmniejszając połysk skóry. Zawiera Dermacheck skutecznie zapobiegający rozwojowi bakterii i pojawianiu się nowych wykwitów.

Cena: 23 zł

kamienisty kamien

nie wiem czy polecam, bo zalzy co kto lubi :)

ja kupilam bo potrzebowalam szybko pudru, w miare taniego co matowalby

i tak:
+ matuje mocno, na dlugo
+ kolor jest ładny, akuratny, naturalny

ale:
- nieporeczne opakowanie, gdzie wieczko nie chce sie dokrecic
- mocny kamien, ktory trzeba mocno trzec zeby cos nabrac
- brak lusterka jest minusem godnym odnotowania

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

nie.

kolor inaczej wygląda na twarzy niz w opakowaniu, żółknie, ciemnieje. niewygodne, nieładne pudełko bez lusterka i ciężkie do odkręcania. wyprysków nie przybywało, ale świeciłam się jak latarnia morska. nie, nie i jeszcze raz nie. niewart swojej ceny!

może być

Kupowałam go często. Ładnie matowił, wypryski nie znikały. Bardzo się kruszył.

Jak makijażem powiększyć usta

dla mnie- absolutnie!

Kupilam sobie ten puder, zaczelam uzywac i po kilku dniach dostalam takiej wysypki, jakiej w zyciu u siebie nie widzialam!!! aktualnie wiec nie moge nic na siebie nakladac, twarz mnie swedzi koszmarnie, nie mowiac o bolu. nie wiem, moze to akurat specyficzny skladnik, na ktory mam alergie. moj maz na mnie oczywiscie nakrzyczal, ze na siebie skapie i kazal pomaszerowac do sklepu, kupic odpowiedni puder (oj ja biedna...:). w kazdym razie nie chce straszyc, tylko wyczulic, ze i takie rzeczy moga sie zdarzyc!...

hmm...

Miałam go rok temu. Dała bym mu *** , ale miał leczyć wypryski i zapobiegać nowym :( a wcale nie pomagał, nic a nic. Matowił średnio, niezbyt ciekawie się prezentował na mojej buzi. Najgorsze jednak było to, że pokruszył mi się przy nabieraniu na pędzel (nigdy mi się to wcześniej ani później nie przydarzyło) :( Używałam tego produktu przez 2,3 miesiące / Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie, bo reszta się pokruszyła.

przyzwoity

Wszystko z nim w porządku, oprócz koloru. Mały wybór, ja miałam najjaśniejszy, i nadawał mojej twarzy lekko marchewkowy odcień(nakładałam go też bez podkładu, żeby sprawdzić czy to na pewno jego wina). Poza tym może być, matuje raczej dobrze i rzeczywiście musi zawierać jakiś środek antybakteryjny, bo moja trądzikowa cera nie reagowała na niego tak jak na inne pudry.