Bioderma, Hydrabio, Rich Cream (Krem nawilżający o bogatej konsystencji)

Bioderma, Hydrabio, Rich Cream (Krem nawilżający o bogatej konsystencji)

Bioderma Hydrabio Riche Krem odżywczy to krem zawierający Aquagenium, kompleks, który pobudza działanie komórek skóry, reaktywuje naturalny proces nawilżenia skóry i pomaga zatrzymać wodę w jej powierzchniowych warstwach. Kompleks ten daje efekt nawilżenia, przywraca komfort skórze i sprawia, że staje się ona gładka, delikatna i odzyskuje swój blask. Krem jest hypoalergiczny, i nie zatyka porów. Krem o bogatej, kremowej konsystencji.

uniwersalne
<50ml

Świetny

Naprawdę go polecam.
+ super nawilża
+ nie jest tak ciężki, jak by wskazywała nazwa, zostawia lekki film, który potem ładnie się wchłania
+ stosowałam go i na noc i na dziań, dobrze współgrał z makijażem
+ super wygodne opakowanie

Dobry krem nawilżający

Jest to bardzo dobry krem nawilżający, zostawia na twarzy delikatny film. Przyjemnie nawilża i koi skórę.
Ładnie się rozprowadza i jest bardzo wydajny (nie potrzeba go wiele na całą twarz).
Nie zapycha i mimo bogatej konsystencji można go stosować pod makijaż, chociaż w ciągu dnia skóra będzie się odrobinę mocniej świeciła w strefie T. Duży plus za zgrabne opakowanie z pompką.
Nie jestem pewna co do efektu świeżej i promiennej cery po jego zastosowaniu, może to przez ten film, który zostawia. Ma zapach, który osobiście mi się podoba,ale nie każdemu przypadnie do gustu.
Ja dorwałam go na początku w wakacji za 17 złotych w Super-Pharm ...ale nie wiem czy w cenie regularnej sięgnę po niego kiedy się skończy.

Świetny!

Mam już 2 opakowanie tego kremu i jak na chwilę obecną to najlepszy krem jaki miałam.

Bardzo dobrze nawilża, pielęgnuje twarz. Doskonale współgra z makijażem. Szybko się wchłania. Wystarczy wycisnąć tylko jedną pompkę i starcza na całą twarz.

Opakowanie starcza mi na prawie 3 miesiące (używając rano i wieczorem)

POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Glov

Dla wrażliwej cery - super nawilżacz

Od jakiegoś czasu, przechodzę od produktów przeciwtrądzikowych na produkty dla wrażliwców. Moja skóra jest mi bardzo wdzięczna za tą zmianę. Krem kupiłam w promocji w supherpharm. Od razu kupiłam 2 sztuki z myślą że dam komuś na prezent, bo dla mnie wersja Rich będzie za ciężka. Ale spróbowałam i okazało się że jest idealny. Towarzyszył mi zimą i wiosną. Zuzyłam 2 opakowania i żałowałam że już się skończył.
Nie zapchał, super nawilżał, higieniczne opakowanie z blokadą, rozmiar i opakowanie idealne do podróży.
Używałam go w ostatnim czasie na dzień i na noc w połączeniu z serum. Skóra nie świeciła się po nim bardzo - była bardzo lekko lepiąca.
Pewnie do niego wrócę w okresie jesienno-zimowym - na pewno jak znów będzie w promocji, teraz dałam szanse La roche ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 x 30 ml

Nie dla mnie

Kupiłam ten krem, bo poleciła mi go pani z apteki. Jedyne co w nim jest fajnego to to, że szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu, jest lekki, ale na tym się kończy.

Krem jest raczej jak woda, mojej twarzy nie nawilżył i spowodował wysyp pryszczy.

Za każdym razem, gdy na wieczór go nałożyłam, rano pojawiały sie jakieś pryszcze, więc już nie wracam do niego i leży w kosmetyczce, raczej go nie zużyję do końca.

Używam tego produktu od: 3 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

zadowolona

Kupiłam ten produkt na przecenie, dałam za niego 17zł nawet nie wiedziałam że może kosztować koło 60zł

Jestem z niego bardzo zadowolona, używam go zaraz po porannym umyciu twarzy, jako baza pod podkład, przez niego (albo dzięki niemu) fatalnie się czuję kiedy mam sam podkład na twarzy, muszę mieć ten krem zawsze przed nałożeniem podkładu ;)

Krem nawilża pyszczek bardzo przyjemnie, nie tłuści mi twarzy, podkład nie waży się na skórze.

Chciałam również dodać że nie zapycha mi skóry, niestety moja buźka często bywa wysyfiona :( ale nie zauważyłam by ten krem był w tajnym sojuszu z moimi nieprzyjaciółmi na twarzy i pomagał im rosnąć w siłę czy coś w tym stylu, pozostaję neutralny i za to go lubię ;)

Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Na pewno warto spróbować. Dla mnie bardzo dobry

Krem jako jeden z kolejnych został mi polecony przez dermatologa. Borykam się z przesuszoną skórą na policzkach (dermatolog mówi o nadmiernym rogowaceniu). W strefie T mam skórę tłustą, a ogólnie skłonną w ostatnich latach do zaczerwienień i do wyprysków.
Rzadko który krem nawilżający nie powoduje jednocześnie przetłuszczenia mojej skóry. Ten krem to potrafi. Nawilża bardzo dobrze, nie zostawia świecącego filmu, jednak czuć pod palcami, że &quot;coś&quot; jest. Wchłania się, ale nie powoduje uczucia ściągnięcia. Używam go na dzień i sprawdza się naprawdę bardzo dobrze. Do tej pory nie miałam lepszego kremu nawilżającego. Zastanawiam się nad serum z tej serii...
Plusem jest bardzo dobre opakowanie, higieniczne dozowanie.
Stosunek ceny do jakości bardzo dobry.
Jednym słowem polecam, na pewno będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 40 ml

Zdecydowanie warto! :)

Miałam bardzo suchą skórę, przesuszona kuracją dermatologiczną. Skóra była tak sucha, że aż bolała. Długo szukałam kremu który pomoże mi i mojej twarzy. W końcu trafiłam na Bioderma, Hydrabio Rich.

Plusy:
-pomógł mojej skórze odzyskać nawilżenie i jędrność
-skóra po każdym użyciu staje się bardziej miękka
-wchłania się szybko
-wygodne opakowanie
-wydajny

Minusy
- trochę drogi, ale wart swojej ceny
- są dni kiedy rano twarz się trochę błyszczy

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie użytkowania pierwszego opakowania

Nawilża i regeneruje

Kremu używam przede wszystkim na noc:
+ bardzo dobrze nawilża
+ świetnie się wchłania
+ regeneruje i uspokaja skórę
+ nie podrażnia
+ ma przyjemny zapach
+ opakowanie w postaci tubki jest higieniczne i wygodne w podróży

Minusy:
- cena
- brak filtrów UV

Krem nie tylko bardzo dobrze nawilża ale i odżywia skórę, uspokaja nawet rumieńce przy cerze naczynkowej. Dla osób, którym nie zależy na zwartości filtra UV, może być też dobry na zimę i stosowany na dzień jako ochronny. Polecam!

Mój ideał

Uwielbiam go.
Idealny w każdą porę roku dla alergików, atopowcow i skóry problematycznej.

Idealnie nawilża, jest bardzo wydajny, często jest w promocjach, stosuje go solo na noc, jak i w połączeniu z podkładem na dzień. Wielozadaniowy, bo i tu i tu sprawdza się w 100%.

Ubostwiam higieniczne dozowania i dlatego kilka lat temu zwróciłam uwagę na to cudo.

Używam go co jakiś czas, bardzo często do niego wracam i wracać z pewnością będę.

Polecam także po zabiegach kosmetycznych przesuszeniu w lecie- i czy to nie jest kosmetyk na każdą pogodę. ... :)?

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

Godny polecenia krem na dzień .

Bardzo fajny krem na dzień.

Plusy:
+świetnie nawilża,
+pozostawia przyjemne uczucie na skórze,
+nie zapycha przy mojej normalnej w kierunku tłustej cerze
+jest wydajny
+wygodna aplikacja
+ładnie wygląda pod makijażem
+skóra ma dzięki niemu zdrowy blask

Wady:
- brak filtra spf

Krem jest dość wydajny, używam około 2 - 3 pompek i starcza na 2.5 miesiąca codziennego używania raz dziennie.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

nawilżacz idealny

Kremik nabyłam za całkiem niezłą cenę w Super pharmie (niecałe 20 zł).
Kupowałam raczej z myślą o córce bo ja mam cerę mieszaną a ona suchą.
I doznałam szoku. Moja mimo iż mieszana ale mocno odwodniona skóra pożera krem. Wchłania się idealnie, nawilża, koi, delikatnie napina. Mimo nawilżenia nie zostawia tłustego filmu. Nadaje się zarówno na dzień jak i na noc.
Jak dla mnie ideał.