Bioderma, Hydrabio, Rich Cream (Krem nawilżający o bogatej konsystencji)

Bioderma, Hydrabio, Rich Cream (Krem nawilżający o bogatej konsystencji)

Bioderma Hydrabio Riche Krem odżywczy to krem zawierający Aquagenium, kompleks, który pobudza działanie komórek skóry, reaktywuje naturalny proces nawilżenia skóry i pomaga zatrzymać wodę w jej powierzchniowych warstwach. Kompleks ten daje efekt nawilżenia, przywraca komfort skórze i sprawia, że staje się ona gładka, delikatna i odzyskuje swój blask. Krem jest hypoalergiczny, i nie zatyka porów. Krem o bogatej, kremowej konsystencji.

uniwersalne
hipoalergiczna
Struktura
bogate
krem
z pompką
<50ml

Ratunek dla suchej skóry!

Trafiłam na niego przypadkiem w Hebe! I postanowiłam go przetestować. Jestem posiadaczką suchej skóry i ten krem świetnie się u mnie sprawdził. Przede wszystkim bardzo dobrze nawilża moją skórę, a przy tym nie zapycha! Jest bardzo wydajny, a pompka sprawia, że nie mam problemu z wydobyciem produktu do końca. Krem zdecydowanie jest wart uwagi!
Ja stosuję go w wieczornej pielęgnacji, zdarzało mi się go użyć pod makijaż i tutaj także sprawdza się bardzo dobrze!
Polecam!

Idealny dla mojej skóry

Dla mnie jest on idealny, nie zapycha i nie czuje ciężkości na twarzy. Dość szybko się wchłania i dlatego mogę wykonać od razu makijaż. Przy moim AZS się sprawdza. Szczególnie że skóra moja wymaga głębokiego nawilżenia.

SUPER PRODUKT

KREM JEST ŚWIETNY, MA SUPER KONSYSTENCJĘ I DOBRZE SIĘ WCHŁANIA. U MNIE DOBRZE SIĘ SPRAWDZA W ZIMIE. UŻYWA GO CAŁA MOJA RODZINA. NIEDAWNO MOJA ŻONA ZNALAZŁA GO W SUPER CENIE WIĘC ZAPAS JUŻ ZROBIONY. GORĄCO POLECAM:)

Dobry dla wszystkich

Krem godny polecenia również dla mężczyzn. Dobrze nawilża, jest łągodny i daje uczucie komfortu. Można stosować również po goleniu. Konsystencja jest fajna, dobrze się wchłania, skóra po użyciu jest gładka. Daje poczucie komfortu.

Bogaty i odżywczy krem do cery suchej. Bardzo dobrze się wchłania, nie podrażnia skóry. Przyjemny zapach. Wydajny, intensywnie nawilżający. Doskonały pod makijaż. Zapach delikatny

Latem rewelacja, zimą niekoniecznie

Krem jest świetny na lato, nawilża, ale nie zapycha, skóra się po nim nie świeci. Bardzo dobrze współgra z makijażem. Świetne opakowanie z pompką. Dla mnie nie nadaje się jednak na zimę - zbyt słabo nawilża i ma za lekką konsystencję, wszystkie cechy kremu, które są idealne latem, zimą stają się wadą. Daję 4 gwiazdki, żeby to jakoś wypośrodkować - przy czym 5 gwiazdek latem, 3 zimą.

Świetny

Naprawdę go polecam.
+ super nawilża
+ nie jest tak ciężki, jak by wskazywała nazwa, zostawia lekki film, który potem ładnie się wchłania
+ stosowałam go i na noc i na dziań, dobrze współgrał z makijażem
+ super wygodne opakowanie

Dobry krem nawilżający

Jest to bardzo dobry krem nawilżający, zostawia na twarzy delikatny film. Przyjemnie nawilża i koi skórę.
Ładnie się rozprowadza i jest bardzo wydajny (nie potrzeba go wiele na całą twarz).
Nie zapycha i mimo bogatej konsystencji można go stosować pod makijaż, chociaż w ciągu dnia skóra będzie się odrobinę mocniej świeciła w strefie T. Duży plus za zgrabne opakowanie z pompką.
Nie jestem pewna co do efektu świeżej i promiennej cery po jego zastosowaniu, może to przez ten film, który zostawia. Ma zapach, który osobiście mi się podoba,ale nie każdemu przypadnie do gustu.
Ja dorwałam go na początku w wakacji za 17 złotych w Super-Pharm ...ale nie wiem czy w cenie regularnej sięgnę po niego kiedy się skończy.

Świetny!

Mam już 2 opakowanie tego kremu i jak na chwilę obecną to najlepszy krem jaki miałam.

Bardzo dobrze nawilża, pielęgnuje twarz. Doskonale współgra z makijażem. Szybko się wchłania. Wystarczy wycisnąć tylko jedną pompkę i starcza na całą twarz.

Opakowanie starcza mi na prawie 3 miesiące (używając rano i wieczorem)

POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Dla wrażliwej cery - super nawilżacz

Od jakiegoś czasu, przechodzę od produktów przeciwtrądzikowych na produkty dla wrażliwców. Moja skóra jest mi bardzo wdzięczna za tą zmianę. Krem kupiłam w promocji w supherpharm. Od razu kupiłam 2 sztuki z myślą że dam komuś na prezent, bo dla mnie wersja Rich będzie za ciężka. Ale spróbowałam i okazało się że jest idealny. Towarzyszył mi zimą i wiosną. Zuzyłam 2 opakowania i żałowałam że już się skończył.
Nie zapchał, super nawilżał, higieniczne opakowanie z blokadą, rozmiar i opakowanie idealne do podróży.
Używałam go w ostatnim czasie na dzień i na noc w połączeniu z serum. Skóra nie świeciła się po nim bardzo - była bardzo lekko lepiąca.
Pewnie do niego wrócę w okresie jesienno-zimowym - na pewno jak znów będzie w promocji, teraz dałam szanse La roche ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 x 30 ml

Nie dla mnie

Kupiłam ten krem, bo poleciła mi go pani z apteki. Jedyne co w nim jest fajnego to to, że szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu, jest lekki, ale na tym się kończy.

Krem jest raczej jak woda, mojej twarzy nie nawilżył i spowodował wysyp pryszczy.

Za każdym razem, gdy na wieczór go nałożyłam, rano pojawiały sie jakieś pryszcze, więc już nie wracam do niego i leży w kosmetyczce, raczej go nie zużyję do końca.

Używam tego produktu od: 3 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

zadowolona

Kupiłam ten produkt na przecenie, dałam za niego 17zł nawet nie wiedziałam że może kosztować koło 60zł

Jestem z niego bardzo zadowolona, używam go zaraz po porannym umyciu twarzy, jako baza pod podkład, przez niego (albo dzięki niemu) fatalnie się czuję kiedy mam sam podkład na twarzy, muszę mieć ten krem zawsze przed nałożeniem podkładu ;)

Krem nawilża pyszczek bardzo przyjemnie, nie tłuści mi twarzy, podkład nie waży się na skórze.

Chciałam również dodać że nie zapycha mi skóry, niestety moja buźka często bywa wysyfiona :( ale nie zauważyłam by ten krem był w tajnym sojuszu z moimi nieprzyjaciółmi na twarzy i pomagał im rosnąć w siłę czy coś w tym stylu, pozostaję neutralny i za to go lubię ;)

Ilość zużytych opakowań: całe jedno