Oriflame, 24H Active Protection Cream Deodorant (Dezodorant w kremie Original i Sensitive)

Dla pań i panów. Zapewnia 24-godzinną ochronę przed poceniem się i poczucie świeżości. Wygodny aplikator ułatwia rozprowadzenie kremu. Hypoalergiczne substancje zapachowe. Nie zawiera alkoholu. Dostępny w dwóch wersjach : Original dla pań i panów oraz Sensitive dla skóry wrażliwej - ma hipoalergiczną kompozycję zapachową.

zadowalający

Nie jest to KWC, ale jednak smucą mnie negatywne opinie na jego temat (jedna, dwie gwiazdki). Wg mnie to godny polecenia produkt. Nie podrażnia, radzi sobie z potem. I tu zaskoczenie - jest skuteczniejszy w upalne lato, niż w bardzo chłodne lub zimne dni.
Jestem zadowolona i sięgnę po następny. Choć ten jest bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: nieregularnie od 9 miesięcy

Dno

Nie polecam dla osób, które bardzo się pocą. W ogóle nie pomaga (jak każdy natyperspirant Oriflame), jak się spociłam to nawet nie niwelował zapachu potu. Jak dla mnie beznadziejny.

Używam tego produktu od: przez kilka tygodni

zawiodłam się

Niestety nie mogę wiele dobrego o tym antyperspirancie powiedzieć. Liczyłam na ochronę przed potem a on zafundował mi brzydkie plamy potu na bluzce. Kompletnie przed poceniem nie chroni, a zaznaczam że użyłam go kilka dni temu a do lata jeszcze daleko. Nie niweluje też brzydkiego zapachu potu i pozostawia niewielkie (ale zawsze) ślady na ciemnych bluzkach.
Jedyne co mi się w nim podoba to sposób aplikacji i delikatny zapach (miałam wersję sensitive). I faktycznie nie podrażnia. Na szczęście mogłam go oddać i nic nie straciłam :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa razy użyty

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Nie,nie i jeszcze raz nie!

Jak tylko pojawily sie w ofercie dostalam w prezencie obydwie wersje Original i Sensitive- to bylo lato:D wiec idealny czas na testy.Poza tym cieszylam sie bo lubie kremowe antyperspiranty a moj faworyt z YR zniknal z oferty:( Zaznacze od razu,ze nie mam wiekszych problemow z poceniem sie ale to,co spotkalo mnie w kontakcie z antyperspirantami Oriflame uwazam za traume.
Nie dosc,ze bardzo opornie sie wchlaniaja to zostawiaja okropne plamy,w rezultacie wygladalam okropnie.
Zmeczylam po polowie opakowania i z ulga wyrzucilam do kosza.Używam tego produktu od:Jak tylko pojawil sie w ofercie
Ilość zużytych opakowań:2 wersje po polowie...

prawie KWC

Bardzo dobrze chroniący dezodorant, prawie bezzapachowy i delikatny - idealny np tuż po depilacji, zupełnie nie podrażnia! Jedyny mankament to sposób dozowania, na początku nie mogłam się przyzwyczaić do rozsmarowywania go po wyciśnięciu na pachę, ale w końcu przywykłam i jest super :) Czekam na promocję żeby kupić go znowu!

Używam tego produktu od: paru miesięcy

bardzo dobry

ten niepozorny dezodorancik spełnia wszystkie moje oczekiwania co do tego typu produktów:
*przede wszystkim chroni przed poceniem się, sprawdziłam go w różnych sytuacjach
*nie zostawia białych plam!!!
*można stosowa zaraz po depilacji, nic mnie nie piecze i nie swędzi
*szybko się wchłania
*zapach bardzo delikatny, niemal go nie czuc więc nie gryzie się z perfumkami
*tani ( w promocji) i wydajny
Czegóż chciec więcej...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

skuteczny i wielofunkcyjny

bardzo delikatny dezodorant a przede wszsytkim skuteczny! mozna równiez nakaładac go na dłonie jesli ktos ma potrzebę. mozna nim zastapic dezodorant do stóp. nie pozostawia białych sladów na ubraniach i jest niedrogi.

Używam tego produktu od:miesiąca

zaskakująco dobry

Kupiłam na próbę, jak tylko się pojawił, bo mój dotychczasowy ulubieniec antyperspirant w kremie z serii Pur Desir Yves Rocher był na wykończeniu. Początkowo nie mogłam się przekonać, bo ma jednak bardziej emulsyjną konsystencję i trzeba go nakładać naprawdę malutko, aby się ładnie i szybko wchłonął, ale gdy wzięłam na to poprawkę, już nie mam problemów z czekaniem aż wyschnie. Raz-dwa i paszki są suche i można się spokojnie ubierać bez obawy o białe plamy na bluzce. Jeśli zaś chodzi o działanie antyperspiracyjne, to muszę stwierdzić, że jestem mile zaskoczona. Działa prawie tak samo dobrze (albo może nawet tak samo) jak mój dotychczasowy ulubieniec, a przy tym jest duuuużo tańszy. Co prawda nie pachnie pięknie bzami, ale to nie najważniejsze. Ważne, że działa, że jest wygodny w aplikacji i tani. A zapach? Ten jest praktycznie bezzapachowy, więc i tak nikomu nie będzie przeszkadzał. A jeśli ktoś lubi jednak jak antyperspirant pachnie, to może sięgnąć po jego zapachowego brata bliźniaka Original i już. Sama zamierzam go niebawem wypróbować, bo akuat jest w promocji, a YR ośmieliło się wycofać wspomniany wcześniej antyperspirant w kremie.

Używam tego produktu odkąd się pojawił, czyli pewnie od jakichś 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: powoli kończę pierwsze

EDIT: Od jakiegoś czasu używam już drugiego opakowania, a właściwie to trzeciego, bo po tym pierwszym kupiłam wersję do skóry normalnej, a przy kolejnej promocji znów do wrażliwej, bo jednak bardziej odpowiada mi jej delikatny zapach. Obie wersje mają identyczny skład i działanie, różni je w sumie tylko kolor tubki :D no i ten zapach. Wersja Original pachnie jakoś tak dziwnie, niby świeżo, ale drażniąco (nos, nie skórę ;)), Sensitive jest łagodniejsza, taka właściwie neutralna. A ponieważ nie zauważyłam innych wad, a zapach jest kwestią gustu, podnoszę ocenę na maxa :)