Miss Sporty, So Clear Anti Blemish Foundation (Podkład do cery tłustej i z problemami) (stara wersja)

Producent zapewnia, że podkład jest lekki i nie zawiera substancji natłuszczających. Przeznaczony jest specjalnie dla cery młodej borykającej sie z problemami dojrzewania jak i dla cery przetłuszczającej się. Zawiera specjalne aktywne składniki, które działają antyseptycznie pomagając utrzymać gładką cerę oraz minimalizują powstawanie wyprysków i przebarwień.

Cena: 10zł/ 30ml

nie cena i nie podkład...

przede wszystkim podkreśla bardzo suhce skórki a nawet rozszerzone pory!
musiałam dużo go użyć, żeby cokolwiek zakrył i jakos ładnie wtopił sie w cere, ale i tak nei dało rady
ciemnieje po nałożeniu- osoby o bardzio ajdnej karnacji nie uciesza się:P
bardzo tępo się rozprowadza
gwiazdkę dodałam za odcień- ale ten pierwotny,które widze zarz po wyjsciu z tubki (bo jak napisałam na twarzy ciemniej)
myslę, ze tez nei zapycha- ale uzyłam go tylko 2 razy wic nieejste pewna
no i cena- ale chyba ten podkład nadaje sie do zabawy dla małych nastolatek...
generlanie- znów zmarnowałam kase....

Ilość zużytych opakowań: 1- niecałe- 9używąlm tylko 2, 3 razy)

Pół na pół

Minusy:
-podkreśla suchą skórę
-nie radzi sobie z ukryciem niedoskonałości

Plusy:
+nie pojawiają się kolejne wypryski
+ w miarę radzi sobie z cieniami pod oczami
+ wydajność

+/- cena.

Ilość zużytych opakowań: 1x4,5 g

używam od paru lat

Używam tego produktu od paru lat. Ponieważ mam skórę ze skłonnością do trądziku i lubię kosmetyki Miss Sporty wybrałam właśnie ten podkład. Używam odcienia 01 Light bo mam bardzo jasną karnację i ten jako jedyny nie odznacza się na mojej buzi. Nie widzę spektakularnego efektu zmatowienia ale skóra się też nie błyszczy. Żeby uzyskać efekt naturalnego wygładzenia nie trzeba nakładać go dużo na skórę. Cena ok 10 zł za tubkę. Jest wydajny, jedno opakowanie starcza mi na ok 3 miesiące. Będę używać póki nie znajdę czegoś wiele lepszego.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Studio fryzur kucyk Beyonce

Raz na jakiś czas

Podkład kupiłam z pośpiechu, w zamiarze stosowania zastępczo między innymi podkładami.
+ fajna lekka konsystencja
+ odcień (01 light) ładnie stapia się ze skórą

- tworzy smugi
- nie kryje
- nie matuje
- nie wykazuje 4 działań zapewnianych przez producenta

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

nie był zły

To był mój pierwszy podkład - używałam go w liceum sporadycznie bo nie chciało mi się rano malowac :).
Miałam wtedy jobla na punkcie biełego lica wiec odcien 1-light był idealny! Buźka jak alabaster. Nie mam problemów z błyszczeniem twarzy ale zależało mi byc po podkładzie nei wyskakiwały krostki - czy działało? średnio ale na pewno nie był on powodem wyskakiwania kolejnych wykwitów.
Niestety nie mogę sobie przypomniec jak wygladała sprawa z suchymi skórkami ale niestety wydaje mi się, że chamsko je podkreślał.

Ta recenzja nie będzie pewnie nikomu przydatna, ponieważ producent już zmienił opakowanie (czy formułe równierz?)

Używam tego produktu od: 5lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 po 30ml

jak najbardziej ok

nie rozumiem tych złych ocen.
jak dla mnie jest bardzo w porządku, jedynym minusem jest to ze jest nietrwały ale używane razem z pudrem z tej serii wytrzymuje do 8h. ładnie pachnie, i nie tworzą mi się po nim wypryski:)

nie dla mnie

To był mój pierwszy podkład w mojej karierze make-up\'owej. Kupiłam go oczywiście ze względu na cenę, poza tym będąc jeszcze w gimnazjum wydawało mi się, że wystarczy mi tylko coś takiego. Podkład jest bardzo bardzo leciutki, nie tworzy smug, ale też nie kryje - w lekki sposób wyrównuje koloryt cery - nic więcej. W moim przypadku nie zapychał porów, ale cera bardzo szybko zaczynała się po nim świecić. Jeśli producent twierdzi iż jest to produkt do cery tłustej to chyba musi przestać pić ;-))

Używam tego produktu od: używałam go ok 5 lat temu ;-))
Ilość zużytych opakowań: 1szt

absolutne zero!

ten produkt nie ma nic wspólnego z podkładem!
Wybrałam go, ponieważ pilnie potrzebowałam podkładu i wybrałam ten ze względu na cenę.
Gdy starałam się nałożyć ten podkład na buzię, myślałam, że będę musiała zużyć pół buteleczki, ponieważ nie było żadnego krycia! Użyłam go jeszcze kilka razy, ale nie daje on na mojej twarzy kompletnie nic! Nie zauważyłam żadnego krycia ani nawet wyrównania koloru cery. Produkt jest rzadki i trzeba się z nim trochę namachać.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

średni

ot, taki przecietny podkład.nie wiem czy ma jakies dzialanie poza maskowaniem, bo nie mialam nigdy horroru na twarzy, wiec dla mnie wystarczył.dla mnie krycie bylo ok, trwałaosc taka sobie.troche cięzko mi szło rozsmarowywanie.
ogólnie sredni-sa w tej cenie lepsze i sa gorsze.
może skuszę się na jego nowa wersję :)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Takie nic.

Potrzebowałam pilnie podkładu i padło na ten ze względu na cenę i rzekome działanie.

Bardzo przeciętny, nic rewelacyjnego. Z moją skłonnością do wyprysków i świecenia buzi nie sprawdził się, choć producent obiecuje działanie matujące, oczyszczające i hamujące powstawanie wyprysków. Wiadomo od samych kosmetyków wszelkie niedoskonałości nie znikną, ale powinny chociaż je jakoś ukrywać czy powodować szybszy ich zanik - ten kosmetyk nie robi z nimi nic, poza tym że jest. Twarz szybko zaczyna się świecić.

Rewelacji tutaj nie ma. Może dla kogoś z mniej wymagającą cerą się sprawdzi - u mnie po raz drugi nie zagości.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

PORAŻKA

Jedynym plusem tego podkładu to cena.
Ale nawet podkłady za 10 zł potrafią lepiej kryć niż TO COŚ.
Beznadziejnie się wciera i nic nie maskuję.
Skóra się strasznie świeci i chyba tylko puder z miss sporty dobrze by się nakładał do tego.
Żeby coś troszkę zamaskował trzeba dużo go nałożyć ,a w tedy tworzy się efekt maski.
Wyrzuciłam go do kosza, szkoda nawet tracić 10 zł na niego.

Używałam tego produktu : parę miesięcy temu

daje radę

W ostateczności mi pasuje.
Może ma troszkę pomarańczowy odcień, ale jak ktoś zna się na makijażu to da się to szybko zatuszować.
Jest dość trwały i nie tłusty, wydaje mi się, że nie zatyka porów. Mam cerę tłustą, po kilku godzinach się świecę po nim, ale nie jest to podkład matujący, więc nie narzekam.
Jak dla mnie może być.

Używam tego produktu od: tygodnia