Miracle Cure (Preparat wzmacniający paznokcie)

Miracle Cure (Preparat wzmacniający paznokcie)

Pojemność 13,3 ml

Według producenta:
*paznokcie mocniejsze o 50% w 3 dni
*ekskluzywna Mikro-mineralna formuła wypełnia bruzdy w paznokciach
*zapobiega i zatrzymuje złuszczanie się paznokci
*przywraca naturalne nawilżenie paznokci
*proteiny i przeciwutleniacze wnikaja w płykę paznokcia i wzmacniają ją

wzmacniające
w buteleczce
żel / płyn

Lubię

Lubię tę odżywkę, stosuję ją zawsze w przerwie od hybryd.
Duży minus za zapach.
Kupuję na promocjach w rossmannie.
Wzmacnia moją płytkę paznokcia. Stosuję zarówno pod kolorowy lakier jak i bez. Bez kolorowego lakieru nadaje piękny blask.

Słabiutko

Mam bardzo mieszane uczucia co do tego produktu. Mam wrażenie, że marka opiera się bardziej na sławie niż na jakości, szczególnie przy tym preparacie. Tak jak ktoś pisał, wydaje mi się, że nie do końca spełnia oczekiwania osób, w tym mnie, których paznokcie wymagały naprawdę dobrego wzmocnienia. Paznokcie może i zostały trochę wzmocnione, ale cudów, jak obiecuje nazwa, raczej nie należy się spodziewać. Fajnie, że szybko schnie.

Nie przy większych problemach, na co dzień - ok

Lubię w większości produkty Sally Hansen, tej odżywki używałam zamiennie z Diamond Strength, bardziej kiedyś niż obecnie (choć raz na jakiś czas nakładam nadal), wówczas naprawdę nałogowo - wtedy dałabym jej ocenę 5. Jednak z czasem znalazłam lepsze produkty, poza tym potrzebowałam mocniejszej pielęgnacji.

Odżywka nie jest zła - na pewno wzmacnia paznokcie, są zdrowsze, twardsze. Ale patrząc z perspektywy czasu wydaje mi się, że to odżywka bardziej do bezproblemowych paznokci - takie jeszcze bardziej wzmocni i utwardzi, zabezpieczy przed rozdwajaniem. Jednak jeśli paznokcie są w gorszej kondycji i potrzebują akcji ratunkowej, to ten kosmetyk raczej okaże się za słaby. W czasie, gdy potrzebuję mocniejszego działania, stawiam jednak na lepiej działające preparaty. Ale jako odżywka na co dzień, pod lakier, jeśli akurat nie mamy problemów z łamaniem się czy rozwarstwianiem płytki - jak najbardziej tak.

Minus za szybkie i bardzo wyraźne gęstnienie produktu oraz zbyt wąski, niewygodny pędzelek.

Dawniej, gdy nie znałam możliwości innych odżywek tego typu, dałabym wyższą ocenę. Dziś - tylko 3 gwiazdki, bo jest to produkt o średnim działaniu, raczej zapobiegawczym, niż rzeczywiście regenerującym już powstałe szkody.

manicure geometryczny

Za słabe działanie i szybko gęstnieje

Moje paznokcie są dość kruche, szybko się łamią i ciężko mi je 'wyhodować' w dobrym stanie. Produkt wydaje się bardzo profesjonalny. Mimo dość wysokiej ceny jak za odżywkę do paznokci postanowiłam spróbować.
Stosowana regularnie przynosi małą poprawę. Ale nie zauważyłam by efekty były spektakularne. Od razu nasuwa mi się porównanie do Eveline, gdzie te efekty były bardzo widoczne.
Sporym plusem jest to że odżywka nie wysusza płytki paznokcia. (tak jak np. robi to Eveline). A oprócz tego że odżywka ma wysoką cenę, działa średnio i dość szybko zaczyna gęstnieć.

Bardzo dobry produkt

Jestem bardzo zadowolona z działania odżywki.
Używałam jej na zmianę ze złotą i obie dały niesamowity efekt. Wprawdzie to głównie na złotej wyhodowałam meeega piękne, długie i mocne paznokcie, ale potem przeszłam właśnie na tą niebieską i efekt dalej się utrzymywał. Kiedy natomiast odstawiałam obie, paznokcie się połamały i tyle..... ;( ...niestety mam naturalnie bardzo słabe paznokcie i kiedy tylko przestają używać dobrego preparatu, to się łamią rozdwajają i wszystko, co najgorsze...
Myślę, że synergiczne działanie obu, to coś co sobie jeszcze kiedyś zafunduję, kiedy znowu będę miała czas i siły codziennie, regularnie malować paznokcie, bo bez regularnego stosowania, zgodnego z zalecaniami producenta pewno efektów nie będzie. :)

Używam go systematycznie od maja i bardzo mi pomógł. Zdecydowanie wzmocnił moje paznokcie, spowodował, że szybciej rosną, są twardsze i nie łamią się. Także płytka paznokcia jest bardziej gładka i lśniąca, zdecydowanie wygląda na zdrowszą. Jestem bardzo zadowolona z tej odżywki. Ma wiele zalet, pomijając, że faktycznie pomaga to jeszcze można ją używać jako bezbarwny lakier, szybko wysycha i jest wydajna. Zdecydowanie polecam ją.

Nie robi nic

Zawsze ceniłam sobie odżywki Sally Hansen, ale ta niestety na moje paznokcie nie działa. Używam od paru tygodni i nie widzę żadnej poprawy ich stanu, cały czas się rozdwajają i łamią. Do tego gdy używam tylko jej, to po paru godzinach odchodzi od płytki paznokcia płatami, co powoduje że często muszę już po jednym dniu wszystko zmywać i malować od nowa. Zużyję jako lakier podkładowy ale jako odżywkę niestety nie mogę go polecić.

Plusy:
- dostępność
- cena jest ok
- nadaje blask paznokciom

Minusy
- nie działa
- szybko odchodzi płatami z paznokci

Płacenie za markę, nie jakość.

Tą odżywkę poleciła mi kosmetyczka po ściągnięciu żelowych paznokci.
Niestety nie zachwyciłam się. Mimo pozytywnych opinii, poleceń, uważam, że ten produkt nie jest wart swojej ceny. Owszem jest wydajny, ale niestety nie spełnia swojej podstawowej funkcji - nie utwardza paznokci. Nawet po miesiącu stosowania nie widzę efektów jakie obiecuje producent. Niestety padłam ofiarą zapłaty za markę, a nie jakość.

szału nie, ale coś tam pomaga

Kupiłam preparat Sally Hansen, ponieważ poleciła mi go koleżanka z pracy. Paznokcie miałam w stanie tragicznym, po 2 latach hybryd, żeli itd. Mięciutkie i cienkie jak papier. Przyznam, że nie używałam w sposób opisany na opakowaniu, tylko warstwa na warstwę codziennie przez tydzień i dopiero zmywałam. Na pewno po tygodniu jak obiecuje producent szału nie będzie. Mi dopiero po miesiącu jako tako stwardniały paznokcie trochę. Ogólnie na pewno miracle cure to to nie jest.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nie zachwycił

Wygładza powierzchnię paznokcia, ale potrafi popękać po 2 dniach co go dyskwalifikuje
Duża pojemność, mimo tego nie wykorzystałam do końca, zdążył zaschnąć

Pomogło na problemy

Paznokcie zrobiły mi się miękkie i zaczęły się częściej łamać, zdecydowałam się wówczas na ten produkt i muszę przyznać, że wywiązał się z zadania. Stosuję go prawie za każdym razem jako bazę, szybko schnie i jest świetny.

Aktualnie nie mam już żadnych problemów z płytką, nie wiem czy to zasługa ciągłego stosowania tego produktu, ale polecam z czystym sercem.

Minus mały - szybko gęstnieje, ale wiadomo, można sobie z tym poradzić

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno na wykończeniu

Idealny jako podkład i samodzielnie

Stosuję jako bazę pod lakier lub samodzielnie. W obu przypadkach sprawuje się idealnie. Kolorowy lakier dłużej się na niej trzyma.
Nie zabarwia paznokcia i nie powoduje jego żółknięcia z czasem.
Jest wydajny i szybko wysycha.