Czysta Cera, Tonik do zmywania twarzy

Czysta Cera, Tonik do zmywania twarzy

Łagodny preparat do oczyszczania skóry ze skłonnościami do wyprysków. Tonik o podwójnym działaniu: myje i oczyszcza, pozostawiając skórę świeżą i lekko napiętą. Zawarty kompleks cynkowo-aminokwasowy reguluje pracę gruczołów łojowych, jednocześnie intensywnie nawilżając.

Cena: 8,30

nic specjalnego

Spodziewałam się więcej po tym toniku. Nie zauważyłam, żeby ograniczył powstawanie wyprysków. Jest dość wydajny i dobrze nawilża. Nie podoba mi się jego zapach. Chyba jednak dobrze oczyszcza, bo czasem po jego użyciu czułam na twarzy "mrowienie", ale z większymi wypryskami nie radzi sobie.

nic nadzwyczajnego

Od toniku oczekuje przede wszystkim zakwaszenia i odświeżenia skóry i ten tonik taką rolę spełniał.Co do zmniejszenia liczby wyprysków nie mogę sie wypowiedzieć bo od dawna nic dużego mi nie wyskakuje.Tonik jest niewydajny (starczył mi na 3 tygodnie) ale w dobrej cenie.Nic nadzwyczajnego , po prostu taki zwykły tonik do odświeżenia twarzy.

Używałam tego kosmetyku kilka m-cy temu/ ilość zużytych opakowań: 1

Do trzech razy sztuka ;)

Kupiłam ten tonik zachęcona recenzjami. No i nie byłam zachwycona - stan cery znacznie mi się pogorszył zamiast poprawić. Odstawiłam na półkę, zużyłam jakiś inny, było lepiej. Wróciłam do tego... i znowu to samo. Troszkę się zdenerwowałam, ale łatwo się nie poddaję - uczyniłam i trzecie podejście. No i teraz bardzo mi pasuje, jest po prostu świetny! Myślę, że to dlatego, że chętnie kupiłabym ponownie, a właśnie wycofali ze sprzedaży :D.

Tonik dobrze oczyszcza, nie podrażnia (teraz), ale nie matowi, nie zmniejsza ilości zaskórników. Aktualnie nie mam problemu z pryszczami, ale nie wiem, czy to dzięki niemu, bo wcześniej było odwrotnie ;).

Daję **** bo teraz mi się podoba, ale biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenia, nie jestem przekonana na 100%.

ilość zużytych opakowań: już właściwie skończyłam jedno

3 rodzaje dolnej kreski

Godny polecenia :)

Chyba najlepszy tonik spośród tych które uzywałam. Doskonale oczyszcza skórę, a prz tym nie wysusza i podrażnia. Ściąga pory, co mnie bardzo cieszy :) Poza tym odświeża i ładnie pachnie. No i chyba najważniejsze, cena jest poprostu śmieszna. Fakt w Rosmannie kupywałam go po 7-8 zł, ale gdy pojadę do Szczecina, w Carrefurze jego koszt wynosi ok 5,50 zł!

naprawde dobry

kupiłam go pod wpływem tylku pozytywnych ocen,zwłaszcza,że poszukiwałam toniku :) juz na początku spodobał mi sie,gdyż po użyciu moja twarz nie była sucha,tylko delikatnie nawilżona.Delikatnie zwęża pory,ogranicza powstawanie wyprysków,nie matuje,ale to nie taka straszna wada.Nie zachwyca,aczkolwiek najlepszy jaki do tej pory miałam

można spróbować

Spodziewałam się odrobinę więcej, tzn. że ograniczy powstawanie niespodzianek które czasami się pojawiają, jednak mimo tego nie jest zły. Fajnie odświeża i przede wszystkim nie wysusza, a nawet troszkę nawilża cerę. Zapach przyjemny i nie drażniący :) Ot, jak dla mnie zwykły tonik który nie wysusza i lekko nawilża. Można wyprówać, a nóż komuś bardziej pomoże :)

warto zainwestować

Bardzo dobrze się sprawdza przy mieszanej cerze. Nie ściąga lecz odświeża skórę, lekko nawilża, ogranicza powstawanie wyprysków. Nie wysuszył skóry na policzkach a pozostawił ją dobrze oczyszczoną. Ogólnie bardzo dobry tonik za śmieszną cenę.

bdb

Dobry tonik :) Wygładza skórę, rzeczywiście ogranicza powstawanie "niespodzianek", odświeża i ładnie pachnie. Używam go tylko na strefę T, ponieważ policzki mam lekko przesuszone, a tonik ma właściwości ściągające. Ogólnie- polecam.

lubię

Przyjemny tonik, lubię go tak samo jak tonik Oceanic AA Young. Delikatnie pachnie, odświeża skórę, pomaga pozbyć się pryszczy, koi. Jest bezalkoholowy a to duży plus, nie odważyłabym się sięgnąć po jego mocniejszą wersję. Nie jest drogi, chociaż pojemność ma trochę małą w porównaniu z innymi tonikami jakich używałam. Na pewno jeszcze kupię. Polecam.

bardzo dobry i tyle

Naiwnie wierzyłam, że wykurzy z mojego nosa zaskórniki i nie dopuści do powstawania pryszczy. Nic takiego się nie stało.
Dobrze odtłuszcza, nieźle nawilża (porównuję do ogórkowej Ziaji, tamten bardziej nawilża). Jest delikatny, nie zawiera alkoholu, przyjemnie dezynfekująco pachnie.
Pozostawia wrażenie dobrze oczyszczonej skóry.
Nie zauważyłam regulacji wydzielania sebum.
Z uwagi na cenę i przyjemność stosowania myślę, że jeszcze nie raz go kupię.

Zbyt łagodne oczyszczanie

Zachęcona bardzo dobrymi opiniami kupiłam go i ciut się rozczarowałam (może przez to, że oczekiwałam zbyt wiele..). Tonik jest bardzo przyjemny w użyciu, odświeża skórę i lekko ją napina, matuje a przy tym nie wyszusza co jest jego wielką zaletą! Niestety po zużyciu 2 buteleczek nie zauważyłam poprawu stanu mojej cery, ani zmniejszenia ilości zaskórników a nie mam bardzo dużych problemów skórnych.

warto

z czystym sumieniem moge polecić ten tonik, bo jest to cyba jedyny tonik oczyszczający, który nie wysuszył mi cery w przeciwieństwie do wielu innych z Garnierem na czele. Jest delikatny, pachnie w miarę ładnie i nie jest b. drogi. Rozjaśnia cerę, przysusza powstałe już krostki i zapobiega tworzeniu się nowych. Jesli mam mu przypiąć jakąś wadę to to,że jest mało wydajny, choć to chyba zasługa tego,że go często uzywam w ciągu dnia. plecam...