Pure.Concealer (Korektor antybakteryjny w ołówku)

Pure.Concealer (Korektor antybakteryjny w ołówku)

Pojemność 2,8 g

Antybakteryjny korektor do twarzy z serii Pure Maybelline. Dokładnie kryje niedoskonałości cery. Idealnie stapia się ze skórą dopasowując się do jej naturalnego koloru. Wygodny w aplikacji. Korektor jest na bazie kwasu salicylowego (2%) co znacznie przyspiesza gojenie sie wypryskow. Dodatkowo zawiera aloes, witaminę E, rumianek. Polecany dla skóry wrażliwej. Nie zatyka porów.

Dostępny w trzech odcieniach: light, medium, dark.

ulubiony korektor

Jest to mój ulubiony korektor! Nie mam twarzy usianej trądzikiem, nie mam też poważnych zmian, przebarwień itp., więc efekt, który daje ten kosmetyk w zupełności mnie satysfakcjonuje.

Moim problemem są cienie pod oczami i kilka wyróżniających się, różowych naczynek wokół nosa, z którymi ten korektor radzi sobie bardzo dobrze; Myślę, że jeśli ktoś chce nim zamaskować trądzik, to nie jest to odpowiedni produkt.

Kredka idealnie nadaje się do maskowania niewielkich zmian na mojej twarzy, które są po prostu oznaką starzenia się :-) Pomaga mi zrobić ładniejszy makijaż i wyraźnie odmładza moją twarz. Nigdy mnie nie uczulił, ani nie podrażnił. Jest w sam raz!

Ilość zużytych opakowań: dwa

nie powala na kolana

będąc jeszcze niedoświadczoną Wizażanką nie umiałam za bardzo przeglądać KWC i nie zwróciłam uwagi na to, że jak coś ma mało ocen w sumie, chociaż dobrych, to niekoniecznie musi być lepszy od tych produktów mających więcej ocen, acz troszkę mniej pochlebnych. no więc zaczęły się poszukiwania ;)

jak widać poniżej, ostatnia recenzja jest sprzed 2 lat, więc korektor ten nie jest specjalnie popularny i dostępny ;) ku mojej wielkiej (wtedy) radości był na allegro za jakieś śmieszne kilka zł.

w ciemno wybrałam kolor (medium), który oczywiście jest bardzo ciemny, choć ja mam doś opaloną skórę cały rok. w zasadzie ten odcień to CIEMNY POMARAŃCZ. więcej chyba nie muszę dodawać.

korektor b.dobrze kryje małe, drobne, pojedyncze niedoskonałości. dlatego też dostaje ode mnie *** :) poza tym utrzymuje się na nich długo i wbrew kolorowi nieźle stapia z resztą twarzy.

opakowanie- cieniutki, wysuwany ołówek. oczywiście mechanizm zepsuł się szybko, mimo rzadkiego go używania.
poza tym wg mnie w tym przypadku kwestia higieniczności używania pozostawia wiele do życzenia. nie lubię takiej formy kosmetyków, nakładanych bezpośrednio na pryszcze.

korektor nie nadaje się dla osób, które mają wiele do ukrycia, a więc dla mnie- nie. aczkolwiek jest bardzo precyzyjny i dla drobnych zmian będzie na pewno lepszy.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Nie jest zły, ale ma jedną główną wadę...

czyli kolor.
Ogólnie korektor nie jest zły.
Mocno kryje, nie utlenia się w ciągu dnia, jest wygodny w użyciu.
Ale ma strasznie ciemne i pomarańczowe kolory.
Nawet najjaśniejszy odcień Light był dla mnie i zbyt ciemny i zbyt pomarańczowy.
Szkoda.

Używam tego produktu od: ponad roku

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

ładnie zakrywa niedoskonałości

ładnie zakrywa, ma ładne kolorki, można dopasować coś dla siebie
cena jest przystępna
zawsze jest dostępny na allegro
nie odróżnia się od podkładu, dobrze się komponuje
poręczne opakowanie
nie wiele na razie zużyłam
więc moim zdaniem jest wydajny
szczerze mogę go polecić :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

NAJLEPSZY KOREKTO

Najlepszy korektor jaki do tej pory miałam, choć początkowo myślałam, że to bubel, ale jak już nauczyłam się go używać to okazał się rewelacyjny.
Mam kolor light- najjaśniejszy, dzięki temu, że jest w ołówku sprawia że aplikacja jest perfekcyjna, a nie tworzą się ciapy jak po korektorach w sztyftach, czy płynie. Stapia się ze skórą. Kryje na dobre kilka godzin, nawet czerwone pryszcze. Nie ściera się. Ja nakładam go pod podkład, a w razie "większej awarii" również na podkład i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Mogłoby się wydawać, że jest go mało bo jest długi i cienki, ale w przeliczeniu na objętość jest go tyle samo co tych w sztyfcie. Nie ma pięciu gwiazdek z jednego powodu - NIE MOGĘ GO W ŻADNYM SKLEPIE ZNALEŹĆ:( Kupuję na All 7zł za sztukę:)

Używam tego produktu od:3 miesiące

Dobry, ale niewydajny.

Koleżanka dostała ten korektor w prezencie, odcień Light. Okazał się dla niej za jasny, i tym sposobem trafił do mnie. I okazał się być jednym z lepszych jakie używałam, o ile nie najlepszym. Dobrze kryje, dopasowuje się do odcienia cery. Można go łatwo rozprowadzić nawet bez pędzelków. No ale ta wydajność... Używałam go praktycznie tylko do poprawek w ciągu dnia, a starczył mi na jakieś dwa miesiące. I jak dla mnie to już go dyskwalifikuje.

Wspaniały!

Korektor kupiłam mieszkając za granicą i żałuję że nie kupiłam na zapas :( Mam 2 odcienie: medium na zimę i dark na lato. To prawda że korektor dopasowuje się do odcienia cery, gdyż nawet używając koloru ciemnego zimą nie odcina się od skóry ale stapia jakimś cudem.
Jest b.wygodny, zajmuje mało miejsca w kosmetyczce. Cenię go za precyzję nałożenia. Podsusza krostki i je lekko peelinguje dzięki kwasowi salicylowemu w składzie.
Wydajny.
Nie mam pojęcia na co go zamienię jak mi się skończy, chyba czeka mnie wyjazd na zakupy za granicę :)
Używam tego produktu od: ponad roku

Nie zachwycił mnie

Bardzo chciałam wypróbować ten korektor, ponieważ lubię korektory w ołówkach za łatwość ich używania. Jako że nie jest on dostępny w sklepach, zakupiłam na Allegro, w dodatku ze Stanów. I nie wiem po co było tyle zachodu (po drodze korektor zaginął i sprzedawca wysłał mi drugi) bo korektor wcale nie jest taki rewelacyjny jak się spodziewałam czytając wcześniejsze recenzje.
Mam kolor najciemniejszy (dark), który nie jest znów aż tak ciemny, powiedziałabym nawet, że jest za jasny, bo kiedy zaaplikuję nim krostkę na podkładzie (wcale nie ciemnym) to korektor brzydko się od niego odcina. Moim zdaniem wcale nie dostosowywuje się do koloru cery. Właściwości leczniczych też jakoś nie zauważyłam...
Na jego plus przemawia poręczne opakowanie i niska cena.
Generalnie można spróbować, ale żeby sprowadzać go zza granicy to nie polecam :)

Używam tego produktu od:miesiąca

świetna sprawa do maskowania!

tak tak tak o to mi chodziło nie tylko maskuje ale i leczy. swietnie sie pokrywa z cera i nawet nie jest drogi chociaz moglby byc troche bardziej wydajny.
polecam goraco nie robi efektu maski !!!
jest doskonały!!!
na korektor nakładam maylbelline podkład z tej samej serii i buzka wyglada rewelacyjnie!!!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:poczatek pierwszego

świetny:D

bardzo dobry korektor:) idealnie maskuje niedoskonałości i zarazem idealnie łaczy sie ze skóra.ma fajną konsystencje taką kremową i poręczne opakowanie.zapłaciłam za niego 19 zl ;) warto go kupic:)

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:1 i będa następne

Fantastyczny!

Zdecydowanie jest to najlepszy korektor jakiego dotad uzywalam i nie bede juz szukac innego.
:) Super opakowanie - poreczne. Maly wysuwany rysik, ktorym wygodnie zamalowac co trzeba ;)
:) Miekki, ale nie ma mowy, by cos sie ulamalo.
:) Swietnie kryje wypryski i przebarwienia.
:) Fantastycznie stapia sie z cera! Mam odcien dark, ale mozna go spokojnie stosowac nawet do jasniejszej cery.
:) Podsusza i leczy wypryski!
:) Nie sciera sie, jesli sie nie dotyka twarzy to sam nie zniknie, a miewalam i takie.
:) Kupilam na allegro za 10 zl, w sklepach nie widzialam.

Nie widze wad :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

NAJLEPSZY

Wszystko tak jak zapewnia producent.
Najbardziej kocham go za idealne stapianie i dopasowywanie sie do odcienia skory oraz za fantastyczne opakowanie(jak konturowka do ust), dzięki któremu można bardzo precyzyjnie ukryc niedoskonałości cery. Do tego leczy zmiany tradzikowe. Po prostu boski i wogle.
Posiadam odcień dark i mimo że to najciemniejszy kolor to i tak jest dosc jasny (ale jestem opalony). Generalnie wraz z podkładem pure make.up idealnie trzyma sie przez wiele wiele godzin.Używam tego produktu od:niedawna

Odejmuje gwiazdke!!!! Totalnie nie wydajny, kilka tygodni i po korektorze :(((
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego