Liner Metallic

Liner Metallic

Pojemność 1,14 g

Eyeliner w ołówku (niedostępny na rynku polskim) - bardzo miękki i łatwy w użyciu. Występuje w 7 metalicznych odcieniach (w kolorystyce niebiesko-stalowej, brązowej, i fioletowej), które intensywnie mienią się odbijając światło.

Cena: 9,40EUR/ 1,14g

bardzo dobre i trwale

Az sie dziwie ze jeszcze nie ocenilam ;o)

Dawno temu gdzies w 2003 roku odkrylam ta firme. Za pierwsze zamowienie dostalam gratis srebrna kredke( twedy innych kolorow nie bylo). na poczatku bardzo mi sie podobala. Mieciutka, srebrny kolor a nie przypominajacy srebro. Jednak po jakims czasie zaczela mnie wkurzac. Zbyt miekka, maslana jak Super Shock Avonu. Na lini wodnej malo trwala, chodz niby miala byc. Jednak po latach juz wiem, ze u mnie malo co sie trzyma w tym miejscu oka. Obrazilam sie na agnes b.
Jakis czas temu dostalam od kolezanki kolor rozowoszary ( firma przez te lata wprowadzila sporo kolorow). jako ze kolezanka jest jesiennym typem urody, to nie wygladala w niej ladnie. Mnie ten kolor upieksza, bom lato ;o) Kredka nie jest taka miekka jak dawniej( na niemieckim forum wyczytalam ze zmienili formule tym kredkom i sa teraz lepiej sie trzymaja), ale nie jest twarda, dla mnie idealna.maluje kreske na gornej powiece i potem rozcieram ja dodatkowo cieniem. Kredka nie mieni sie tak jak zapewnia procucent, ale wyraznie szarosc jest zlamana rozem. Bardzo orginalny odcien.
Niedawno dokupilam sobie granat , tez z wersji mieniacej sie. Niestety nie wiedze , zeby odcien migotal, ale nie narzekam. Kredka tak samo jest miekka, ale nie budyniowata, nic mi powieki nie kaleczy, trzyma sie caly dzien, nawet jak byly upaly przetrwala na powiece. KOlor granatowy piekny, gleboki, prawdziwi granat, a nie ciemny niebieski.
Kusza mnie inne kolory, ale ze mam zelowa kredke od Astora w zieleni i Zoeva w ciemnym fiolecie, to poki co nie przewiduje zakupow innych odcieni agnes b.
Z agnes b. jestem zadowolona i nie szukam juz innych kredek. Firma robi czesto promocje, wiec mozna ja duzo taniej zakupic.

Używam tego produktu od: dawno w 2003, potem mialam dluga przerwe i od czerwca( chyba) uzywam ponownie
Ilość zużytych opakowań: jedno srebrne, a w trakcie rozowej szarosci i granatu

KWC kredek

Kredkę dostałam w prezencie od mojej przyjaciółki, która agnes b. używa już jakiś czas. Byłam akurat w fazie anty-kredkowej, jako, że większość, na które trafiałam były zbyt twarde i albo drapałam oko, albo nie było niemal żadnych śladów, więc podeszłam lekko sceptycznie. Ale już przy pierwszym użyciu wzbudziła mój zachwyt! Przede wszystkim jest bardzo miękka - niemal nie czuje się jej dotyku na skórze oka. Równocześnie jest precyzyjna - nie romazuje się, mimo miękkości nie ciapie. Kolejny plus to kolor - śliczny, połyskujący (ja mam brąz), ale na tyle łagodnie, że można jej spokojnie używać również w dzień. Kolejne plusy to trwałość - wytrzymuje spokojnie cały dzień, a nawet całą przetańczoną noc, oraz wydajność - dzięki temu, że wystarczy jedna lekka warstwa, kredka wystarcza na naprawdę długo.

Nawet po cenie regularnej jest na pewno warta tej ceny - popromocyjnej tym bardziej :):)Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe