Anew, Alpha Peel-Off Mask (Oczyszczająca maseczka do twarzy)

Anew, Alpha Peel-Off Mask (Oczyszczająca maseczka do twarzy)

Oczyszcza pory i wygładza nierówności cery. Zawiera kompleks multikwasowy, który łagodnie złuszcza martwy naskórek. Drobne zmarszczki stają się mniej widoczne, a cera pełna życia. Do każdego typu cery.

zdecydowanie kiepska

to ona kosztowała prawie 35 zł?! szok :O miałam ją w łazience w szafce, a właściwie mama.

baardzo gęsta, ciężko się wchłania i raczej nie da sie jej ściagnąć, tym bardziej w jednym kawałku. często zmywałam ją ciepłą wodą a i to było ciężkim wyzwaniem...

po nałożeniu lekko szczypie

gęsta ale żeby ją nałożyć zuzywa się jej dużo więc jest mało wydajna, tubka ma tylko 100 ml

generalnie jest cała masa dużo lepszych maseczek w dużo lepszej cenie

Używam tego produktu od: dawno temu

srednia...

maseczka jest dosc wodnista.. az za bardzo (trzeba ja szybko rozsmarowywac na twarzy, bo splywa). na poczatku delikatnie swedzi i podszczypuje. baaardzo wolno zasycha, mimo, ze nakladam cienka warstwe. ciezko sie ja zdejmuje - nie chce cala zejsc za jednym razem. zapach nie za ciekawy, taki alkoholowo-kwasny (ale w koncu zawiera kwasy, wiec to akurat przezyje:) ). skora po niej jest niby gladka, ale jakas taka dziwna... i nastepnego dnia zawsze mi wyskakuja jakies drobne syfki (nie uczulenie, to sa syfki takie typowo "pryszczowe"). dlatego uzywam ja bardzo rzadko, ale i tak jak na czestotliwosc uzywania, to dosc szybko sie konczy.

Używam tego produktu od:mniej niz rok

brak komfortu użytkowania

Weszłam w posiadanie za sprawą wizażowej wymiany- skusiła mnie zawartość kwasów, chociaż nie lubię peeloffów.

Działanie jest moim zdaniem przeciętne, ale dość poprawne. Trochę rozjaśnia buzię, zwęża na chwilę pory. Nie dopatrzyłam się, jaka jest dokładna zawartość kwasów, bo maseczka nie doszła do mnie z pudełkiem, mam nadzieję, że ta informacja gdzieś figuruje;)

Jednak powodem tego, że przyznaję tak niską ocenę, jest to, że moim zdaniem producent maskuje małą zawartość kwasu wielką ilością jakiegoś żrącego alkoholu:) Ja rozumiem, że peeloffy "muszą" zawierać alkohol, że preparaty z kwasami zawierają go również... w każdym razie ja po nałożeniu tego specyfiku na twarz mam wrażenie, że oddycham nad wiadrem z alkoholem przemysłowym do mycia szyb. zdecydowanie cenię sobie w maseczkach to, że ich używanie jest przyjemne. Ten produkt działa dość przeciętnie, za to wymaga nieprzeciętnych poświęceń z mojej strony. polecam natomiast dwustopniowy peeling w płatkach z tej samej serii- o ile nie został na dobre wycofany;)

Używam tego produktu od: ok. 10 użyć
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

godna polecenia

Bardzo dobry peel-off. Lekko szczypie po nałozeniu, ale jest to chwilowe uczucie. Doskonale oczyszcza twarz, zwęża pory, wręcz "rozpuszcza" wszelkie niedoskonałości w postaci suchych skórek, drobnych krostek. Bardzo ładnie wygładza i nawet matuje moja tłusta cerę. Na prawdę warto spróbować ta maseczke.

Bardzo dobra

W zasadzie nie przepadam za tą firmą, ale mają trzy dobre kosmetyki, którym jestem wierna, wśród nich jest właśnie ta maseczka. Doskonale oczyszcza i odświeża, a przy okazji zamyka pory. Na poczatku przeszkadza trochę zapach, ale można go znieść, a lekkie szczypanie świadczy o działaniu kwasów AHA. Z czystym sumieniem mogę ją polecić.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:około 3

Super

Na ogół nie używam maseczek peel-off, bo nie za bardzo je lubię. Ale po przeczytaniu recenzji udałam się do łazienki w celu skorzystania z niej, bo wcześniej kupiła ją moja mama i leżała nietknięta odłogiem. Plus za to, że rozjaśnia przebarwienia, łatwo się ją usuwa, nie zdzierając przy tym skóry, mnie nie szczypie a minusów do tej pory nie znalazłam. Moja poprzedniczka ma rację, chyba też nawilża

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Dla mnie idealna

Nie wiem skąd te liczne mało zachęcające i zadowolone głosy.
Dla mnie ta maseczka jest rewelacyjna!! Nie zuważyłam żeby sie topornie nakładała (jest to maseczka peeloff więc musi być trochę gęstsza), może nie tak jak maseczki nawilzajace, ale nie mam zadnych zastrzeżeń.
Dokladnie oczyszcza twarz i wygładza - odkąd ją stosuję rzadziej używam peelingu.
Z łatwocią daje się ściagnąć, skóra nie jest wysuszona, a nawet mam uczucie że jest nawilżona hmmm. Jest gładka, miękka, przyjemnie oczyszczona. Napewno ją kupię jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

lepiej sobie odpuścić

Kiepska maseczka. Topornie sie naklada na twarz, ciezko jest ja sciagnac, bo resztki zostaja przy brwiach i wlosach:( Poczatkowo troche szczypala i bylam sie, ze skonczy sie to jakims podraznieniem skory, ale na szczescie nic takiego sie nie stalo. A efekty po zastosowaniu sa prawie zerowe. Za taka cene mozna dostac o wiele lepsze maseczki!

Mnóstwo wad i żadnej zalety

Zapach maseczki jest niemiły, ostry. Po jej nałożeniu szczypała mnie twarz (bardzo:-(), ale podobno tak miało być (na szczęście po zdjęciu nie było podrażnień). Trzeba długo czekać, żeby zastygła, ze ściąganiem nie miałam większych problemów. A po ściągnięciu co? Nic. Kompletnie nic, żadnych efektów na mojej twarzy, jakbym niczego nie nakładała. Nie oczyściła porów, nie wygładziła i nie odświeżyła cery. Jednym słowem żadna z obietnic producenta nie została spełniona. Była to moja pierwsza maseczka peel-off i tak się zraziłam, że żadnej innej tego typu już nie spróbowałam i nie mam ochoty spróbować.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Przekonała mnie

Przy pierwszym zastosowaniu, szczypała mnie tak bardzo,że chciałam ją wyrzucić.Po zdjęciu miałam czerwone poliki jak burak i gdzie niegdzie popękane naczynka.Do kitu z taką maseczką-pomyślałam.
Po jakimś czasie dałam jej ostatnią szansę.Tym razem nałożyłam troszeńkę cieńszą warstwę.Szczypanie było ledwo wyczuwalne, a po zdjęciu, i to prawie w jednym kawałku,miałam promieniejącą, oczyszczoną cerę.Bez oznak popękanych naczynek.Rezultaty są widoczne i utrzymują się u mnie kilka dni.Używam jej raz na dwa tygodnie, wymiennie z innymi maseczkami.Jak dotąd jest to najlepsza maseczka tego typu jaką stosowałam.

Bardzo skuteczna

Nie wiem skąd aż tak niepochlebne opinie na temat tej maseczki. Wwedług mnie jest to naprawdę dobry produkt. Używam jej co drugi dzień i w walce z moimi pryszczami i zanieczyszczoną skórą okazała się być naprawdę pomocna. Octowy zapach mi absolutnie nie przeszkadza, a to że szczypie jest oznaką jej działania (kwasy AHA)! I tak ma poprostu być! Maszeczka dobrze się rozprowadza i po całkowitym zaschnięciu (ok. 15 minut) nie ma raczej problemów z jej zdjęciem z twarzy (mnie często udaje się zdjąć całą w jednym kawałku). Polecam dla osób z zanieczyszczoną cerą, ale nie wiem czy do naczynkowej i wrażliwej się nadaje. Ja od siebie daję ****, jedną * odejmuję za cenę - jest do zniesienia tylko w promocji.

Mhm mhm... :)

Podoba mi się ta maseczka- ładnie wygładza skórę i właściwie wszystko jest OK- nie zauważyłam, żeby ciągnęła się w jakiś specyficzny sposób (inny niż pozostałe maseczki typu peel off), jej zapach wcale mi nie przeszkadza, ale nie dam 5 gwiazdek tylko dlatego, że wolałabym, żeby działała troszkę silniej. Mam cerę mieszaną i mrowienie odczuwam jedynie na policzkach, a wolałabym na całej twarzy (a zwłaszcza na strefie T). Z tego powodu też uważam, że jest troszkę za droga i dlatego polecam kupować, kiedy jest w promocji! :)