Tilia Hypoallergic, Mleczko do demakijażu z kompleksem witaminowo-ceramidowym

Tilia Hypoallergic, Mleczko do demakijażu z kompleksem witaminowo-ceramidowym

Mleczko do codziennej pielęgnacji skóry szczególnie wrażliwej, skłonnej do alergii i podrażnień. Usuwa makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia negatywnie wpływające na kondycję skóry. Mleczko zostało wzbogacone o witaminy E i C oraz ceramidy - składniki zapewniające optymalne nawilżanie i ujędrnianie skóry. Zawarta w mleczku alantoina łagodzi podrażnienia i koi.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Ceteareth-20. Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Allantoin, Disodium EDTA, Panthenol, PEG-8, Tocopherol Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ceramide 3, Ascorbic Acid, Citric Acid, Methylparaben, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Propylparaben, Parfum

Cena: 6zł/ 200ml

The best

Niestety przestano już produkować serię Tilia :(
Miałam wiele różnych mleczek, tańszych i droższych. Niestety często te lepsze miały problem z dokładnym zmyciem makijażu. To mleczko jest kosmetykiem, którego szukałam.

+ całkowicie usuwa makijaż, nawet ten często oporny do zmycia
+ wydajny, niewielka ilość wystarczy
+przyjemny, delikatny zapach

-Opakowanie, niezbyt poręczne, często nałoży mi sie go na płatek więcej niż potrzebuję. Ale i tak warto go kupić
- dość tłusty, długo się wchłania.Używam tego produktu od: 6 miesięcy

rewelacja

Używałam w komplecie z kremem nawilżającym do cery wrażliwej. Mleczko ze stajni dr Ireny Eris za grosze pomaga idealnie zmyć makijaż (gdy nie mogłam używać wody z powodu nadwrażliwości, natychmiast ukoiło podrażnioną skórę). Gdy przetrze się potem twarz tonikiem nie ma najmniejszych śladów brudu i resztek makijażu.
Zapach bardzo charakterystyczny, nieco staroświecki, przyjemny i sprawiający że chce się go używać.
Wydajność wysoka: używałam codziennie wieczorem i wystarczyły trzy mocno nasączone płatki by kompletnie pozbyć się make upu. W ciągu miesiąca wykończyłam 2/3 butelki.
Ale najważniejsze: mleczko i krem pomogły mi bardziej niż wiele innych kosmetyków drogeryjnych i aptecznych z różnych półek. Zażegnało popaloną przez zły żel do mycia twarzy skórę, dobrze nawilżyło, natłuściło, nie zapchało i nie spowodowało najmniejszych niespodzianek które mogłabym z nim łączyć. Nie podrażnia, leczy, jest tani i świetny.
Problemem jest dostępność, bo to kosmetyk apteczny. Najlepiej po prostu zamówić u aptekarza albo postawić na internet.
Gorąco polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:2/3 butelki

To jest to :)

To mleczko to mój strzał w dziesiątkę.
Pierwsze opakowanie dostałam od znajomej aptekarki i potraktowałam jako kolejny niewypał, który wyląduje na dnie toaletki.

Ale po pierwszym użyciu przeżyłam szok - mleczko doskonale zmywa makijaż (co w przypadku hipoalergicznych ziołowo - naturalnych cudow zdarza się niestety rzadko), ladnie pachnie, nie podrażnia skóry i nie szczypie w oczy. Jedynym minusem może być zbyt leista konsystencja, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia, podobnie zresztą, jak w przypadku zakrętki ;)

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 4 czy 5

Cellulit składniki

ah ten zapach!

Mleczko faktycznie posiada zbyt wodnistą konsystencje,za co obniżam noty...aczkolwiek konsystencj-rzecz względna i kwestia gustu.

Makijaż zmywa bezproblemowo,pięknie pachnie i nie podrażnia...

Czego chcieć więcej?lepsze o niebo od mleczka z Nivea i Garnier.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

zbyt rzadkie

Mleczko dobrze zmywa makijaż i mnie ani trochę nie podrażniało, nie właziło do oczu, nie pozostawiało na nich mgły itd.

Nie kupię jednak więcej ponieważ:
- ma bardzo leistą konsystencję, a tego nie lubię (spływa z twarzy, z wacika);
- nie podoba mi się zapach, idealnie byłoby zresztą gdyby było bezzapachowe (jak krem pod oczy z tej serii, który jako jedyny bardzo przypadł mi do gustu);
- ma zakrętkę, co nie ułatwia stosowania.

Jak na mleczko jest nawet wydajne. Jeśli lubisz rzadkie mleczka to najprawdopodobniej będziesz zadowolona.

Używam tego produktu od: zużyłam 1 w 1,5 m-ca

dobre

Po wcześniejszym produkcie, który mnie uczulił poszłam do apteki i kupiłam właśnie to mleczko. Nie żałuje. Nie szczypie mnie w oczy, ma dobrą konsystencje (ale jak się go da za dużo to spływa z wacika) która nie włazi do oczu. Ogólnie wolę mleczka od oleistych removerów po których po omacku idę do łóżka bo nic nie widzę. Z tym mleczkiem nie ma takich problemów :) Polecam