Obsession Sheer EDP

Obsession Sheer EDP

Sheer Obsession to lżejsza wersja pierwotnego zapachu Obsession. Pełne pasji i egzotyki niuanse zapachu kwiatów i korzennych przypraw nawiązują do niezwykłej kompozycji pierwowzoru, ale nadają mu nowy, oryginalny wyraz. Za sprawą zielonych nut zapachowych, kompozycja określana jest jako świeża i odprężająca.

Zapach orientalny, pełen mocy i nieodpartej zmysłowości. Przejrzysta, zmysłowa kompozycja przypraw i kwiatów.

Nuta głowy : subtelne, zielone niuanse mandarynki, bergamotki i wanilii

Nuta serca : egzotyczne przyprawy korzenne

Nuta głębi : ciepła kompozycja ambry, kadzidła i piżma.

Opakowanie uległo artystycznej transformacji. Flakon Obsession Sheer odróżnia się od pierwowzoru korkiem i transparentnym, oszronionym kartonem opakowania zewnętrznego, które korespondują ze świeżością zapachu. Adaptacji oryginalnego projektu dokonał Fabien Baron.

Sheer Obsession jest doskonałą propozycją na lato, kiedy chętnie sięgamy po lżejsze i świeższe zapachy.

Cena: 170zł /50ml

Żałuję, że zdradziłam;)

Ciekawy, kilkuodsłonowy zapach, który idealnie nadaje się na przysłowiową "kropkę nad i" przed wyjściem z domu. Można go używać od rana do wieczora. Na wielkie wyjścia raczej bym go nie użyła, ale ma swój pazur. Jest idealny dla kobiet ceniacych sobie swobodną elegancję. Nie ma nic wspólnego z pompatycznymi zapachami dla femme fatale dla ubogich. Swoje 100 ml zużyłam wręcz błyskawicznie. Później chciałam odczekać jakieś pół roku zanim kupię kolejne i zdradziłam.... żałuję tego bardzo. Po dłuższym czasie kupiłam nowszą wersję: Secret Obsession. Flakon może i piękniejszy, ale zawartość to istne nieporozumienie. No cóż, na zdradach najczęściej źle sie wychodzi:D

jednak klasyk piękniejszy

Klasyczne Obsession wielbię za zmysłowe, oryginalne i głębokie nuty. Sheer jest dość udaną wariacją, zdecydowanie bardziej delikatną i subtelną. Czuć w nich charakterystyczne nuty Obsession, ale niestety rozwodnione i zanurzone w nieco za słodkiej(jak dla mnie) wanilii. Po prostu klasyk został maksymalnie ugrzeczniony i wygładzony, ale w udany sposób. Zapach jest fajny, może być dzienną wersją Obsession. Mam swój flakonik i uzywam kiedy zmęczy mnie klasyk, a chcę nadal czuć na sobie ten cudowny orientalny zapach. Trwałość średnia-trzyma się raczej blisko skóry.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50ml

obsesja?

Dałabym słowo, że czuję tu lawendę! Zapach jak dla mnie męski typowo. Taki słodziutki, kochaniutki, ładniutki. Niby tajemniczy, niby orientalny. Jak dla mnie bez polotu. Przesłodzony, ugładzony, denerwujący. Kojarzy mi się ze słodką szarością. Ale trzeba przyznać, że kompozycja zgrana.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:próbka

Margot Robbie Calvin Klein

Cynamonowe perfumy

Moim zdaniem to jeden z lepszych zapachów Kleina. Klasyk nie przypadł mi do gustu,choć próbowałam go ujarzmić-niestety, zapach mnie przytłaczał, składniki zamiast wibrować na skórze tkwiły niezmienione przez wiele godzin. Przedobrzony zapach, pomysł dobry, ale to nie to czego oczekiwałam. To "coś" natomiast ma wersja Sheer,moim zdaniem odpowiednia i na lato i na zimę.Delikatne muśnięcie cytrusowych nut nie wybija się na pierwszy plan ale dodaje temu piękknemu,korzennemu zapachowi lekkości. Trwałośc dość dobra, choć raczej blisko skóry, czasem "doleci" do nozdrzy fantastyczna woń cynamonu i to nawet po wielu godzinach po aplikacji.
Udana korzenno-cynamonowa niespodzianka. Polecam. Sama wróciłam po 2 latach do zapachu i nie żałuję.

Używam tego produktu od: 3 lat około

Ilość zużytych opakowań: jedno małe a teraz 50 ml

100% zgodności z nazwą :D

Nuty klasyka w wersji złagodzonej, zmiękczonej i bliskiej skóry. Nie ma odbierającego dech w piersiach (nie, że takie piękne ;) ) otwarcia klasyka - od razu dostajemy to, co Tygrysy w Obsession lubią najbardziej - miękkie, ciepłe, korzenne nuty posypane słodkim, waniliowym puszkiem
Buteleczka w stosunku do klasyka bardzo zyskała na urodzie

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:próbka od przemiłej Wizażanki :cmok:

delikatny, przyjazny

Nuty, które lubię, pierwsze minuty na mojej skórze takie sobie, ale później rozwija się cieplutko cynamonowo-waniliowo + ta ambra. Chwilami dominuje suchy cynamon, później mieni się nutami drzewnymi - także suche drewienko i słodycz ambry. Miły zapach, delikatny, nieinwazyjny, na co dzień uważam, że przede wszystkim na chłody ale może zmienię zdanie później.
Nie jest to zapach charakterny i z pazurem ale przyjemny nieinwazyjny. Ponieważ pokochałam cynamon, odkrywam w sobie słabość do ambry jest mi miły. Taki uspokajający bezpieczny, na mojej skórze ładnie się rozwija. Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: testy + w trakcie pierwszej 100

cynamonowy!

Obsession Sheer to zapach po prostu... cynamonowy :) W dodatku jest to cynamon w mojej ulubionej wersji, czyli spożywczej :D Początkowo pachnie jak naleśniki z serem mocno (bardzo!) doprawione cynamonem :slina: Później staje się bardziej suchy, korzenny i nieco herbaciany. Mam w domu herbatę cynamonową, która bardzo lubię i Obsession Sheer po kilku godzinach wibrowania na mojej skórze pachnie dokładnie tak jak ta herbatka. Bardzo mi się podoba, może sobie kiedys sprawię małą flaszunię ;-)
Trwałość bardzo dobra.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka

nie dający o sobie zapomnieć

Przypomina mi (nie śmiejcie się... :)) zapach skórzanej broszki mojej babci. Jest ciepły, drzewny, otulający jak kaszmirowy szal, dający poczucie bezpieczeństwa i masę innych pozytywnych reakcji...
Nie przypomina klasycznego Obsession, sheer nieśmiało pachnie zimą, za to w ciepłych miesiącach na skórze oddaje całe swe bogactwo.

Używam tego produktu od: 5
Ilość zużytych opakowań:2 x 100 ml EDP

Odmłodzona wersja klasyka

Obsession Sheer to taki klasyk cK, pozbawiony jednak tych wszystkich "naftalinowych" nut, które rażą w klasycznej Obsession. Na pewno nie trąca myszką. Bardzo dobrze się go nosi. Cieply, lekko słodki, oryginalny.
Szkoda, ze nie trafil do Polski.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:miniaturka

śliczny

Jakbym miała opisać ten zapach jednym słowem, to bym właśnie powiedziała, że jest śliczny. Nie jestem dobra w rozszyfrowywaniu i opisywaniu poszczególnych nut, ale jak dla mnie w tym zapachu jest coś ze słodkiej, mrożonej herbatki - przynajmniej na początku. Potem zapach staje się bardziej ciepły, otulający - traci na świeżości, ale nadal jest piękny. Powiedziałabym, że mogłabym go używać non stop, ale to nie jest prawda :nie: Po pierwsze, po paru dniach przestaję go czuć, po drugie, są takie dni, kiedy na mnie w ogóle nie leży i go wcale nie czuć, a po trzecie, nie chciałabym, żeby się za szybko skończył, bo trzeba by było polować na Allegro albo prosić kogoś o przywiezienie z zagramanicy ;)
Co do opakowania - nie jest jakieś szczególnie ładne, zwłaszcza w wersji mega ;) ale nie chcę zaniżać oceny samemu zapachowi. Zresztą podoba mi się to oszronione szkło i srebrna zatyczka i myślę, że miniaturka mogłaby wyglądać naprawdę słodko ;) Takie małe jajeczko :D

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej flaszeczki 100ml